kızlar yıkamama rağmen anüs kokusu oluyor

Soru

selam ben 21 yaşındayım sevgilimle anal yatığımız zaman anüste koku oluyor, oysaki öncesinde güzelce yıkıyorum, katı sabun, şampuan, sıvı el sabunu falan bir sürü şey denedim yine popomda seks yaparken koku oluşuyor bu durum rahatsız edici. neyle yıkamam lazım bu anüs kokusu nasıl geçer ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  bu konuda hatanız var, anal seks öncesi iç temizlik yapılır, siz yüzeysel üstten yıkıyorsunuz haliyle içerisi temiz olmayınca yine istenmeyen durumlar oluyor. ki zaten yapısı gereği anal seks hiç sağlıklı bir fantazi değil.

 2. 2

  anal sekse şaşılacak kadar düşkün bir kadın tanımıştım. sevgilisiyle sevişmeden önce, hazırlık yaptığından bahsetmişti. ne o? nasıl yapıyorsun diye sorduğumda lağmal yaptığını söylemişti.:))

 3. 3

  bilmediğiniz işler yapıyorsunuz ve de bolca hatalarla yapıyorsunuz. sonunda hastalık enfeksiyon kapma riski olduğunun farkında bile değilsiniz. hormonların şehbetin kurbanı oluyorsunuz. gençsiniz, deneyimsizsiniz, en kötüsü aşırı şehvetlisiniz, bir durup düşünüp ben ne yapıyorum demelisiniz.

  • 3

   ne yazık ki bu konuda çok fazla bilinçsiz genç var. yorumunuza %100 katılıyorum.

 4. 4

  lavman yapman gerek. anal seks öncesi beslenme farklı oluyor. dışkılama sonrasında duşa girip lavmanı (lavman yoksa duş başlığının hortumunu anüs girişine bastırıp anüsü kasmadan suyu alıyorsun) veya şırıngayı anüsün içine sokup suyu enjekte edip bir süre (2-5dk) bekliyorsun sonra çıkarıyorsun. bunu artık temiz olduğundan emin olana kadar yapıyorsun. fakat fazla ıkınmadan çıkarmak lazım suyu yoksa 3 4 seferden sonra canın yanmaya başlayabilir. ve cidden içerisini temizlemek kolay değil. tuvaletten 30dk sonra duşa girip lavman yap, cinsel ilişkiye girmeden 30dk önce 1 saat önce bir kere daha yap. lavman yaparken içeri çok su almalısın (en az yarım litre) ve içerideki tüm suyu en son attığından emin olmalısın. çok bir şey yememeni öneririm anal öncesi. pornolarda gözüktüğü gibi değil hiçbir şey. anal seks için diyet ve 2 günlük bir süreçte 5 6 kere lavman yapıyorlar. umarım prezervatif kullanıyorsunuzdur çünkü içeriyi temizleyememişsiniz ve temizlense bile anal seks için ürünler olmadan icerisi mikro anlamda temizlenmiyor diye iddia ediyorlar. canın yandığı gibi dur. dikkat et sağlığına. lavman sonrası seksten önce anal plug ve yağ ile biraz genişletmen, seks sırasında partnerinin direkt girmeyip parmağıyla biraz hazırlaması çok mühim. ortalama bir penis 12cm kalınlığa sahip. anüsteki kaslar dışarıya atmaya dayalı ve dışkı bağırsaktan alıştıra alıştıra çıkıyor. penisin direkt girmesi aşırı risklidir. erkekten çok kadın icin risktir anal seks. lütfen bilinçli ol sağlığına dikkst et.

 5. 4

  ne olursa olsun bu olacaktır çünkü insanın arkası öne benzemez. aslında bu da meraklılarına bir mesaj.

Bir cevap bırakın