Soru
seks yaparken zevk suyu kötü kokuyor @CestLaVie cinsel ilişkiye girmek kadın erkek cinsel ilişki penis kötü koku penisten gelen akıntı seks yapmak sevgilimin penisi kokuyor sevgilimle cinsellik sperm kokar mı sperm kötü koku vajinal koku vajinal sulanma zevk suyu neden kokar bir kadın doğum doktoruna gidip görünebilirsiniz.

Soru
slm, eşimle seks yaparken yada mastürbasyon esnasında sevk suyu geldiğinde kötü koku oluşuyor. dönem dönem bakteriler coşup florayı bozuyor ve kötü kokular oluşuyor.
sperm

Soru
…kendimi tutabilirmiyim spermin tadı nasıl @dame_notro ilk oral seks oral sekste sperm yutmak sperm tadı sperm yutmak spermin kokusu merhaba, soru olarak biraz kişiye göre değişken durumlar söz konusu. @Demir Bana göre tadında sıkıntı yok ama bazı kişilere kötü gelebilir tabi @Deniz sperm tadı yenilen yiyeceklere göre değişir.

Soru
spermin tadı kötü değildir, sadece çok yağlıdır. mesela et gurubu tüketen birisinin spermi daha yağlı ve ağır bir kokuda tatta olur. yani düz bir mantıkla ne yerse yoğun şekilde spermde bunun tadını kokusunu biraz hissetmek mümkündür.

Soru
kendi menisinin tadına bakmak ve sperm yutmak @Ka99 ağzına boşalma cimcif cum herself penisini emme penisini yalama sperm tadı sperm zararlımı spermini yutma yüzüne boşalma Benimkinin kokusu bana hiç iç açıcı gelmiyor. Birde yediklerimize göre değişiyormuş diyorlar kahve, sigara, kırmızı et kötüleştiriyor.

Soru
…yaptığımda hem boşalırken çok zevk alamıyorum hem de spermim hiç yoğun olmuyor normal bir durum mu? …yapıyorsun ama gelecekte sorunlar baş göstermeye başladımı nasıl koku kaplayacak içini doktor doktor dolanacaksın, ne oldu bana… gidenler geri gelmeyecek sonra kötü duruma düşünce daha büyük sıkıntılar yaşanacak.

Soru
mesela kız arkadaşım var o da sevgilisine yapıyormuş ama ben hiç kötü koku duymadım sen kokuya karşı hassas olabilirsin diyor. …seks kızlar soruyor oral sekse alıştırma oral sekste sperm yutmak oral sekste tiksinme oral sex de dikkat edilmesi gerekenler oral sex kaç saat yapılmalı sevgilimin penisi kokuyor erkeklerin ya oral seks yada anal seks takıntıları…

Soru
sevgilimin penisi kokuyor @burcuburcu bacak arası kötü kokuyor cinsel sağlık koku giderme yöntemleri koku olmaması … kayganlaştırıcı krem kullanın kullandırın ya da gül kokulu varsa ondan kullanın ama piyasada her satılan ürünü değil …
sperm