bayan olarak gay bir erkeğe aşık oldum onu nasıl etkilerim

Soru

merhaba ben sürekli gittiğim bir mekanda çok yakışıklı ve erkeksi biriyle karşılaştım. ilk başta ilgimi çekmedi ruhsuz gibi bakıyordu, sonra sürekli beni izlediğini fark ettim. saatlerce oturup beni izliyor özelliklede kocaman olan popomu ve vücudumu. ayrıca yanına yaklaştığım zaman rüyadan uyanmış gibi panik oluyor, hep sex hayali kuruyor olabilir. başka bir erkekle tanışmaya çalıştığım zaman panik oldu ve duruma mani oldu, başıyla hayır işareti yaptı ve kör değilsem gözlerinin dolduğunu fark ettim. o mekana her gittiğimde benim ardıma geliyor, ama çok havalı ve tanışma talebinde bulunmuyor. instasına girdim anlamak için birde ne göreyim, dünya basıma yıkıldı. bir sürü gaylerle resmi var, bir sürü gay arkadaşı var, bir sürü yabancı koca popolu kadın fenomenleri ve travestileri takip ediyor. hiç hayatımda böyle etkilenmedim bir erkekten unutamıyorum. hem aktif hem pasif olduğunu düşünüyorum. çok aşığım gay mi biseksüel mi bilmiyorum, ben çok güzel bir kızım beni kıskanıp izliyor olabilir mi ? bir arkadaşı yanıma gelip bir şeyler soruyor, işimi ailemi ne yaptığımı falan. haftada yapacağın 2-3 günlük iş olsa iyi olurdu falan dedi. bunları benimkinin sordurttuğunu sonradan anladım. ne yapacağım ben, çok depresyondayım, onsuz olmak yaşamak istemiyorum. her gün onunla olmak istiyorum. işimi gücümü yapamıyorum, onu düşünerek günde 10 defa mastürbasyon yapıyorum. tek gecelik bir şey istemiyorum. popomla vücudumla görüntümle tavlayamam mı ben bunu ? aşık edemem mi kendime ? çok aşığım yardım edin bihter gibiyim unuturum diye mekana gitmedim 5 aydır ama hiç unutmadım hep instadan bakıyorum bir sürü yeni gayle takipleşmiş. üstelik çokta çirkin tipler var aralarında onlarla bile ilişki yaşıyor demek ki ama görsen havasından geçilmiyor. ne yapayım, ne yapacağım ben ?

Cevaplar ( 7 )

  1. garip bir durum genelde tam tersine kadınlar bu tip erkelerden hoşlanmazlar ama tercih işte bilinmez neyi kimi neden seçer, hatta öyleki seçen kişi bile neden olduğunu bilmez. lakin dışarıdan tarafsız bir gözle bakınca sizin iş olmaz gibime gleiyor. taib niye olmasın belki onu tavlar bir şekilde ikna edersin lakin seviyeli kalıcı uzun süreli bir birliktelik yada aşk yaşayamazsın. çünkü sonuçta adam gay ise yada biseksüel ise hayatında bir sürü kişi varsa sadece size söz vermek istemez. teoride sadece size kendini adadığını söylesede pratikte rahat duramaz geçmiş denyimlerini arzulamaya özlemeye devam eder. tabi dayanamaz arkanızdan gizli ilişkiler yaşamaya devam eder. sizde bunu kabul edemezsini kıskanırsınız, başkası ile olmasını kaldıramazsınız. sürekli çekişmeli fırtınalı bir hayata dayanamaz sonunda ayrılırsınız. gerçi öte yandan deki siz bundan rahatsız olmuyorsunuz istediği ile takılsın sorun değil ancak bu sefer sağlık sorunları büyük problem çünkü bu tip ilişkilerde hastalık kapma riski çok yüksek, sonunda aids gibi ölümcül bir hastalık kapıp erken yaşta hayatınızı kaybetmeniz bile muhtemel. size yar olmayacak birisinden olmadık şeyler istiyorsunuz bence. bu durumda yok yere kendinizi tüketiyor yıpratıyorsunuz. temelde bakınca tüm bunlar, yalnış psikolojik düşüncenin neden olduğu etkinin sonucu olarak değerlendilriyor. yani aslında sizi çok mutlu dözgün bir erkeğe aşık olup mutlu mesut yaşayabilecekken, hatalı düşnüce sonucu yalnış kişiye kafayı takıp hayatı kendinize zindan ediyorsunuz.

  2. bu konuyu çok farklı şekilde değerlendirmek mümkün. lakin çok karmaşık bir süreç ortaya çıkıyor. en kolayı onunla net şekilde konuşmak duygularınızı düşüncelerinizi söylemek. onunda karşılığındaki duygu düşüncelerini dinlemek olur. diyebilir ki malesef kadınlardan hoşlanmıyorum kusura bakma, o zaman bilirsiniz bu iş olmayacak, sizde zorlamazsınız. belki der ki ben açık ilişki yaşamayı tercih ediyorum sınırlandırmayı sevmiyorum, düşünürsün sana uyarmı uymaz mı ? kim bilir belki senden çok hoşlanır ve bırakıyorum tüm bu işleri kendimi sadece sana adıyorum. anlayacağın hiç iletişim kurmadan konuşmadan platonik olarak düşünüp hayal kurup kafayı bozmanın anlamı yok. dağ dağa küsmüş, dağın haberi olmamış hesabı. konuşmadan ne bileceksin ne olacağını.

  3. ohoooo sen epey karmaşık bir ilişkiye tutulmuşsun. böyle birisi ile mutlu bir birliktelik yaşaman epey zor görünüyor. eğer dediğin gibi gay bir birey ise onun ihtiyaçlarına karşılık veremezsin, tabi oda mutluluğu dışarda arar buda seni incitir yaralar. pozitif senaryolar yazmak sana yaşam enerjisi aşılamak isterdim ama bu sefer yalandan söylenen sözler seni deha beter yapacaktır. en azından değişik şeylere ilgi duyan erkekler var, gay değil biseksüel, kadın kıyafetlerine ilgi duyan yada takma penisle kendini kadına yaptırmaktan zevk alan erkekler de var deki böyle bir erkek olsa işin kolay. sana sadık olur gözü dışarda olmaz, aradığı şeyleri sen ona sağlayabilr karşılayabilrisin, cinsel anlamda hem aktif olabilir seni mutlu edebilir, hemde sen onun istediğini yapıp onu tatmin edebilirsiniz. bir birinizi mutlu eder tutkulu bir aşk yaşar devam ederdiniz. lakin böyle instası bile karışık biri ile stabil düzlemsel mutlu bir hayat beklemen ne yazık üzücü ama olumsuz bir gerçeklik.

  4. kuzum dünyada erkek mi kalmadı cidden ya. olmadık bir adama tutulup peşinden ağlamak kendini heba etmek nedir ? kaç yaşında olgun insansın, ki güzelim alınmı çalımlıyım da diyorsun o halde kendine uygun tavalyamayacağın erkek yoksa niye bunu takıntı haline getirdin. değer mi kendine zulmettiğine üzdüğüne. senin için uzaya çıkıp yıldızları bile toplamaya hazır adamlar varken ne diye kendi değerini bile bilmeyen tiplere tutulup yıpranıyorsun. cidden psikolojik sorun olduysa bu durum, git bir uzmana tedavini ol kafan rahatlasın aydınlansın. şu hayattaki başka insanları ve güzellikleri gör. yani böyle kendini heba edenleri görünce ben daha çok üzülüyorum. değmez bunu anlaman lazım. çevrendekiler yaşıtların seni anlamıyorsa belki seni anlayabilecek olgun bir erkeğe ihtiyacın vardır, buda bir çözüm olabilir. aynı yere takılıp kalma ilerle hayatı keşfet daha güzel şeyler karşına çıkacaktır elbet, aynı yerde durursan yeni şeyler görmezsin. çokta psikolojik sorun haline getirdiysen konuşmak rahatlamak paylaşmak istersen özelden yazabilirsin sana iyi gelcekse seve seve dinler cevap yazarım, dayanışma olsun. kimse hayata küssün yoktan yere yitip gitsin istemem.

  5. en güvenilmez ayarsız erkek tipine aşık olmuşsunuz. öyle her bana aşık oluyorsanız vay halinize. dünyada erkek kalmadı sanki de bu adama taktınız kafayı öyle mi ? insanlara acısam da, bazen böyle şeyleri gördükçe kendi etmiş kendi bulmuş, hiç mi bir gram mantıklı düşünmemiş diyorum. hadi deseniz ki eski sevgilimdi buı kişi sonradan böyle oldu onu bırakmak istemiyorum onun için savaşıyorum, anlarım. bunda anlayacak mantıklı hiç bir şey yok. genel evdeki kadına aşık olan adamları bile anlıyorum ancak böyle tutarsız bir ilişki ile kendinizi tüketmeniz yıpratmanız anlaşılabilir değil. hatta şu yukarıda yorum yazan @sissy-m isimli üyeye aşık olsanız o çok daha iyi. deli misiniz divane misiniz el alemin gayıyla ne işiniz var.

    • yok ya ona niye aşık olacak bana aşık olsun. ne güzel bende böyle beni anlayacak bir kız arıyordum evlenecek 🙂 tam romantik hemde tam bir aşk adamıyım 🙂

  6. aşık oldum ne demek, sizinkisi aşk falan değil, seks yapma arzusu şehvetten ibaret. en güzel cinsel konularda başarılı bir partner bulun seks yapın rahtlayın da hormonlarınız durulsun. ki zaten böyle bir adamla seks yapamazsınız, yapmak için ancak bir tane takma penise ihtiyacınız olur, o değil siz onu yaparsınız öyle zevk alır. yoksa bu adam sizi mutlu etmeyi bırak tatmin bile edemeyebilir.

Bir cevap bırakın