kızlar oral sex yapmayı seviyormusunuz

Soru

Merhaba bende fethiye yaşayan bir bayanım. sevgilim sürekli ona oral yapmamı istiyor. bazen hoşuma giderek yapıyorum bazen de çok tiksiniyorum çünkü sevgilimin penisi pis kokuyor. mesela kız arkadaşım var o da sevgilisine yapıyormuş ama ben hiç kötü koku duymadım sen kokuya karşı hassas olabilirsin diyor. sevgilim kızlar çok seviyor oral yapmayı sen huylanıyorsun yok yere diyor. anlamıyorum gerçekten kızlar bu kadar çok oral yapıyorlar mı her türlü bundan zevk alıyorlar mı ? mesela benim çenem ağrıyor bir süre sonra yoruluyorum başkalarında böyle sorunlar olmuyor mu ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    erkeklerin ya oral seks yada anal seks takıntıları var. her iki fantazide de hijyen lazım ama ne kadar da çok hijyen olsa fark etmez illa hastalık kapma riski var. sevgilinin penisi kokuyorsa temizliğe pek önem vermeyen biri demekki. itici iğrenç gerçekten, sekten önce duş almak temzilenmek hiç olmadı cinsel bölgeleri yıkamak lazım.

  2. 4

    şöyle bir olay var oral seksi en çok kadınlar yapıyorlar ama aksine yapmayı sevmiyorlar erkeğin zoru ile yapıyorlar. birde işin diğer yüzü var erkekler oral yapmayı çok seviyorlar çokta yapmak istiyorlar ama kadınlar sıcak bakmadıkları için çok fazla yapamıyorlar.

  3. 5

    bı cogu pıs erkeklere denk geldıgı ıcın yapmaktan cekınıyorlar yada kusarak yapıyorlar

Bir cevap bırakın