Yazdığım soru yada cevap yayınlanmadı neden ?

Ziyaretçi yada üyelerin sitemiz içerisinde yazdıkları soru ve cevaplar onaya tabidir. Dolayısıyla yazdığınız tüm yazılar öncelikle otomatik olarak yapay zekâ robotları tarafından içerdiği kelimler ve metin bütünlüğü analiz edilerek bir olumsuzluğa rastlanmaması halinde yayına alınır. ancak uygunsuz olması durumunda, yöneticilerin manuel olarak kontrol etmesi için aslıda bekletilir. Yöneticiler içeriği okuyarak gerekirse küçük düzenlemeler yapabilirler. örneğin imla hataları, tekrarlanan kelimler, argo sözcükler, anlam karmaşasına neden olan, konuyla alakasız olabilecek uzun cümleler, kişi bilgilerini ifşa eden isim adres telefon site gibi metinler, reklam maksatlı yazılmış içerikler düzenlenerek yayına alınabilir.

Tüm bunların dışında eğer yazdığınız soru veya cevaplar yayınlanmıyorsa alttaki maddelerden biri sebebidir;

 1. Sorduğunuz sorunun çok benzeri yada neredeyse aynısı daha önce başkaları tarafından defalarca sorulmuş olabilir, bu durumda sitede arama yaparak bu soruları ve cevaplarını bularak okuyabilirsiniz, varsa düşüncenizi bunların altına ek yanıt olarak ekleyebilirsiniz. Sitenin düzenli sade kalması için aynı şeyler defalarca soru olarak yayınlanmaz.
 2. Cevabınız/yorumunuz soru ile ilgili değildir yada soru ile ilgili faydası olabilecek değerli bir içerik barındırmıyordur. Bunlarda ne yazık yayınlanmaz.
 3. Sorunuz çok saçma olabilir, anlamlı bir soru sormak yerine hayal gücünüzü kullanıp anlamsız şeyler yazmışsanız, partner arıyorsanız bu tip sorularda yayınlanmaz.
 4. Şehvet içeren, cinsel hikaye anlatan, kurgu anlatımlar içeren sorular yayınlanamaz.
 5. Yazdığınız içerik arkadaş, partner, cinsel ilişki yada sohbet muhabbet arayışı içeriyorsa yayınlanmadan silinecektir.
 6. Cinsel tercih sınırını aşıp toplum ahlakını zedeleyici cuckold, grup, eş paylaşma gibi içerik barındıran sorular yayınlanmaz.
 7. Üzgünüz ki 16-18 yaş altı kişilerin sorduğu veya bu yaş gurubunu kast eden sorular aynı şekilde yayınlanmaz.
 8. Gebelikle ilgili saçma yada aynı olabilecek sorular yayınlanmaz. Yine isterseniz gebelikle ilgili soru cevaplar sayfasını okuyup sorunuzu oraya yazabilirsiniz.
 9. Penis boyu ile ilgili şu yaşta bu kadar, büyür mü, yeter mi, kızlar beğenir mi, boyu çapı nasıl gibi sorular yayınlanmaz.
 10. 48 saat içinde aynı kişi tarafından arka arkaya yazılan birden fazla sorular yayınlanmaz.
 11. Bazı kişilerin tekrar eden soru yada cevapları sistem tarafından otomatik birleştirilir yada yoruma çevrildiği için yayınlanmaz.
 12. Rumuzu, email adresi, yaşı ve profil bilgileri gerçek olmayan, ciddiyetsiz kelimeler içeren kişilerin içerikleri de yayınlanmaz.
 13. İçerik olarak anket tarzı çoktan seçmeli, hadi bakalım yazın, o mu yoksa bu mu gibi sorular platforma uygun değil, istatistik kurumu değiliz.
 14. Belirli net bir soru barındırmayan, makale, anlatım yada tavsiye tarzında olan içerikler aynı şekilde yayınlanmaz.

Eğer sizin de sorunuz yada cevabınız yayınlanmadıysa muhtemelen bu maddelerden bir yada birkaçına takıp silinmiştir. Ancak bu konuda yazdığınızın uygun olduğunu düşünüyorsanız veya itirazınız varsa bizimle iletişim formunu kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Yeterli uzunlukta anlamlı bir başlığı olan, soru içeriği anlamlı mantıklı açıklayıcı metin olan, geçmişte benzeri sorulmamış sorular yayınlanabilmektedir.

Site içindeki paylaşılan ve yazılan içerikleri kontrol ederek güvenilirliğini doğruluyoruz, güvenilmez ve riskli bulduğumuz şeylerin yayınlanmasına izin vermiyoruz. Akıllı derin öğrenme teknolojilerini kullanarak içerikleri yapay zekâ ile taratarak olası suiistimalleri engellemeye çalışıyoruz. Soru soran, sorulara cevap yazan, üye olan ve diğer üyelerle iletişime geçenlerin içerikleri üzerinde otomatik robot bir mekanizme ile takip sistemi sayesinde hareketlerini izler ve şüpheli olanları otomatik rapor ederek üzerinde işlem uygular. Bu sebeple site içerisinde ki aktiviteleriniz tutarlı olmalıdır.

Ek olarak eğer ki makale tarzında belirli bir konuda fikirleriniz varsa bunları topluluk ile paylaşabilirsiniz. Başlık, giriş, gelişme ve sonuç içerecek şekilde anlaşılır, noktalama ve imla kurallarına uyarak, uzunca bir yazı hazırlayın. Bunu bize soru sorma bölümünden gönderin, hazırladığınız içerik incelenerek sizin adınıza sitede yazılar bölümünde yayınlansın. Ayrıca unutulmamalıdır ki, daha sonra yazdığınız yazılar içerikler için telif hakkı talep edemez, silinmesini isteyemezsiniz. Yazılar editör kontrolünden geçirilerek uygunsuz bazı bölümler çıkartılabilir, anlam bütünlüğü oluşturmak için yeniden kurgulanabilir küçük ekleme düzenlemeler yapılabilir. Yazı göndererek tüm bunların bilincinde ve kabul etmiş olduğunuz varsayılır. Yazı konusu ve içeriği sayfa bşaındaki maddelere uygun değilse yazınız yayınlanmadan silinebilir. Eğer bunları kabul etmiyorsanız lütfen içerik oluşturmayın.

Eğer tüm bu konularda mutabık iseniz buraya tıklayıp sizde soru sorabilirsiniz.

Bu bilgileride okumalısınız

erkekler neden lezbiyen bayanlara bu kadar çok ilgi duyuyor
Erken boşalma sorunum var neden kaynaklanıyor
sitede cinsel konularda yorumlar yazan erkekler niye hep saçmalıyor
fuckbuddy olduğum kişiler ya aşık oluyor ya sapıtıyor yada beklentileri değişiyor
chastity penis kilidi takınca akıntı oluyor
kaza sonrası bir anda ortaya çıkan erken boşalma sorunu

Yorumlar ( 4 )

 1. sitede benzer sorular çok var. hepsini aynı kategoride gruplandırmalısınız. onun dışında günlük soru limiti de 2 olabilir.

 2. sitede benzer sorular çok var. hepsini aynı kategoride gruplandırmalısınız. onun dışında günlük soru limiti de 2 olabilir.

 3. sitede benzer sorular çok var. hepsini aynı kategoride gruplandırmalısınız. onun dışında günlük soru limiti de 2 olabilir.

 4. beğendiğim cevaplara like yapıyorum fakat geri atıyor neden kaynaklanıyor olabilir bu

Cevap yazın