Yazdığım soru yada cevap yayınlanmadı neden ?

Yazdığım soru yada cevap yayınlanmadı neden ?

Ziyaretçi yada üyelerin sitemiz içerisinde yazdıkları soru ve cevaplar onaya tabidir. Dolayısıyla yazdığınız tüm yazılar öncelikle otomatik olarak yapay zekâ robotları tarafından içerdiği kelimler ve metin bütünlüğü analiz edilerek bir olumsuzluğa rastlanmaması halinde yayına alınır. ancak uygunsuz olması durumunda, yöneticilerin manuel olarak kontrol etmesi için aslıda bekletilir. Yöneticiler içeriği okuyarak gerekirse küçük düzenlemeler yapabilirler. örneğin imla hataları, tekrarlanan kelimler, argo sözcükler, anlam karmaşasına neden olan, konuyla alakasız olabilecek uzun cümleler, kişi bilgilerini ifşa eden isim adres telefon site gibi metinler, reklam maksatlı yazılmış içerikler düzenlenerek yayına alınabilir.

Tüm bunların dışında eğer yazdığınız soru veya cevaplar yayınlanmıyorsa alttaki maddelerden biri sebebidir;

  • Sorduğunuz sorunun çok benzeri yada neredeyse aynısı daha önce başkaları tarafından defalarca sorulmuş olabilir, bu durumda sitede arama yaparak bu soruları ve cevaplarını bularak okuyabilirsiniz, varsa düşüncenizi bunların altına ek yanıt olarak ekleyebilirsiniz. Sitenin düzenli sade kalması için aynı şeyler defalarca soru olarak yayınlanmaz.
  • Cevabınız/yorumunuz soru ile ilgili değildir yada soru ile ilgili faydası olabilecek değerli bir içerik barındırmıyordur. Bunlarda ne yazık yayınlanmaz.
  • Sorunuz çok saçma olabilir, anlamlı bir soru sormak yerine hayal gücünüzü kullanıp anlamsız şeyler yazmışsanız, partner arıyorsanız bu tip sorularda yayınlanmaz.
  • Şehvet içeren, cinsel hikaye anlatan, kurgu anlatımlar içeren sorular yayınlanamaz.
  • Cinsel tercih sınırını aşıp toplum ahlakını zedeleyici içerik barındıran sorular yayınlanmaz.
  • Üzgünüz ki 16-18 yaş altı kişilerin sorduğu veya bu yaş gurubunu kast eden sorular aynı şekilde yayınlanmaz.
  • Gebelikle ilgili saçma yada aynı olabilecek sorular yayınlanmaz. Yine isterseniz gebelikle ilgili soru cevaplar sayfasını okuyup sorunuzu oraya yazabilirsiniz.
  • Penis boyu ile ilgili şu yaşta bu kadar, büyür mü, yeter mi, kızlar beğenir mi, boyu çapı nasıl gibi sorular yayınlanmaz.

Eğer sizin de sorunuz yada cevabınız yayınlanmadıysa muhtemelen bu maddelerden bir yada birkaçına takıp silinmiştir. Ancak bu konuda yazdığınızın uygun olduğunu düşünüyorsanız veya itirazınız varsa bizimle iletişim formunu kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Yeterli uzunlukta anlamlı bir başlığı olan, soru içeriği anlamlı mantıklı açıklayıcı metin olan, geçmişte benzeri sorulmamış sorular yayınlanabilmektedir.

Eğer tüm bu konularda mutabık iseniz buraya tıklayıp sizde soru sorabilirsiniz.


Cevap yazın