cim cif yapmak ve spermin göze faydaları doğru mu

Soru

sevgilim seksin sonunda çıkartıp yüzüme fışkırttı sonra dudaklarımdan öptü, iğrençsin dedim kötü kokuyor hadi sil peçeteyle diye kızdım. saçmalama spermin yüze cilde o kadar çok faydası var ki say say bitmez. hem sperm içinde 200 den fazla vitamin falan var, güzellik kremi yapıyorlar yüksek fiyatlardan satılıyor. hatta ünlü bir marka boğa sperminden enerji içeceği yapıyorlar faydaları çok diye anlattı. dedikleri çok mantıklı gelmedi ama internetten söyle bir baktım benzer şeyler yazıyor. cilde sürsem gerçekten bir faydası olur mu ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 1

  hayatım sevgilin yalan söylüyor diyeceğim olmayacak, çünkü bunların hepsinin yalan olduğunun o bile farkında değil çünkü o da tüm bu yalanlara inanmış durumda. son zamanların en büyük yalanı spermin herşeye bire bir iyi geldiği. sayınca içinde 20 den fazla farklı şey olmayan spermi abartıp her sitede kopyala yapıştır mantığı ile içerikler yaızlmış. yazarkende uydura uydura 20 yi 200 yapmışlar. öncelile spermle ilgili yapılmış böyle bir çalışma dünyanın hiç bir yerinde yok. var diyenler bir yeri referans veriyorlar ama gel gör referans verilen yerin bağlantısı kozmetik firması vede bu firma bayanlar için kozmetik ürünleri üretiyor. özetle tüm iddalar yaptıkları testler araştırmalar ne hikmetse kendi ticari ürünlerine çıkıyor. haliyle para için her türlü yalan uydurulur tezinin ötesine geçemiyor. yok eski kabileler yerliler milattan önce bilmem kaç yılından beri kullanılıyormuş yalan, hangi tarihçi hangi uzaman bulmuş bunu yayınlamış varmı yok. internete bir giriyorsun spermin faydası diye o kadar çok yalan haber ve yazı var ki, haliyle okuyanlarda gerçek sanıyor. birde içecekte boğa spermi kullanma iddası oda yalan, insan spermi içinde de bulunan turin isimli enzim. beyin ve karaciğerde sentezlenen bu amino asit labaratuar ortamında üretiliyor. ayrıca vücutta ne gibi bir etkisi var halen bilinmiyor. siz siz olun sperm şuna buna iyi geliyor falan diye bir şey duyarsanız okursanız bilin ki tamamen yalan, kandırılmaya çalışılıyorsunuz. yok afedersiniz ama yakında ağzınıza sıccsalar çok faydalı çok iyi geliyor diye şeyler çıkacak diye korkmuyor değilim. millete b*k ta yedirecekler. tobe tobe… çokta umurumda değil ama millet azıcık akıllansın diye yazdım uzun uzadıya, kaç kişiyi uyandırabilirsek faydadır.

  • 3

   yazınız gerçekten çok güzel ve son derece aydınlatıcı olmuş yalan yanlış bilgilerle insanların sağlıklarıyla oynuyorlar resmen faydası değil tam tersi zararlı olduğunu düşünüyorum

 2. 5

  gözüne cok degdirmemeye çalış. sonuçta vucuttaki en hassas yer gözdür. diger uzuvlar gibi temizlenmesi zor ve zarar görmesi kolaydir.

 3. 3

  fantezi için böyle hareketleri anlarım da faydası var zannedilerek cimcif yapmanın hele ki göze yapılmasının hiçbir mantıklı tarafı yok. sevgiliniz size ya yalan uydurmuş ya da kendi de bilemeyecek kadar saf. internet bilgi çöplüğü bunların içinde doğru olanları siz bulacaksınız. tabi zamanla…

Bir cevap bırakın