sevgilim ayağıma ve çorabıma boşalıyor

Soru

mrb, bakire olduğum için sevgilimle sadece sürtünerek tatmin oluyoruz. bazen popoma bazen göğüslerimin arasına ama çoğunlukla ayaklarıma bacaklarıma çorabıma ve ayakkabılarıma. bana değişik değişik naylon çoraplar alıyor, kimi kilotlu, kimi jartiyer, kimi şeritli fırfırlı, kimi babet, kimi diz altı, pek çok çeşit çorap ve arada sırada da yeni ayakkabılar ve terlikler, ha bide değişik renk ojelerle ayak bakım ürünleri falan. ilk başlarda hoşuma gidiyordu, sonraları sıkıcı olmaya başladı, artık sinir oluyorum. aşırı abartıyor çünkü. her seferinde üzerine boşalıyor, benim daha sonra bunları yıkamam temizlemem silmem falan gerekiyor. daha kötüsü o ayakkabıyı iyice silsem de ben daha sonra bunları giyip dışarı çıkıp kullanamıyorum, temiz olmadıklarını düşünüyorum. kimilerini hiç kullanmadan atıyorum, ben atınca kızıyor ama onca şeyi ne yapayım evde. ayak fetişi mi diyorlar ne galiba öyle bi takıntısı var. bu günden beni bu kadar çok stres ediyorsa geleceği bile düşünmek istemiyorum. birkaç kere söyledim yeter artık bunlardan yoruldum diye, anlamak istemiyor lütfen deyip yalvarıyor kendini acındırıyor, sonra bildiğini yapmaya devam ediyor. artık ayrılmayı düşünüyorum, her şeyi bir koliye koyup kucağına vereceğim artık görüşmek istemiyorum diyeceğim, o duruma geldim. zamanla değişir mi, sizce ayrılma düşüncem hata mı ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 1

  belli ki sevgilniz aşırı derece ayak fetişti ve bunun etkisinden kurtulamıyor. cinsellikte tamamen buna yoğunlaşmış durumda. düşüncelerinizde haklısınız gelecekte daha beter darlayacak duruma gelme olasılığı var. fantazi maksatlı yenilikler değişik şeyler denemek iyidir, ilişkiye heyecan katar falan ama bir şeyede aşırı takıntılı olmak büyük sorun. tamam çoraplar flaan pek çok şey yıkanabilir ama pek çok ayakkabıyı yıkayamasınız, silsenizde doku içine işleyen sperm sarı lekeler bırakır ve kötü kokulara sebep olur. bakteriler ürer ve hiç hijyenik olmaz. biraz sert olun tavır koyun, ilişkinin yönetimini siz ele alın, hayır deyin, istemiyorum deyin, yapma deyin. dinlemiyorsa fantaziyi sürdürmeyin yarıda kesin toparlanın, zorbalık yapıyorsa sinirleniyorsa ayrılın. sonuçta uyum olmadan uzun bir hayat birlikte sürdürülemez.

 2. 0

  ayak fethişi olan bir arkadaşımız kendisi. ayak fethişiligi çorap fethişliginide tetikler hale gelmis. yani çıplak ayak görmek yerine beğendiği çorapları tedarik ederek ayaklarını daha süslü hale getirmek maksadında olabilir. bana göre çıplak kadın çirkin kadındır. lakin fiziki durumun farkında olabilen, vücudunun maksimum çekiciliğini öne çıkaran fantezi ürünler seçebilen her kadın güzeldir. ürünleri kendinin tedarik etmesi ve olayı biraz tekele düşürmesini ben de tasvip etmedim. neticede her kadın ürünü her kadının tercih edeceği anlamına gelmiyor. ürünleri seçerken en azından beraber karar vermeniz daha makul bir durum olabilirdi. biraz işin ucunu kaçırıp bencillik yaparak yaşadığınız cinselligi tekel haline getirmiş. burada hak verdim size. bu saatten sonra geri dönüşü biraz zor. birkaç gün belki dinler daha sonra tekrar bu taleplerle geri dönüp bunları isteyecek. sperm idrar kadar kirli bir sıvı değildir. çiteleyerek ya da makineya atmak suretiyle temizlenen bir sıvı. şimdi bizimki olayları abartinca her şey gözünüze batmaya başlamış. ben anladım sizi😊 yapacak çok bir şey yok ya herro ya merro bu saatten sonra

 3. 0

  sevgiliniz sizi duygusal açıdan ele geçirmiş en başta bunu belirteyim… ayrıca neden sürekli çorap ayakkabı alıyorsunuz ki fantezi için kullanacağınız bir kaç parça olsun.

 4. 0

  boşalmayı falan anlarım da ikide bir aksesuarları çöpe atmanızı anlayamadım. israf kötüdür. onun dışında ona her zaman yüz vermeyin ki bu tarz fetişik şeyleri az yapsın. ne bileyim ayağımda az miktarda mantar falan var deyin 😄😆

 5. 0

  ayak bacak çorap dedinmi benimde aklım gidiyor ama hiç bir zaman üstüne boşalayım gibi bir fikrim olmadı. aksine hijyene önem veririm. sevgilininde biraz bu kafada olması lazım, her hoşuna gittiği şeyin üzerine boşalma hevesinden vazgeçmeli.

Bir cevap bırakın