evleneceğim kızında benim gibi eşcinsel biseksüel olmasını istiyorum

Soru

merhaba arkadaşlar ben 1998 doğumluyum. şu an 25 yaşındayım birkaç yıldır biseksüel kimliğimle gizli yaşıyorum çok gizliyim. ben evleneceğim kızında biseksüel olmasını istiyorum çok gizliyim sadece eşim bilsin istiyorum oda benim gibi olmalı. kısacası.25 yaşında biseks erkeğim ve biseks bayanla evlilik yapmak istiyorum, gizlim saklım olmasın kafam raat olsun diye. böyle bir evlilik mümkün mü ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 4

  özür dilerim de dedikleriniz çok saçma ve sapıkça değil mi ? acaba psikolojik tedaviye mi ihtiyacınız var farkında değilsiniz ? pardon da evlilik ne demek anlamı nedir biliyor musunuz ? iyi de zaten bunları yapacaksan herkes özgür takılacaksa evlenmenin ne gereği var git genel evler sitesinden bir kadın ayarla mutlu mesut yaşayın 🙂 hani fantazi istek arzular falan filan herşey bir şey yazıyor lakin sizin kadar saçma bir şey isteyeni ilk defa görüyorum.

 2. 1

  haha haaa bu nasıl bir beklenti, sen bildiğin hayat kadını arıyorsun. ki zaten böyle bir evlilik olmaz ki, evlilik dediğin başka bir şey, ha sen laf olsun diye kağıda imza atalım ama herkes kendi işine baksın diyorsan, o da mantıksız. ne diye boşuna böyle saçmalıklarla uğraşıyorsun. ayarla bi tane fuckbody istediğiniz gibi açık ilişki şeklinde yaşayın. yani @erotic-girl haklı bu çok sağlıklı bir düşünce sistemi ve normal bir kafa değil. sen bildiğin sapkınlaşmışsın. muhtemelen türlü türlü hastalıklar kapıp bir yerde ölüp gideceksin. bi kadın ne diye senin gibi bir cesetle evlensin 🙂 dünyada adam mı kalmadı. bence de ciddi şekilde psikiyatri servisine git tedavi ol senin kafa çok fena gitmiş, doğru yanlış ayırt etme yeteneğin kalmamış. umarım iyileşir ahlaklı mutlu bir aile yuvası kurarsın. şimdiden geçmiş olsun dileklerimle.

  • 2

   tamamen yanlış anladınız ben gayım eşimde sadece lez olacak gavatlık yok eşimi erkekle paylaşmam

  • 2

   @ksmcn254 dostum iyide paylaşmak kadın erkek fark etmiyor, sen gidecek başka erkeklerle iş pişireceksin, o gidecek başka kızlarla iş pişirecek, üstüne bir birinizle de mi pişireceksiniz, ohooo yandı ciğer tavası… sence bu dediklerinin neresi mantıklı kabul edilebilir yada ahlaki, evliliğe yakışan beklentiler mi ? evlilik kurumu, aile yapısı ve saadeti nerde kaldı, o özel duygular nerede kaldı. desen ki geçmişimde hatalar yaptım pişmanım temiz bir sayfa açmak evlilik yapmak istiyorum beni böyle kabul eden biri çıkar mı, eyvallah, lakin bir elim yağda bir elim balda olsun, sonunda elime de bir şey bulaşmasın. ya bilader her açıdan düşünce yanlış, cidden bak sen doğru yanlış ayırt edemez hale gelmişsin. sana herşey çok normal geliyor. birde gavatlık etmem diyorsun, gel gelelim söylemlerinle o yolu çoktan tutmuşsun yine farkında değilsin.

 3. 2

  gaysan evlilik yapmamalısın. en doğrusu budur. çevrene kendi sözünü geçiremiyorsan o zaman anlaşmalı bir evlilik yaparsın. lezbiyen bir kadınla evlenip evlilik süsü verebilirsin ama bu hiç sağlıklı bir seçenek değil. kendine yük hissedersin. en mantıklı seçim hiç evlenmemeniz

 4. 4

  cok merakliysan anala kiz arkadasin sana prostat masaji yapsin ayni sey sex oyuncagida alirsan gecinip gidersin illa erkege gerek yok yani

 5. 2

  sapkın evlililklere izin veren ülkeler var siz oralara gidin orda kendinize uygun bir partner bulun. lakin bulmak mesele değil elbet birini bulursunuz ama bu evlilik olmaz, belki kağıt üstünde imza atarsınız ama gerçekte hiç bir zaman bir birinize sarılıp romantik komedi izleyip aşkla gülümseyemezsiniz. böyle olacağına hiç evlenmeyin daha iyi, zaten evlensenizde çok sürmez boşanırsınız, çünkü evliliği ayakta tutacak bir bağ yoksa birliktelik nasıl devam etsin.

Bir cevap bırakın