Soru

Arkadaşlar son zamanlarda internette gördüğüm videolarla aşırı merak duygusu oluştu, kendi penisimi kendime nasıl sokabilirim diye. bir keresinde kendi elim ile denediydim olmuşdu ama artık kendi penisim ile denemek istiyorum (pasif değilim). garip ama bu konu hakkında fikir sahibi olan varmı ?

yanıtlandı
3 gün5 cevap259 okuma

Soru

çok merak ediyorum, herkes aynı hissediyormu diye. mesela ben sevgilimle bazen onun ailesinin evinde odasındayken kaçamak yapıyoruz o an o kadar çok isteklenip heyecanlanıyorum ki çok güçlü ereksiyon oluyorum. sevgilim aksine hiç konsantre olmadığını hiç zevk almadığını bir an önce bitmesini istediğini söylüyor. bunun dışında mesela baş başa kaldığımızda bol zamanımız olunca rahat rahat seks […]

yanıtlandı
2 hafta4 cevap295 okuma

Soru

merhaba arkadaşlar lütfen beni kınamayın seksi kıyafetler giyip dışarıya çıkmayı içime iç çamaşırı giymeden dışarıya atılmayı seviyorum, yoldan geçenlerin bakmaları hoşuma gidiyor. sonra eve gelip mastürbasyon yapıp rahatlıyorum ve her gün olmasa da 2 günde bir porno izliyorum. sizce bunlar bende cinsel isteği aşırı körüklüyor mudur ?

yanıtlandı
4 hafta10 cevap926 okuma

Soru

22 yaşında bir erkeğim bir kızla tanıştırıldım uzun süredir konuşuyoruz bir ara cinsel ihtiyaçlarını nasıl karşılıyorsun yani mastürbasyon yapıyor musun diye diye sorduğumda hiç böyle bir şey yapmadığını ona anlamsız geldiğini hatta masturbasyon erkeklerin için olduğunu kızlar için gereksiz olduğunu söyledi söylediklerine pek inanasım gelmedi sizin yorumunuz nedir ? kızlar hiç yapmıyorlar mı en azından […]

yanıtlandı
1 ay6 cevap1129 okuma

Soru

6 yıldır evliyim eşimle cinsel anlamda hiçbir problemimiz yok hatta çok iyiyiz, yalnız tek sıkıntı benim içimdeyken zevk alıyorum ama boşalamıyorum, sürtünerek boşalabiliyorum, boşalmak istediğimde sürtünüyorum zevk almak istediğimde normal cinsel aktiviteleri yapıyorum, benim gibi olan kadın var mı? Bende mi sıkıntı var anlamadım ?

yanıtlandı
1 ay5 cevap809 okuma

Soru

Herkese selamlar, Arkadaşlar partnerim 35 yaşında evlenmiş boşanmış birisi. Daha önce eşiyle ilişkisinden zevk alamadığını söyledi . Bir kaç seferdir dikkatimi çok çekiyor, boşalırken çok titriyor, kasılıyor.. 1 kerede de değil, 3-4.ncu de bile Titreyerek boşalıyor normal midir ?

yanıtlandı
2 ay5 cevap1216 okuma

Soru

merhaba eşimden 3 yıl önce boşandım şimdi sevgilimle yaşıyorum. aktif bir cinsel hayatımız var ancak ben hiç bir gün tatmin olup orgazm nasıl olur bu zevki yaşamadım. mastürbasyon falanda denedim 30 dakika okşadım oynadım kurcaladım tokatladım uğraşmaktan yorgun düştüm ter içinde kaldım vajinam tahriş oldu acıdı ama orgazm olmadım. her seferinde aynı sonuç sonra artık […]

yanıtlandı
2 ay5 cevap787 okuma

Soru

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır uykuya dalmak için asmr videoları izliyorum bu beni rahatlatıyor uykuya dalmamı kolaylaştırıyor bir kaç izlemeden sonra fark ettim ki vajinamda ıslaklık oluşmaya seks yaparken daha kaygan olduğunu fark ettim bu tesadüf mu yoksa bu videolar benim bilinç altımı etkiliyor mu ?

yanıtlandı
2 ay6 cevap847 okuma

Soru

denizde seks yapan var mı ne hissettiniz ve boşalırken sizde nasıl oldu, deniz fantezisi çok hoşuma gidiyor ama normalde aldığım zevk gibi olmuyor yapanlar varsa sizde durum nedir? ek olarak birde düzenli hatta normalden fazla seks yapan birisiyim. antalya’da turizm bölgesinde çalışmamdan dolayı ama doyumsuzum. her gün farklı kadınla yattığımda bile doymuyorum hormonlarım acaba bozuk […]

yanıtlandı
3 ay5 cevap769 okuma

Soru

25 yaşındayım bugüne kadar her gün düzenli 3-5 arası kuru mastürbasyon yaptım. Sevgililerimle yaptığım seksten zevk alamıyordum ve yine mastürbasyona yöneliyordum. Sorun travmatik mastürbasyon sendromuymuş. Bu olayı yaşamış olan ve atlatan varsa cevaplayabilir mi. Yaklaşık 10 gündür mastürbasyonu bıraktım ne kadar sonra seksten zevk alabilirim acaba ?

yanıtlandı
3 ay5 cevap873 okuma