kızların gay arkadaşı olabilir mi

Soru

beyler merhaba. şimdi benim bi sevgilim var, ben bunu geçen pazar günü yanında bir erkekle kahvecide gördüm az bi izledim konuşup el ele tutuşup gülüşüyorlardı. kafam bozuldu gittim yanlarına, sevgilim bir şaşırdı, tabi yanındaki adam hemen kalktı, benim işim var dedi kaçtı. sevgilime yanlış anlama bu benim arkadaşım ama gay, korkma yani diyor. ne işin var gay may böyle tiplerde diye kızdım. sana ne benim arkadaşım olamaz mı diyor. kimin nesi nerden tanıyorsun deyince sana ne hesap sorar gibi konuşacaksan çantamı alıp gideceğim diye tehdit etti bende hadi neyse dedim ses etmedim. tabi acayip kıllandım gıcık oldum çok yılışık yakın davranıyorlardı, hareketleri beni rahatsız etti. çokta inanmadım gay falan dedi ama böyle gay falan deyip kızlara yaklaşmak için bunu kullanan hatta birliktelik yaşayanları çok duydum. gerçekten gay arkadaşı olabilir mi ? normal mi yani bunlar ? ben bile sevgilimle böyle el ele vıcık vıcık davranamıyorum ? bu ne ya ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 3

  normalde böyle arkadaşlıklar pek olmaz ama günümüzde her şey çok değişik. amarikan filimlerinde görürdük bu tip şeyleri artık bizde de yaşanmaya başladı demek ki. seni aldatıyorsa zaten ruhun duymaz, göstere göstere yapmaz gizliden istediğini yaprdı. eğer arkadaşı biraz yumuşaksa belki kendine yakın hissediyordur, ondan çekimediği için onunla bazı özel konuları konuşuyor olabilir. bir kerede yargılayıp öylemi böylemi kesin bilmen imkansız. sevgiline güvenmeli ve onu sıkacak boğacak kareketlerden kaçınmalısın. eğer net olarak gördüğüm bir şey varsa bunu yüzüne söylersin ona göre tavır alırsın.

 2. 4

  bilinmez, gerçekten gay arkadaş olabilir, adam gay olmayabilir ama sadece arkadaştır, belki ex sevgilidir. artık hiç bir şeye şaşırmıyorum, internette haberlerde tv kanallarında filmlerde falan, yok artık dediğimiz çok acayip ilişkiler görmeye başladık. haliyle böyle şeylerde toplumda normalleşmeye normal karşılanmaya başladı. senni durumunda sevgilinle diyalog önemli. bunun dışında sevgilini iyi tanıyor olman lazım, öyle aptallar var ki evlendikten 10 yıl sonra bu kız bana uygun değilmiş deyip gerçeği görüyorlar. kızla 3 yıl birliktelik yaşıyorlar, bir bakıyorsun kızın vajinası poposu ve göğüsleri dışında hiç bir şey bilmiyor. buradan anlaşılıyor ki insanlar bir birlerini derinlemesine tanımadan bir sonraki aşamaya geçiyorlar. zemin etüdü yapmadan inşaata geçmek gibi sonra bina bir anda çöküyor.

 3. 6

  bence kızların gay olsun ya da olmasın erkek arkadaşı olabilir ama mesafelerini bildikleri sürece. bence orada seni asıl rahatsız eden şey diğer adamın yılışık yakın davranışları olmuş ki bu bence çok da doğru bir şey değil. her iki tarafta da gerçekten art niyet olmasa bile en azından sevgilinin seni düşünerek biraz daha oturaklı davranması gerektiğini düşünüyorum. bununla birlikte bazen insanlar karşı tarafın penceresinden bakmakta zorlanabiliyor. eğer bu hadise tekrar eden bir durum değil ise güzel bir konuşma yapılarak ve hissedilen duygular karşı tarafa güzel bir dille anlatılarak üstesinden gelinebilicek bir durum olduğunu düşünüyorum.

 4. 3

  bence eleman gay fln degil senin kıza yanasmak icin gaymis gibi davranıyo

 5. 3

  yani insan insanla arkadaş olur öncelikle. önce insanla tanışırsın sonra yönelimini anlarsın. ben insanlara yönelimlerini sormuyorum mesela ama tabiki gay arkadaşı olabilir gayet doğal

 6. 3

  bana gaymiş gibi gelmedi. gay olanlar genelde ben gayim der öyle kaçıp gitmez. yeni yeni icatlar çıkmış işte yok tek kişiye bağlanmamak için başkalarıyla konuşmak gibi bordership mi ne deniliyordu. kız da madem arkadaşı gay bunu sana teyit edebilirdi işte onu arayabilirdi geri çağırıp seninle tanıştırabilirdi. ayrıca gay olduğu erkek olmadığı anlamına gelmiyor. yani anlayacağın biraz sıkıntı var bu olayda

 7. 3

  iletişim eksikliği mi var yoksa güvensizlik mi var aranızda anlamadım ama bir tatsızlık var belli. şimdi adamı bilmeden, sevilinle onun arasındaki meseleyi bilmeden atmasyon yorum yapmak anlamsız. bir birinizi galiba daha iyi tanımanız lazım.

Bir cevap bırakın