Unutulmaz seks deneyimi için süper seks sırları

Afrodizyaklar sizi etki altına alarak seks isteğini arttırır. Düz ve yumuşak zeminde sex yataktan daha çok zevk veriyor ve kadınların yaklaşık %37 si uykuda orgazm oluyor. Garip ve bir o kadar da gerçek, gizli kalmış  seks sırlarını öğrenerek, yatak odanızı renklendirmeniz mümkün olabilir. Çiftlerin seks hayatını renklendirmek için bir çok uzman kişilerin yaptığı açıklamaların, yazılan kitapların ve yapılan araştırmaların her birine neredeyse her gün bir yenisi daha ekleniyor.

Çoğu zaman afrodizyak etkisi olduğunu okuduğumuz bir bitkinin aslında saç dökülmesine de iyi gelebileceğini ya da filmlerde izlediğimiz çilek-şarap ikilisi yerine peynirli pizzanın seks hayatını renklendirdiğini görüyoruz. Öyle ki en son ortaya çıkan kulağımıza cinsellik ile ilgili bilmediğimiz yepyeni verileri ortaya çıkarıyor. Mutlu ve sağlıklı bir cinsel yaşamdan bihaber olmamak için araladığımız bu sır perdesini kaldırın ve yatak odanızı bir kez daha partneriniz ile birlikte yeniden fethedin ve keşfedin!

Zencefil tam bir afrodizyak etkili

Bitkilerin sağlıktan güzelliğe hayatımız üzerindeki etkisi, yatak odamıza da girmeyi başardı.Zencefil seks hayatınızı etkileyecek mucizevi bitkilerin başında Özellikle erkekleri oldukça mutlu edecek cinsten. Çünkü zencefil, kan dolaşımını güçlendiriyor ve düzenliyor. Erkeklerin ereksiyonun da kan akışının düzenli olmasının önemli olduğunu bir daha hatırlamak gerekir, zencefilin afrodizyak gücünü görmek için hazırladığınız akşam yemeğine bir tutam eklemeyi unutmayın.

Penise isim vermek

Erkekler  gerçekten çok ilginç varlıklar… Onlar için seks hiç kuşkusuz hayatlarının tam merkezinde. Seks ile birlikte, cinsel organları da onların en kıymetlileri varlıkları. Cinsel organının işin daha da ilginci erkekler cinsel organlarını o kadar önemsiyorlar ki, penislerine evcil hayvan ismi veriyor. Evet  erkeklerin neredeyse yarısı cinsel organlarını kuşum, kedicik, tavşancık diye isimler veriyorlar. Yapılan araştırmalara göre erkeklerin yüzde 60’ın dan fazlası cinsel organlarını kendi isimleriyle adlandırıyorlar.

Dolgun göğüsler için Seks

Bayanlar memelerinizin küçüklüğünden ve formsuzluğundan mı şikayetçisiniz, O zaman okuyacağınız bu haber bilgiler sizi sevindirecek. Göğüsleriniz okşandığında, kan akışınız hızlanıyor ve toplar damarlar genişliyor. Bu da, göğüslerinizin büyümesini ve diri bir görünü sağlıyor. Seks ve estetiğin bir arada olması oldukça cezbedici. Erkeklerin büyük bir çoğunluğunun iri göğüs sevdiğini düşünürsek hiç de fena bir şey sayılmaz

Erkekler her daim orgazm olabilir

Orgazm olmak ve boşalmak birbiriyle aynı olduğunu düşündüğümüz kavramlar. Oysa erkekler boşalmadan da orgazm olabilirler. Çünkü bu ikisi aynı şey değil  diyor seks uzmanları. Ereksiyon süresi uzuyor ve boşalmadan da orgazm olmak mümkün olabiliyor erkekler için. Bugün bir çok yerden temin edilebilen delay geciktirici, delay sprey ve kremler ile seks hayatınıza renk katabilirsiniz.

İstenmeyen hamilelik için  seks pozisyonunuza dikkat !

Sağlıklı bir seks için istenmeyen planlanmayan  hamileliklere karşı korunma gereken bir önemli detay. Korunmanın dışında cinsel ilişkiye girdiğiniz pozisyon da bir önemlidir. Özellikle misyoner pozisyonunda sperm direkt yolunu bulabiliyor. Misyoner pozisyonu erkeğin üstte kadınında altta yatar pozisyonda ve en çok tercih edilen seks pozisyonu.

Düz ve yumuşak zeminde sevişmek

Seksologlar yataktan çıkın ve seksi farklı alanlarda fantezilerinizle hareketlenir. Tabii fantezi ateşli bir seksin olmazsa olmazlarındandır itirazımız yok, ancak mekan için aynı şeyi geçerli değildir. Diyelim ki çok romantik bir an yakaladınız ve ortam cinsel ilişki için ısınmaya başladı. Sevişmek için mekanın sizin için hiçbir önemi de yok. Araştırmalar, düz ve yumuşak zeminlerin ateşli seksi destekliyor. O yüzden siz yatak dışı bir yer arıyorsanız, koltuk ve kanepelerden şaşmamak gerekir.

Kadınlar da orgazm oluyor, ama rüyalarında

Günümüzde pek çok kadın orgazm olmakta sıkıntı çeker, hatta orgazmı hiç olamamaktan şikayetçilerdir. Kadınların gerçek bir orgazm olamamalarından erkekler daha çok şikayet ederler. Oysa yapılan yeni araştırmalar yine gizli kalmış bir ayrıntıyı ortaya çıkarıyor. Ortaya çıkan bir gerçek ABD’nin seks araştırmalarıyla ünlü uzmanları, kadınların yüzde 38’inden fazlasının cinsel içerikli bir rüya gördükleri sırada orgazm olduklarını tespit etmiş. Ne diyelim, yanınızdaki erkeği bir kenara itin, iyi uykular bayanlar!

Seksin altın anahtarı yediklerimizde yatıyor olabilir !

Tükettiğimiz gıdaların sağlığımız üzerindeki etkisi bir gerçek. Hatta öyle ki yediklerimizin ucu tamda yatak odamıza kadar uzanıyor. Bunu biz değil, yapılan araştırmalar aktarıyor. Orgazm sonrasında penisteki kan akışının yiyeceklerle hızlandığı tespit edilmiştir. Buna göre portakal, çikolatalı tatlılar bu akışı en çok hızlandıranlar arasında bulunuyor. Öyleyse ne duruyorsunuz ? Hemen mutfağa gedin ve sevgilinize portakal suyu ile çikolatalı turtadan oluşan harika bir yiyecek hazırlayın. Faydasını mutlaka göreceksiniz. Ki bir bayanın hazırlaması daha iyi olur atlarımızın dediği gibi erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer.

Yorumlar ( 2 )

  1. Penisimi çokça önemseyen bir erkeğim. Ona bende isim veriyorum iyi bir seks performansı çıkardığı zaman aslanım koçum diyorum. Hadi şimdi dinlen sonra sana yine ihtiyaçım olacak beni ayrı yolda bırakma diyorum. Yani onunla konuşuyorum. Bazen kendi kendine kalkıyor sakin ol kobra kızları korkutma diyorum. Bana inanılmaz iyi geliyor.

  2. pek çok dişi sabah önü yalanarak uyandırılmakten zevk alır. bunu yaparsanız hem dişi zevk alır hem cinsel sorunları çözersiniz. bir sabah erken uyanıp bunu bir deneyin 🙂 😜

Cevap yazın