kendi menisinin tadına bakmak ve sperm yutmak

Soru

Kendi menisinin tadına bakan var mı. Hep merak etmişimdir kendiminkinin tadını. Bu porno sektörünün yan etkileri olsa gerek eşeğin aklına karpuz kabuğu sokuyor. 🙂 bi yerde okudum bazıları da spermi yutuyormuş merak etim sperm yutmak zararlımı mideye veya herhangi gibi organa zarar verir mi ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 5

  Benimkinin kokusu bana hiç iç açıcı gelmiyor. Ha ama, erkek vücudunun en saf sıvısıdır sperm, meni her neyse. Dolayısıyla yutmak herhangi bir problem teşkil etmez. Ama insanın içi alabilecek mi? o var bir de. Ben zar zor tadına ucundan baktım tam anlamadım tuzlumu ,mayhoşmu ne desem yalan olur emin olamadım. Başka birininki olmadığı sürece bence sorun yok kanka. Nette yazılanlara göre çoğunluğu prostat sıvısıymış. Sperm onun içinde yüzüyormuş. Birde yediklerimize göre değişiyormuş diyorlar kahve, sigara, kırmızı et kötüleştiriyor. Meyve suyu, ananas vs de tadını daha şekerli yapıyormuş güya. Daha uzun vadeli deneyenler yeşillendirirse iyi olacak gibi.

 2. 4

  Meni tatlari farkli olabiliyor. Hepsi ayni sanmayin 🙂 Yutmak neden vucuda zarar versin. Benim istemsiz yuttugum oldu o anlarda nefes alamayip. En ufak bedensel bir sorun yasamadim.

  • 4

   yani katılıyorum gayet mantıklı neden bir şey olsun ki

  • 7

   Bu konuda tecrübeli birisinin daha açık konuşması lazımdı. Tadı şuna benziyor veya acı, tuzlu vs gibi asılerak elin o galiba. Veya bir insanın ki hep aynımı nette yazılanlar me derece doğru.

 3. 5

  yok zarar vermez galiba sperm alerjisi olanlar hariç yutunca zarar gören duymadım. ama sperm çok yağlı olduğu için çok fazla yutulursa tiksindirme ve mide bulantısı yapabilir.

 4. 6

  selam, genelde birçok erkek ergenlik döneminde mastürbasyon yaparken merak edip sperminin tadına baktığı oluyor. lakin bunu fazlaca abartıp sperm yutmaya kadar götürmek ortalama olarak pek tercih sebebi değildir. lakin herhangi bir sperm alerjisi yoksa zaten spermi yutmanın da zararı olmaz. bazı kişilerde midede gastrit yada ülser gibi sorunlar var ise sperm yutmak rahatsız edebilir. @SiradanbirBirey yazdığı cevapta çok açıklayıcı. lakin tadı iyi oluyor diye çok garip çabalara girmek anlamsız ne kadar tüketseniz çok anlaşılır bir fark olmayacaktır.

 5. 8

  Masturbasyon yaptigimda Kendiminkinin tadina ara ara bakip yutuyorum. Bazen de partnerlerimin agzina bosalip aonra opusuyoruz. Yani yeterince tadini aliyorum. Tadi degisebiliyor; bazen daha sekerli bazen daha tatsiz oluyor.

 6. 2

  zevk suyu ve spermin tadına bakmak insanı hasta eder mi? bu konudaki bilgisizliğimi mazur görün ama sormadan da bilgi sahibi olamaz insan. sperm ve zevk suyunun yutulmasından bir sıkıntı çıkar mı? bugün kendi zevk suyumun tadına baktım ve çok tuzluydu. bunlar seks anında yutulunca sorun oluyor mu?

Bir cevap bırakın