zevk suyu kötü kokuyor

Soru

slm, eşimle seks yaparken yada mastürbasyon esnasında sevk suyu geldiğinde kötü koku oluşuyor. her zaman değil bazen yoğun şekilde oluyor. eşim bazen yıkadın mı falan diye soruyor, gerçekten beni de rahatsız ediyor bu durum. bunun sebebi nedir ? yıkamakla da geçmiyor ne yapmak lazım ?

Cevaplar ( 5 )

  1. sevgili arkadasim acil olarak bir kadin dogum uzmanina gorun yada jinekologa buyuk bir ihtimalle ya enfeksiyon var yada mantar olmuşsun benim aklima ilk bu geldi

  2. bende @karam dediklerine katılıyorum mehtemelen enfeksiyon var. dönem dönem bakteriler coşup florayı bozuyor ve kötü kokular oluşuyor. doktora gidin test yaptırın, uygun ilaç tedavisi ile geçer. bu arada genelde bu tip ilaç tedavileri partnerle birlikte yapılıyor hem sana hemde partnerine ilaç verecek ikinizde kullnacaksınız hiç temizlenin. yoksa sadece sen kullanırsan olmaz, partnerinden tekrar sana buşır. başka benzer derdi olanlar, sevgili hayatı yaşayanların bilgisi olsun diye yazıyorum, doktor sorduğunda bekarım cinsel hayatım yok falan diye yalan söylemesinler, ona göre tedavi uygulanır.

    • kadinlarin bas belasi bu mantar ve enfeksiyon ama enfeksiyon kadin vucuduna girdikten sonra bir daha vucuttan atilmasi gercekten zor otesi bisey bunun icin kadınların cok dikkat etmesi lazim

  3. bir yerde kötü koku varsa enfeksiyon vardır büyük bir ihtimalle.. yani herkesin dediği gibi jinekoloğa görünmelisin.. ne kadar geç kalırsan o kadar kötü olur.. hemen yarın gitmelisiniz..

  4. çok geçmiş olsun yorumları okudum da kötü olmuş cidden, umarım biran önce geçer.

Bir cevap bırakın