kızlar hiç evde afrodizyak yiyecek yapan oldumu

Soru

merhaba. yemek tariflerini denemek hoşuma gidiyor. bende yaptıklarımı genelde sevgilimle tüketiyorum. bazen iyi bazen kötü oluyor, yine kurban ben miyim diyor. geçenlerde, bi günde şöyle afrodizyak bir şeyler hap hadi onu deneyelim dedi. güzel bir fikir verdi bana. afrodizyak etkisi yüksek olan meyve, sebze, kuruyemiş gibi gıdalardan tatlı tarzı bir şeyler denesem hepsini bir birine karıştırınca aşırı yani sağlığa zararlı olur mu acaba. mesela keçiboynuzu, kahve, çikolata, bal, vanilya, fındık, incir son olarak çilek ve muz ile farklı bir tatlı denemeyi düşünüyorum. emin olmadığım bir sürü afrodizyak şeyi birlikte kullanmak. böyle şeyler deneyeniniz oldu mu ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 6

    daha önce bu tarzda afrodizyak meyvelerden kokteyl yarzı smoothie yapardım çok lezzetli oluyor. lakin dediğiniz etki oluşuyor fazla tüketince fazla enerji verdiği gibi fazla kudurtuyordu. sonra azalttım baktım kiloda yapıyor iyice askıya aldım.

  2. 2

    smoothie bende severim, hatta ilkbahar ve yaz mevsimlerinde sık sık yapıyorum. tabi illa afrodizyak şeyler olacak diye dikkat etmek gerekmiyor bence. çünkü erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer diye bir espiri var. eğer bunu uygulayabilirseniz adamın memnun kalacağı keyifle yiyeceği tadı damağında kalan bir yemek olursa bu onu mutlu edecek, haliyle bu keyif onun performansına pozitif yansıyacaktır.

Bir cevap bırakın