bana nude atan gizemli kızı nasıl bulurum

Soru

arkadaşlar önemli bir durum var, söyle anlatayım bir kız var yüzü saçı falan görünmüyor sadece vücudu ve bana nude atıyor. büyük bir fabrikada çalışıyorum dediğine göre aynı fabrikada çalışıyormuşuz ama ben onu tanımıyorum oda kimliğini açıklamıyor kim olduğunu söylemiyor. watsaptan benim numaramı bulmuş kimden buldu bilmiyorum oradan yazıyor resim atıyor, sohbet ediyoruz konuşuyoruz 2 aydır kim olduğunu söylemiyor. ilk baş kızdım engelledim sonra dayanamadım merakıma yenildim engelini açtım. bu arada bende spor yapıyorum vücudum fiziğim falan iyi yakışıklı bir erkeğim, beni beğendiğini ama çok utandığını söylüyor. zaten yabancı yurtdışı bir numara almış oradan yazıyor. benim bu kızı bulmam kim olduğunu öğrenmem lazım, hatta ilk baş inanmadım aynı fabrikada çalıştığımıza, bana yemekhanede yemek yerken çekilmiş resmimi attı. bu kişiyi nasıl bulurum hiç açık vermiyor, birkaç kere görüntülü sex yaptık hiç yüzünü saçını göremedim. tabi vücudundan da tanıyamıyorum, fabrikada tüm kızları sapık gibi detaylı inceler oldum acaba bu mu kim belki tanırım bulurum diye, belki bakarken yakalarım göz göze geliriz falan ama yok olmadı. hiç şüphelendiğim kimse çıkmadı. deli oluyorum kim bu nasıl bulacağım ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 3

  benim anladığım bu kız bulunmak istemiyor öyle olsa normal şekilde yazar seninle tanışmak falan isterdi. öyle teşhirci gibi nude atıp 2 aydır kendini gizliyorsa onun derdi senle eğlenmek. hele birde karşılıklı görüntülü sex yapıyorsanız anlattığına göre vücudunda yakışıklıysa kız bakıp bakıp tatmni oluyordur. mesela ben kendimi o kızın yerine koysam tanışmak istediğim kişiye karşı edepli davranırdım, öyle sapık gibi kendimi utandıracak nude falan atmazdım, atacaksamda utanırdım haliyle yüz yüze gelmeye, dolayısı ile hiç bir zaman yüz yüze gelmemek için sürekli bahane bulurdum. o sebeple siz bu kıza doğru düzgün sorun, eğer tanışmak istiyorsa kimliğini açıklasın ve tanışıp bu yolu beraber yuruyecekseniz yürüyün. yok utanıyorum çekiniyorum falan deyip tam tersine çıplak resim atacak kadar manyaksa o zaman daha önce yaptığınız gibi onu engelleyin ve unutun gitsin.

 2. 4

  belki de yakın çevreden bir kız tanıyan ve bilen. fabrika ayağı yalan olabilir seni beğeniyor ve kendince kendini tatmin ediyor

 3. 4

  ne güzel işte üzüme ye bağını sorma boşver geliyor nude sen işine bak 😅

 4. 2

  son zamanalrda çok görüyorum, akıllı ablalar, aptal erkekleri kandırıp onlardan faydalanıyorlarmış. görüntülü sohbet yada seks yapalım yalanı ile görüntülerin kaydedip porno sitelere yüklüyor para kazanıyorlarmış. sizde de böyle bir durum olması, yarın öbürgün kendi videolarınızı internette görürseniz hiç şaşırmayın. onu bırakın yarın dese ki kız size, elimde çıplak görüntülerin var, bana en yeni çıkan ayfondan almazsan bu görüntüleri tüm fabrikaya dağırım diye ne yapacaksınız. kusura bakamyın sizinkisi bariz aptallık, hiç tanımadığın birine güvenilir mi, akıl var mantık var. birde yakışıklıyım falan diyorsunuz, aksine aptalsınız.

  • 2

   of ya moralim bozuldu şimdi, ben belki birşey görürüm o şekilde tenıyabilirim diye düşünmüştüm. meğer olayın heyecanı ile etraflıca değerlendirmemişim. ne olcak şimdi görüntümü kaydettiyse dediğini gibi siteye falna yüklerse yada fabrikadakilere gösterirse, böyle bir şey olursa ben ne yapabilirim ? hay aklıma ya sinir oldum, engelledim şimdi.

 5. 3

  @sabriaco35 hahaha olan olmuş şimdi mi aklınıza geliyor, günümüzde neler yok ki ben her şeye artık şüphe ile yaklaşıyorum. telefondan görüntülü olarak annem bile arasa güvenmiyorum, yapay zeka ile öyle şeyler yapmaya başladılar ki karşımdaki arkadaşım acaba syborg olabilir mi falan diye 2 kere düşnüyorum 🙂 şaka bir yana cidden şu aşamada gördüğünüze dahi inanmayın, aile yada arkadaşlarınızla aranızda gizli bir parolanız olsun. bu arada bu kızı engelleyin bir daha görüşmeyin, bir şey olursada zaten bilmenizin imkanı yok, umarım @happy-derya dediği gibi videolarınızı çekip internete yüklemiyordur.

 6. 2

  sabırlı ol kardeşim eninde sonunda o sana ulaşacaktır. bu konuda çok ısrarcı olma hem gizem yaratmış olursun

 7. 2

  bence insanlığımızın temel sorununu yaşıyorsun. hep daha fazlasını isteyip merak etmek, halbuki bu durumdan keyif alıyorsan bırakman lazım zamanı gelince o sana söyleyecektir bence

Bir cevap bırakın