vajinadan akıntı gelmesi

Soru

merhaba,  ben 26 yaşında bayanım, bir erkekle 3-5 defa ilişki yaşadık sonra ayrıldık. atadan 20 gün falan geçti, ara sıra kötü kokulu akıntı oluyor. iyice korkmaya başladım, hastalık kaptığımı düşünüyorum. ancak ilişkide azami şekilde korunmaya dikkat etmiştim. dikkatli olmama rağmen bir şey kaptım mı bilemiyorum ama uygularım kaçıyor çok stres oluyorum. küçük bir yerde yaşıyorum doktora gitmeye de çekiniyorum. eğer hastalık değilse vajinadan akıntı gelmesi yakın zamanda cinsellik yaşadığımdan dolayı olabilir mi ? zamanla geçecek bir şey midir ? biraz beklesem ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    vajinadan akıntı ve kötü koku enfeksiyon işaretidir.. doktora gitmelisiniz.. küçük bir yerde de olsan şehir merkezine gidip orada bir doktora görünmelisin.. ilişki sırasında felan bir sorun olmuş olabilir.. korkmaman gerek.. kötü bir hastalık olursa daha kötü olur ondan korkmalısın..

  2. 4

    enfeksiyonu olabilir. korkulacak birsey degil yaygin olan bir durum. akıntı veya enfeksiyon pek cok neden olabilir, örneğin vajinayı yıkamak florasini ve phını bozar ve mantar olusabilir. jinekoloğa gidiniz her halükarda

  3. 2

    sanki hastalık habercisi gibi geldi, muhtemelen cinsel ilişki sırasında bulaşıcı bir hastalık kapmışsın. gerçi ne kadar prezervatif kullansanızda ten tene değdimi bile geçebiliyor. elden falan bile bulaşıyor, mesela adamın penisinde hastalık vardır kendi penisine dokunur sıvazlar sonra o nemli terli eli ile senin vajinana doknunur okşar yine hastalık geçebilir, risk sonuçta. en güzeli ciddiye al ve bir doktora görün.

Bir cevap bırakın