mastürbasyon esnasında spermden tiksinme takıntısı

Soru

Merhaba, Erkeğim ve spermden tiksiniyorum. Normalde mastürbasyonda 3 kere boşalırım ve tuvalette yaparım. Ama genellikle en başta gelen azgınlıkla tükürükle kayganlaştırırım. Boşaldıktan sonra spermden tiksindiğim için direk peçeteyle silerim. Sonraki 2. Ve 3. Boşalmada kuru halde yaparım. Sizce bu tiksintiyi nasıl gideririm? Tiksindiğim için yatakta pek yapamıyorum. Nadir olsa da yapıyorum ama 1.boşalmadan sonra tekrardan tuvalete geçiyorum. Bu tiksintiyi bitirmek istiyorum ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 6

    sanki bu düşünce sizde takıntı halini almış. meselenin derinliklerine inip asıl sebebini bulmanız lazım, neden böyle oluyor onu anlmak lazım. mesela belki yapışkan olması, sümüksü olması, rengi görseli olabilir, kokusu olabilir sizi rahatsız eden birşey var demek ki. bu rahatsızlığı bulup bunu kendinize normalleştirebilirseniz bu kadar çok rahatsız olmaz ve teksinmezsiniz haliyle bu takıntıda geçmeye unutulmaya başlar.

  2. 4

    hem mast yapıp hemde tiksinmeniz çok tezat değilmi, hiç insan sevmediği şeyi yaparmı. en güzeli hiç mast yapmayın böyle bir sorununuz olmaz, bitti gitti bu kadar basit. hem mast yapmanın çok zararlı olduğunu söylüyorlar gerçekten bırkamanız daha iyi olur.

  3. 3

    bende spermin kokusunu sevmiyorum, mayalı ekşi hamur gibi acayip kokuyor. bendede öyle bir takıntı var yanımda parfüm yada kolonya oluyor, hem önceden hemde sonrasında parfümleniyorum. sanırım bendede takıntı halini almış.

Bir cevap bırakın