sevgilimin vajina kokusu çok itici

Soru

Sevgilimle sevişirken onu baya azdırıyorum. Çok zevk alıyor. Daha sonra elimi vajinasına sokup okşuyorum hızlı hızlı. Boşalıyor ve parmaklarımda ıslaklık oluyor. Çıkarıp kokluyorum parmaklarımı aşırı derecede kötü kokuyor. Midemi kaldırıyor kusacak gibi oluyorum. Bu koku kalıcı mı nasıl geçer? Acaba zevk suyu mu kötü kokuyor sebebi nedir?

Cevaplar ( 13 )

 1. bu tür cinsel eylemler öncesi duş almak yada vajinal bölgeyi ılık su ile yıkamak gerekir. alternatif inintim temizlik jelleri mendilleri vardır anti bakteriyel bunlarla temizlik yapılabilir.

 2. mantar enfeksiyonu olabilir bazen tüketilen gıdalarda vajina kokusunu değiştirebiliyor

 3. bir çok sebebi olabilir. kişiden kişiye farklılık göstermekle birlikte kişisel hijyen & bakım, mantar & enfeksiyon gibi problemler kokuya sebep olabilir. çözüm doktora başvurmak. çözülene kadar doktor muayenesine devam edin bir kere gidildiğinde çözülmeyebilir yada bir tedavi ile çözülmeyebilir.

 4. belli aralıklarla ananas tüketmek vajina ve peniste oluşan kötü kokuları önlemekte diye okumuştum

  • Kesinlikle, ananas bu açıdan çok faydalı.

  • ala ala ilk defa duydum, ananasta et yiyen bakteri var diyorlar, o sebepten yerken diliniz yıpranmış aşınmış gibi hissediyoruz, bu bakteride vajinadaki o mantar yapan bakterilerimi yiyor da güzel koku oluyor…

  • Ananas şekerli olduğu için vücut sıvılarının kokusunu değiştiriyor sanırım.

 5. ananas satışları patlayacak 🙂 bu gidişte

 6. Pismis banyo yapsin oylesine rastlamadim pek

 7. vajina yalamış biri olarak bu koku başlarda beni çok rahatsız ediyordu, çözümü çilek aromalı masaj yağı ile buldum

 8. selam, bazı dönemlerde vücut salgıları ve sıvıları koku yapabilir bu normaldir. aynı durum hayvanlarda da görülür. doğal bir refleks ve hormonların neden olduğu bir durumdur. kullanılan haplar ve yiyeceklerde ayrıca bu tip koku değişimlerine neden olur. özellikle aşırı et tüketimi vücutta ağır kötü kokulara sebep olur. sağlıklı beslenmek, hijyen, mevsim şartları yine etkenler arasındadır. bunun dışında bazı kişilerde bazı kokulara karşı aşırı hassas olabilirler.

 9. ulkede ananas yetıstırılcek neredeyse kendı ulkesınden dhaa cok tuketıcez

 10. Ben vajina yalamayı seviyorum vede farklı kadınların vajinalarını yasladım hiç karşılaşmadım böyle bir şeyle aksine tadı kokusu hoşuma gidiyor

Bir cevap bırakın