Soru
bir gece oda kapısı aralık ses geliyor göz attım ne göreyim peruk takmış kadın gibi giyinmiş ayağında topuklular pc karşısında görüşme yapıyor panik oldum kaçmakla bakmak arasında kaldım. …tutamıyorum @cloudsofwink bayan kıyafetleri giyen erkekler crossdresser kız gibi erkek ladyboy shemale tranny merhaba, içerik biraz hikaye anlatır gibi olmuş, oku oku macera gibi ilerliyor.

Soru
kızlar hiç evde afrodizyak yiyecek yapan oldumu @minaCooking afrodizyak afrodizyak yemek azdırıcı gıdalar azdırıcı … yapımı afrozdizyaklar evde azdırıcı yapmak kadın azdırıcı kızlar soruyor afrodizyak daha önce bu tarzda afrodizyak meyvelerden kokteyl … lakin dediğiniz etki oluşuyor fazla tüketince fazla enerji verdiği gibi fazla kudurtuyordu.

Soru
… zaman izlemedim fakat son iki yıldır porno film bağımlısı oldum gibi birşey bu durumdan kendimi iş hayatıma adapte edemiyorum dikkatim … bırakacaksın cinsel açıdan hiç bir sorunum yok ama güzel ve seksi kızları izlemekten bende kendimi alamıyorum özellikle lesbiyenleri @kurt_like … bağımlılığı değil, daha çok takip etme ve izleme alışkanlığı gibi bir durumdur.

Soru
… FancyFlames aktif gay arıyorum aktif gay erkek aktif gay oldum artık sevgilim ilişki istemiyor biseks erkekler biseks ilişki … vermiyor sevgilim yala diyor vajina yalamak vajinasını yalatan kızlar cinsel istek azaltıcı ilaç yok, psikoteknik ilaçlar var … bu arada kıza bahane bulma, hatta kıza helal olsun, senin gibi nefsine yenilmemiş yendini tutmuş seninle ilişkiye girmemiş.

Soru
merhabalar, ben 27 yaşında bir bayanım, maalesef kız değil bayan diyorum çünkü cinsel arzularımın kölesi oldum birçok kişi ile ahlaksız şeyler yaşadım. birazda arkadaş ve ortamın kurbanı oldum, onlara uydum onlar gibi fütursuz iğrenç bir hayata daldım. bu sebeple arkadaş oldum onun gibi rol yapıp kafasına girecek istediğimi alacaktım.