Ereksiyonu uzun süre korumak için gerekenler

Penise giden damarlarının incelemesiyle  yeteri kadar kan akışının sağlanamaması durumunda  ortaya  bir ereksiyon problemi oluşur. Ereksiyon problemi olan erkeklerin cinsel hayatlarının tamamen bitmesine neden olabilecek bir sorun oluşacak çünkü bu sorun erkeğin penisin sertleşmesini önler ve cinsel birliktelik için yeterli sertliğe ulaşamayan penis ve cinsel birleşimin sağlıklı bir şekilde olmasını engeller. Ereksiyon problemi tedavisinde en iyi alternatif cinsel ürünler dediğimiz güçlü seks hapları olup  ereksiyon hapları ile erkeğin penise giden kan damarlarını genişleterek penisin ihtiyaç duyduğu kan akışını sağlar ve penisin sertleşmesini ve bu sertleşme sonucunda cinsel birleşime hazır hale gelir.

Cinsel birleşimde boşalma sonrasında bile etkisini devam ettiren ereksiyon hapı  uzun süreli cinsellik birleşme imkanını sunar. Benzer yapıda piyasada bulunabilen birçok ereksiyon hapı ile ereksiyon için destek sağlayabilmeniz mümkün.

Erkeğin ereksiyonu ne kadar uzun sürerse kadının orgazma ulaşma olasılığını da bir o kadar arttıracaktır. Beyinde orgazmdan sorumlu olan bir bölge vardır.  Seksten zevk almayı ne kadar arzularsanız orgazma ulaşmanız da o bir kadar çabuk sağlarsınız. Kesinlikle aceleci davranmayın. Böylece zevk ve seks hazzınızı iliklerinize kadar hissedersiniz. Ereksiyon sürenizi ve geç boşalmayı etkinleştirir ve uzatmış olursunuz.

Ereksiyon sürenizi arttırmak için farklı pozisyonlarda sevişebilirsiniz. Kadının üstte olduğu pozisyon penisin tahrik olması azalır ve ereksiyon uzar.
Sadece kendinize odaklanmayın bu aceleci davranış sizin heyecan ve paniğe sürükleyebilir. Kadının vajinasını okşayarak masaj yapın. Cinsel ilişki öncesinde kadının orgazm zevkini tatmasına yardımcı olacak ve aynı zamanda psikolojik baskıyı hafifletecektir.

Ayrıca penisini uzun süre ereksiyonda kalmaya zorlamak penis sağlığı için zararlı olacaktır. Sürekli kan pompalanan damarlar fazlaca dolu ver gerdin olacakları için sonrasında bu damarlarda yıpranmaya bağlı sızlama ve ilerleyen zamanda tam ereksiyon sağlayamama surumu oluşabilir. Yani penisinizi gereksiz zorlayarak yıpratmayın. İlişki sürenizi doğru planlayın abartı şekilde uzunca cinsellik yaşamaya seks yapmaya çalışmayın. Haz alınan doyurucu ve yeterli süredeki bir cinsellik her zaman idealdir.

Tabi yine penis sağlığı için doğru gıdalarla beslenmek ve sahte yapay içerikleri olan ürünlerin tüketiminden kaçınmak önemlidir. Bunun yanında cinsellikte yaşadığınız tüm fantazilerde temizliğe ve hijyene önem vermek gerekir. Her hangi bir bakteriyel yada virüsün sebep olduğu enfeksiyonlara karşı tedbirli olmak yine penisiniz içinde iyi olacaktır. Penisini çılgın pozisyonlar denerken de zorlamayın hatalı ve bir anlık dikkatsizlikle penis kırılması yada doku yırtılması gibi sonucu kötü olabilecek durumlara karşıda tedbirli olun

Bu bilgileride okumalısınız

uzun seks süresi için mastürbasyon yapmamak faydalımı
kolay ve uzun süreli orgazm yaşamak için ne yapmak lazım
ereksiyonu uzatma teknikleri penis halkası faydaları
penisi uzun süre dik durması için ne yenmeli
uzun süre penis kilidi kullanmak cinsel organa zarar verirmi
çok üzün süre mastürbasyon yapmak zararlımı

Yorumlar ( 6 )

  1. psikolojik olarak hazır hissetmek önemli her şey kafada bitiyor genel olarak

  2. spor önemli özellikle bacak çalışmak testosteronu artırır…

  3. psikoloji çok mühim. sonra dengeli beslenin ve spor yapın. sürekli kadını mıncıklamak da işe yarıyor. test edildi onaylandı.onun dışında canınızı acıtmayacak şekilde fantezilere de odaklanın.

  4. bende penis ereksiyonunu çok fazla koruyamıyorum. pek çok farklı yöntem denedim ama sanırım pek başarılı olmadım siz ne yapıyorsunuz bunun için…

  5. evet yazdıklarınıza katılıyorum pek çok hatalar yapıyoruz bunun farkında degiliz

  6. en önemli etken psikoloji. kafa rahat olacak odaklanacaksın. sonra spor vücut sağlıklı olacak

Cevap yazın