sevgilimin penisi kokuyor

Soru

selam herkese. sevgilim sık sık duş yapıyorum demesine rağmen yine de sevgilimin penisi kokuyor. bu koku beni seksten soğutuyor, zaten kokulara karşı biraz hassasiyetim var, hal böyle olunca benim cinsel iştahım kaçıyor seksten uzaklaşıyorum. parfüm ve kolonya ile sildiğini söylüyor yine de böyle bir sorun var neden olabilir ? birde bu koku nasıl geçer ne yapması lazım ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  çilek kokulu kayganlaştırıcı krem kullanın kullandırın ya da gül kokulu varsa ondan kullanın ama piyasada her satılan ürünü değil doğal olanını kullanın. parfüm, rollon, kolonya, sabun gibi şeyler en başta iyi gibi görünse de daha sonra daha çok kokutabilir. ayrıca tahriş de edebilir. bitkisel ürünler kullanın karı koca. çok koku oluyorsa mantar ya da enfeksiyondan olabilir bir hekime görünecek. onun dışında oral sekste zorlanıyorsanız bunu da ona söyleyin.

 2. 4

  sevgilinizin penisi değil apış arası denilen kası bölgesi kokuyor penis kokmaz size tavsiyem duşta iyice sabun kese ile ölü dokuları ordan söksün güzel durulayip pamuklu çamaşır tercih etsin

 3. 3

  yani sık duş anladığı için dır bence her gün yanında değilsiniz zaten eğer gerçekten doğruysa doktor a görünsun canm

 4. 2

  birlikte dus alin. bol kopuklu sicak bir banyo… tuyler temizlensin. eger yine gecmeyen bir koku varsa uzman doktordan yardim gerekir.

Bir cevap bırakın