ilk seks deneyiminiz nasıldı hayal ettiğiniz gibi oldumu

Soru

yıllardır sevgilimle ilişkimiz sınırlı olarak sürüyordu, hep sürekli aklındaki fantezileri anlatıyordu, evlenince şöyle olacak böyle olacak diye. ondan bende etkilenip kendi hayal dünyamda fanteziler kurardım. tatile gittiğimiz yerde karavanda 2 akşam kalacaktık ne olduysa orda oldu inanılmaz bir duygu yoğunluğu ve cinsel arzu ile ilişkiye girdik, hiç hayal ettiğim gibi yoğun bir haz çılgın zevkler yoktu. dokunurken elle okşarken bile daha zevkliydi, anladım ki ilişki  yaşamak hataymış ekstra bir zevki yokmuş. şimdi içimde pişmanlık. sizde aynısını yaşadınız mı zevk aldınız mı ? ilk seksiniz beklediğiniz gibimiydi ?

Cevaplar ( 5 )

  1. İlk sexten zevk alan kadın duymadım hiç biraz daha yaptıktan sonra kendini keşfetmeye başlarsn

  2. seks düşündüğümüz kadar zevkli değildir, bir aşırı hayal kurup çıtayı yükseltiyoruz, o kadar büyük beklenti içine giriyoruz ki sonra hayal kırıklığına uğruyoruz. seks işte nirvanaya ulaşacağını flan beklemek aptlaca bir düşünce. sekse aşırı değer yükleyip hayatımızı seksin etrafında şekillendirince seksle birlite hayatımızda batıyor bitiyor. ya o halde ne hayal etmemiz lazım seksle ilgili derseniz çok basit bir örnek vereyim, mastürbasyon yaptığınız zevkin sadece %30 unu düşünün işte alacağınız zevk budur. sekste bile ne yaparsanız yapın mast yaptığınız zevke ulaşamazsınız. bu sebeplede mast yapmak zararlı, çünkü bu zevke alışan vücut daha azını kabul etmiyor ve memnun olmuyor. seksten zevk almak için kendini köreltmemen lazım, yani no mast.

  3. ilk seks deneyimim unideki kız arkadaşımla oldu, onun cinsel deneyimi vardı benim hiç yoktu ama ben sanki varmış gibi yapıyordum, finallerin yaklaştığı bir gün çok gerginim rahatlamaya aklımı ve vücudumu boşaltmaya ihtiyacım var demişti o gece hızlı ve kısa bir seks yapmıştık benim ilkimdi. bazen geçmişi aklımda değerlendirip keşke öyle yapasaydım böyle etseydim falan diyorum ama ne çare çoktan olup bitti geçmiş hatıralar arasında yerini aldı.

  4. bence evlenip yapsaydınız daha iyi ve zevkli olurdu. pek çok kişi evlenmeden önce işte böyle hüsrana uğruyor.

  5. magnumun paketini açerkenki durumu sormuşsun. yeme açılıştan sonra başlar. kışın yersen boğazını ağrıtır.

Bir cevap bırakın