sevgilimin poposu kız gibi çok güzel

Soru

geçen sene spora başladım bir salona yazıldım. maksadım kas yapmak değil kendimi toparlamak sağlıklı bir vücuda sahip olmak. salonda birisiyle tanıştım bazı konularda bana yardımcı oldu. sonra diyaloğumuz ilerledi ve arkadaş olduk. bir süre sonra haliyle sevgili pozisyonuna döndük. 3 aydır sevgiliyiz, hala ikimizde spora devam ediyoruz. geçen hafta sanırım, salonda koşu bandında ısınıyordum, yan tarafta 2 bayan biri yürüyor diğeri yanında konuşuyordu. kulağıma geldi bir an, diyor ki; çocuğa bak nasıl popo var kız gibi, diğeri de cevap verdi ondaki poponun yarısı bende olsa tüm erkeklere baktırırım. öbürü yine cevaplıyor gay oluyor bunlar, kesin gay falandır. sonra dayanamadım lafa girdim, size ne bakasının poposundan çok mu kıskandınız işinize baksanıza dedim, bi utandılar uzaklaştılar. benimde kafama takıldı cidden sevgilimin poposu çok güzel aynen kız gibi yuvarlak, bazen erkek arkadaşları ile toplanıyor psde futbol oynuyoruz diyor. hem kaç aydır birlikteyiz bana hiç sulanmadı çok mesafeli çok saygılı duruyor, acaba söylemiyor ama gizli gay olma ihtimali var mı ? söylemeden anlamam mümkün mü sizce böyle bir şeyi ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  yok artık daha neler, poposu güzel diye her erkek gay olurmu canım sizde. hem kolayı var bu işin ara şimdi sevgilini sor gay mısın diye. kem küm ediyorsa gizli gaydır, nediyon lan derse gay değildir, seçimlerimde özgürüm kimse bana ne olduğumu söyleyemez falan diyorsa zaten kendisi gay olduğunu söyleyecektir. ters mantık yürütürsek poposu çirkin olan kızlar ne olur o halde ?

 2. 3

  açıkçası benimde popom çok güzel ama gay falan değilim. aksine azgın bir heteroseksüel erkeğim. popo ile cinsel kimlik belirlenmez. o bayanalrında yaptığı boş konuşmak lak lak yapmak. herkesi ciddiye almayın. malüm ağzı olan konuşuyor.

 3. 2

  soruyu görünce şöyle bir döndüm baktım bende popoma epey iyi görünüyor, eyvah dedim hiç haberim yokmuş meğer gay mışım 🙂 cidden kadınlar bazen fazla ego yapıp saçmalıyorlar mı ne ? ilk defa böyle bir muhabbet duyuyorum. tabi hayli mantıksız.

 4. 2

  çok komik kesin trol başlık bu squat yapan herkesin kalçası iyi köyü şekillenir

 5. 2

  yani bende bi düşündüm benimkide yuvarlak fena değil ama gay değilim yani genetik ve spor ile sahip olunabilir fazla büyüktür ona lafım yok tabi

Bir cevap bırakın