yaşlı kadınlarda genç kızlar gibi azgın oluyorlar mı

Soru

Feysden yaşı 60 olan bir kadın esi 3 yıl önce ölmüş bana; “Genç kızken nasılsam simdi de öyle azgınım her gün canim seks istiyor. 2 erkekle bile ayni anda oldum” demişti. Ben buna pek inanasım gelmedi. Sizin fikriniz nedir ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 4

  merhaba, internet dünyası bu, atıp tutuyor da olabilir, gerçekten böyle bir durumda olabilir. yani mümkün, ancak ortalamaya bakılırsa bu yaşta birisi için beklenmeyecek bir durum, lakin hormonel bir bozukluk dengesizlik, bazen ise psikolojik sorunlar sebebi ile bu tip insanlarda olabiliyor. tüm bunların yanında porno sektörünün de izlenme oranlarını arttırmak için en aykırı şeyleri sunması kitleler üzerinde de etkili oluyor. hiç aklında yokken yada böyle bir durum itici geliyorken, göz aşinalığı kazanma ve artık alışıp normalleşme hissi ile böyle şeylerde zamanla cazip gelmeye başlıyor. sonuç olarak her yaştan insan bu tip şeylerin peşine takılıp cinsel heyecanlarını heba ediyorlar. gerçekte görüyorlar ki hiçte gösterildiği gibi değil hayal ettiklerini bulamamışlar.

 2. 4

  Evet haklisiniz. 60 yasindaki kadından ne beklenebilir ki bilemiyorum.

 3. 3

  Bazisi mature seviyor ama 60 da cok fazla bence 40 50 olabilir.

  • 4

   kessinlikle mature favorim şarap gibi kadın dediklerinden olacak sevişmeyi biliyorlar seksi iyi biliyorlar naz yapmıyorlar yeni şeyler deneme konusunda cesaretliler zevk için seks yapılır tabi 40-50 arası dediğiniz gibi ideal katılıyorum

  • 5

   Vatreno 40 45 50 bencede ideal onun uzeri sanmam ki zevk alinsin. Bazi kadinlar 55 inde bile daha 40’lari yasiyor. Kimide 35 inde nine olmuş bitmiş.

Bir cevap bırakın