Soru
kocam sert mizaçlı muhafazakar biri çok sık cinsellik istemiyor. tamam benide boşaltıyor memnunum ama canım anal seks yapmakta istiyor. diyelim ki önce oral ile başlayın, sonra seks yapın, sekste pozisyon değiştirin arada elinizle penisi anala yönlendirin, istekli davranın.

Soru
diyelim çoğunluk anal seks dedi ne olacak, hiç ! bu noktada tercihen anal vajinale göre daha az yapıldığı için daha çekici gelebilir o sebeple erkeklerde anal seks daha çok seviyor denilebilir belki. kadınımı yatakta zorlamayı ve sert olmayı çok severim çünkü @Moviedirector85 vajinal seks tabiki.

Soru
@cd-hulya sizin sorunuz aslında anal seks yapıp yapmamak, acır mı acımaz mı değil, cinsel eğiliminizle ilgili olmalıdır. Erim Güven siz erkek değil misiniz, yanlış yönelim, ne işiniz var anal seksle falan ? @ …normal tercih yanlis yok @Murat06 Acimaya illaki aciyordur ama sert yapan biri değilde narin yumsak davranan acele etmeyen…

Soru
…seven kızlar anal yapmak kaç cm penis sevgilim anal istiyor sevgilim anal seviyor anal seks vajinal seksten çok başkadır farklıdır anal bölge penisin girmesinde zor olur çünkü vajinal kayganlık yoktur kızın popo büyüklüğüyle… penis sert olmayınca zaten karizma falan kalmaz.