İri ve büyük memeli kadınlarla seks erkeklerin hayali

Kadınların dış görünüşlerinde en çok ilgiyi üzerine çeken göğüs bölgesidir. Az biraz dekolteli yada dar bir kıyafetle giyilen hemen göze çarpmaması imkansız gibi bir şeydir. Erkeklerin ilgi odağı olan iri büyük memeler hakkında genelde eli avucu dolduran yumuşak iri dolgun göğüsler sekse teşvik eder.

Memenin ucu uyarılması kadında, cinsel tahriği başlatıp artırarak ve vajinal  klitoral uyarılmalarını da harekete geçirir. Kadının bedeni seks için biraz daha hazırlar. Erkek kadının göğüs uçlarına dokunduğunda yada masaj yaptığı ya da ısırdığı zaman bu, kadınların beyninin oksitosin salgılaması oluyor.

Erkekler için çekici olması yanında kadınlarda büyük memelerini sergilemeyi severler. Bazı aşırı büyük memeler ilerleyen yaşlarda kadın için sorun olabilir.

Memeler iyi bir seks için uyaran, tahrik edendir. Cinsel açıdan kadınları uyarmak, orgazm olmasını sağlamanın en kolay yolu göğüslerinin okşanması ile en başta gelen unsurdur. Erkeklerde bu durumu kullanıp sekste daha çok hazzı belirler.

Kimi bayanlar erkeklerin ilgilerini büyük yada bazı kadınlar göğüslerini devasa şekilde büyütme isteğiyle zorlu ameliyat masalarına yatmaktadır.  Bir takım iddialara göre erkekler koca meme takıntısı olduğunu ve kadınlarda bulunan memeleri çekici hale getirmiştir.

Bununla dışında, mastürbasyon esnasında sadece göğüslerini okşayarak veya sevişirken erkek tarafından memeleri uyarılarak orgazm olan kadın sayısı oldukça fazladır ve bilimsel bir gerçektir. Memeler kadınların en çekici gösteren kadını kadın yapan en önemli öğelerden birisidir. Kimi büyük kimi küçük değişik şekillerdedir. Erkekler kadınlarda en çok baktıkları ve gizemli olduğunu düşündüğü yerdir. Buda erkeklerin fiziksel olarak karşı cinsi çekici  arzulayan ve cinsel uyaran olma durumuna getirir.

Erkek ilerde ise büyük memeli bir bayanla fantazi yapmak çekici gelir. memelerle ilgili kurabilecekleri çokça fantazi vardır. bunlar arasında en çok akla gelenler, penisi memelerin arasına sıkıştırıp sürtünmek, meme uçlarını yalayıp emmek yada ısırmak, bazı pozisyonlar da tempolu şekilde seks yaparken memelerin dolgun dolgun yukarı aşağı sallanması görsel olarak erkeklere cezbedici gelir, yine aynı şekilde finalde dolgun ve büyük göğüslerin üzerine fışkırtarak boşalmak ta erkeklerin hoşuna giden bir fantazidir.

Memeler kadın ve erkek için cinsellikte önemlidir. Seks esnasında kadının memesi dikleşir ve sertleşir. Eğer bir kadın seks anında yeteri kadar tahrik olduysa,meme uçları belirgin şekilde sertleşir. Memeler tahrik edici olduğu kadar da narindirler .Nazik bir şekilde meme emmek okşamak hem seks için önemli hemde karşı tarafın canını yakmamış olunur. Kesinlikle uzun süre meme uçları aşırı ısırılmamalı , aşırı yalanmamalıdır.

Yorumlar ( 8 )

  1. Asiri büyük degilde normal buyuk ve yuvarlak ayni anda kalçada oyle harika

  2. iri memeli kadınlar sanırım daha avantajlı ilgi çekmek için göğüs dekolteli kıyafet giymeye gerek yok fakat şu son dönemde çıkan bralet sütyenler küçük memeli kadınlardaki kadar güzel durmuyor

  3. büyük göğüslü olmak demek sütyen seçerken istediğin çiçekli böcekli şöyle şık şıkıdım sütyenisatın alamamak büyük beden gögüsler için tek renk oluyor fazla seçeneğimiz yok

  4. @mavi-deniz aynen sana katılıyorum canım 🙂

  5. İri Gögüs lü kadınları tek geçerim. Eli ni dolduracak.

  6. bende göğüs seviyorum seksi güzel olduktan sonra hoşlanılmaz mı hiç

Cevap yazın