saatlerce mastürbasyon yaptıktan sonra spermin yoğun olmaması

Soru

1, 5- 2 saat kadar masturbasyon yaptığımda hem boşalırken çok zevk alamıyorum hem de spermim hiç yoğun olmuyor normal bir durum mu? masturbasyonu eğer 20-25 dk tutarsam yoğun bir şekilde boşalabiliyorum ve boşalırken daha çok zevk alıyorum ama uzun yaparken de yaptığım sırada çok keyif alıyorum.

Cevaplar ( 5 )

  1. zaten mesele 1.5-2 saat mastürbasyon değil ki. hatalı bir davranış yapıyorsun

  2. arkadaş 1-2 saatin aşırı yüksek olduğundan bahsediyor aynı şekilde merak ediyorum penisin o kadar dik nasıl klabiliyorki???

  3. ah bu deli cesaerti yüksek arkadaşlar kendinizi tüketiyorsunuz haberiniz yok. bir zaten mast yapman hata, penis dokusunu yıpratıp hissizlik olmasına neden oluyorsun bu ikinci hata, penisteki damarları venöz yapıları aşırı zorluyor ve hasar veriyorsun bu üçüncü hata, uzun süre yaparak tahribatı dönülmez şekilde perçinliyorsun bu dördüncü hata, sperm üreten testislerde hasar oluşuyor sperm kalitesi ve oranı düşüyor bu beşinci hata, cinsellik yaşamadan yapay şeylerle kendini tetikliyorsun buda cinsel uyarımda yetersizleşmeye ve cinsel tepkisizleşmeye neden oluyor buda altıncı hata, elle tatmin yaparak cinsel altivite düzensizliğine ve cinsel birleşmede adaptasyon sorunları oluşuyor buda yedinci sorun. şimdi gençsin yolun başında penisinle övünüp hava civa yapıyorsun ama gelecekte sorunlar baş göstermeye başladımı nasıl koku kaplayacak içini doktor doktor dolanacaksın, ne oldu bana bir çare diye o zaman deli cesaretinden eser olmayacak, eziklik, başarısızlık, yetersizlik, işlev bozuklukları, o penis porsümüş közlenmiş patlıcan mezesine döndümü ne yapacaksın. aktif olamıyorsam pasif olurum mu diyeceksin. şimdi herşey güzel sanıyorsun ama sen 35 e geldinmi gör neler olacak neler. umarım anlarda bana kızmak yerine anlarda doğru diyorsun kanka kendime çeki düzen vereceğim dersinde hayatını mahvetmezsin. yok bana inanmıyorsan biraz sitede oku benzer şeyleri yapıp şimdi ütkenmiş işi bitmiş çaresiz kalmış olanlar nasıl ağlaşıyorlar sitede. aslına bana ne her koyun kendi bacağından asılacak ama istemem bi kişi daha bilmeden tükenip gitsin.

    • közlenmiş patlıcan mezesi eğlenceli bir bir espiri olmuş. tabi içerik ve açıklamalarda epeyce değerli bilgiler içeriyor. sonuçta bu kadar uzun süre vücudu yıpratmak doğru değil. bu şekilde farkına varmadan kendimizi erozyona uğratıyoruz. gidenler geri gelmeyecek sonra kötü duruma düşünce daha büyük sıkıntılar yaşanacak. bunlar olmasın diye çok geç kalmadan, baştan erken aşamada hataların farkına varıp bunlardan sakınmak kaçınmak lazım.

Bir cevap bırakın