erken boşalma için antidepresan kullanan var mı

Soru

merhaba, antidepresan kullanıp gecikmeyi ciddi anlamda geciktiren var mı ? lütfen ders vermeyelim şu saaten sonra. sorum yukarda arkadaşlar teşekkür ederim seviliyorsunuz. ben sanırım bunun için kullanmak zorunda kalıcam ? 2 posta üst üste 1 dk nın altında boşalıyorum ?

Cevaplar ( 4 )

  1. dostum tamamen hatalı bir düşünce, antidepresan psikolojik sorunlar için kullanılan bir ilaç, eğer erken boşalma için kullanılsa doktora gittiğinde yazar bir tane antidepresan gödnerirdi sende kullanırdın sorun kalmazdı. hatta sen değil erken boşalma sorunu olan milyonlarca erkek kullanır sorun çözülürdü. antidepresan erken boşalma sorununun çözmediği gibi sertleşme sorunu da yapmaya başlar, kuş kalkmaz ötmez olur, vajinaya bile giremez daha beter rezil olursun. ayrıca antidepresan sinirsel olarak etkilediği için hem zombi olursun, hemde ilişkide hiç bir şey hissetmeyip zevk falan alamazsın. antidepresan kullanmak zorunda olan adamlar bırakmak kurtulmak istiyorlar. senin anlayacağın antidepresan hiç hayal ettiğin gibi bir ilaç değil. bence olmadık işler yapma, sağlığından olma.

  2. merhaba, antidepresan hapları psikolojik tedavide kullanılır, zorunlu olmadıkça da doktor reçete yazmaz, çünkü yan etkileri ve zararları çok fazladır. zarar ve faydası doktor tarafından değerlendirilerek eğer ki faydası daha çok ise kullanılmasını uygun görebilir. cinsel problemler için kullanılan ilaçlar farklıdır. kulaktan dolma bilgilerle internette birkaç kişi uydurma şeyler yazdı diye gerçek sanıp doktor tavsiyesi olmaksınız kullanmanız size faydadan çok zarar verecektir. oluşan zararın telafisi olmayabilir. bu sebeple sorunlarınız için uzman doktora gitmeniz en doğru eylem olacaktır.

  3. dostum sırf geç boşalmak için antidepresan alınca her şey çok güzel olacak sanıyorsan yanılıyorsun. bak ben anksiyete sebebiyle antidepresan alıyorum uzun süredir ve doğru düzgün sekste boşalmak nedir unuttum. evet baya uzun gidiyorum ama boşalamadıktan sonra neye yarar? partnerimde boşaldığımı beni mutlu ettiğini görmek istiyor ama gösteremiyorum. sadece mast yaparken boşalıyorum. hem şu dönemde libidomda ciddi anlamda düştü. antidepresan sadece gerekli zamanlarda gerekli hastalıklarda kullanılır. sen derdine çareyi başka şekilde ara.

  4. internet kafası ile harket eden çok insan var. bir yerde bir şey görüyor doğru yanlış değerlendirmeden uygulamaya başlıyor. hiç bir faydası olmadığı gibi bolca zararı oluyor. bak @csf-lover bu konuda çok doğru demiş, eğer böyle bir faydası olsa doktora gidince bir tane antidepresan yazar gönderirdi, sorunda çözülmüş olurdu. öyle bir daydası yok ki hiç bir doktor erken boşlama için antidepresan reçete etmiyor. lakin insanlara ne kadar öğüt versen tavsiye versende illa burnunu çamura sokmadan ders almıyorlar. aynı kafadaysan al kullan istediğini yap, kendini mahvet, sonuçta hayat senin, beden senin, günün sonunda kaybeden yine sensin. boşuna demiyorlar aklı olan akıllı davranır diye.

Bir cevap bırakın