sevgilim yüzünden biseksüel oldum

Soru

sevgilim erotik konuşuyor dokunmak yasak sadece yalatıyor, sakın bi daha göremezsin diye tehdit ediyor. bana dokunmuyor kendin yap diyor ben 31 yaparken izliyor. beni çok azdırıyor, onun yüzünden partner bulmak için sitelere gitmeye başladım. sonra bi pasif gay ile tanıştım buluştum ilk defe gerçek seks yaptım. etkisinden kurtulamadım bu pasif ile 3-5 defa buluştum, merakımdan dayanamadım sordum penisin benimkisinden bile büyük neden sadece pasif oluyorsun diye. oda bundan zevk aldığını söyledi. sevgilisi olduğunu zaten onunla çok seks yaptığını ama pasif olmayı tercih ettiğini aslında biseksüel olduğunu anlattı. sevgilim bunu yaptığımı bilmiyor, pişmanlık yaşıyorum ama aklımdan çıkmıyor, yine dayanamıyorum yapasım var. hatta daha kötüsü pasif olmayı da merak etmeye başladım. belki sevgilim verseydi seks yapsaydık ben bu kadar çok azmayacaktım, azgınlıktan başkasını bulmayacaktım. şimdi kendimi frenleyemiyorum, hatta acayip rüyalar görüyorum etkileniyorum. sapık sapık pornolar izlemeye de başladım. ne yapmam lazım, aslında yapmamam gerek böyle şeyleri, bırakmam kurtulmam lazım. ayrıca da sevgilimle görüşmemem lazım çünkü o beni çok azdırıyor daha beter oluyorum. kızıyorum bir daha görüşmem diyorum ama hiç birinden vazgeçemiyorum. doktora gitsem isteği azaltmak için bir ilaç falan verir mi ? ne yapacağımı bilemiyorum ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  cinsel istek azaltıcı ilaç yok, psikoteknik ilaçlar var. bunlarıda kullanınca beynin uyuşuyor zombi oluyorsun. anlayacağın haptı ilaçtı mantıklı bir çare değil. bunun yerine iradeni kullan. yaradan sana akıl vermiş irade vermiş, hayvanlardan farkın bu. herkes çok fena azdım diye şehvetlenip her istediğini yapsa ne olurdu bu dünyanın hali düşün. sapkın isterik arzuları bastırmayı kendini dizginlemeyi bilmelisin. dünyada 8 milyar insan yaşıyor ve bunlar nasıl kendini kontrol etmeyi başarıyorsa senin bir eksiğin yok sende başaracaksın. bu arada kıza bahane bulma, hatta kıza helal olsun, senin gibi nefsine yenilmemiş yendini tutmuş seninle ilişkiye girmemiş. herkes kendinden sorumlu, azdıkça hayvanlar gibi önünle gelenle ilişkiye gireceksen başına çok kötü belalar gelecek. hastalık kapmayı hiç düşünmüyorsun, kesin ilişkiye girerken prezervatif dahil kullanmamışsındır. bence de sevgilinden ayrıl, yazık kıza, kendi kaptığın hastalığı pisliği yarın öbür gün birde ona bulaştıracaksın, kendin yetmiyormuş gibi onunda hayatını mahvedeceksin. kusura bakma zoruna gidiyorsa vardır bir yanlışın. umarım aklını başına toplar yaptıklarından pişman olursun.

 2. 3

  oturunca götüne bir şeyler sokma hissi geliyor mu sana. ya da oturunca huzursuz oluyor musun böyle diken üstünde oturur gibi. ya da götünü çok hissediyor musun

 3. 3

  yok artık daha neler, kendi sapkınlığın için kızın yüzünden oldu deyip ona çamur atma. senin zaten niyetinde varmış onunla bununla iş pişirmek, hatta yetmemiş galiba birde pasif olasın var. ne olacak acaba kıza suç atıp, bunu bahane edip önüne gelenle iş pişirmeye devam mı edeceksin. aktif pasif gay trans bildiğin gördüğün merak ettiğin ne varsa hepsini deneyip tadına mı bakacaksın. cinselliği hayatında nerede konumlandırdın acaba. hepsinin tadı başka mı sanıyorsun, fuhuş yaptıkça hayatın çok iyi olacak, zevkten uçacağını falan mı sanıyorsun ? umarım aklını başına toplar insanlık vasfını kaybetmeden bu yanlış yoldan dönersin. yaptığın şeyler hiç ama hiç doğru değil. muhtemelen yaşında genç hataya düşüyor kendini ziyan ediyorsun. hayatı boyunca hiç evlenmemiş cinsellik yaşamamış nice başarılı insanlar var hiç birine bir şey olmadı, demek ki hiç olmasada oluyormuş. eğer ölçüsünü bilemiyorsanız cinselliği hayatınızdan çıkarın bu kadar basit.

 4. 2

  bir defa o nasıl sevgili ki yalatıyor ama ötesine izin vermiyor?. öbür taraftan insan sevgilisi istemiyor diye pasif ve aktif olur mu.? bence hem o kızdan ayrıl hem de hemcinsinlerinden vazgeç.

Bir cevap bırakın