kayganlaştırıcı krem kullanmadan anal seks yapılır mı

Soru

erkek arkadaşımla cinsellik hakkında sıkça konuşup tartışıyoruz. Anal seks hakkında ne düşünüyorsun diye sordum. Anal seks benim uzmanlık alanımdır dedi. Hiç bir kayganlaştırıcı krem, anal azdırıcı yada gevşetici rahatlatıcı kullanmadan tüm tecrübemle kadının canını yakmadan bu işi hallederim dedi. Bana nasıl yapacağını da şöyle anlattı. Azıcık tükürükten başa birşeye gerek yok. Çok iyi ön hazırlık gerek gerisinden korkma. Bu işte kural şu. Birincisi erkek profesyonel olacak başta vajinal uyarımı tam yapacaksın popoyu uyarmak için masaj ve küçük parmakla alıştırma yapıp sonra diğerlerini derken o bölgeye esneyecek penisle anüse çok yavaş gireceksin ki popoda kılcal çatlamala olmayacak. İkincisi ise istekli ve arzulu bir kadın olmalı. Öyle çıt kırıldım canı tatlı bir kadınla anal manal yapılmaz dedi neyse bana biraz atıyor gibi geldi ama bana her neyse bu şekilde ters ilişki yapılabilir mi

Cevaplar ( 6 )

 1. 5

  selam, sevgiliniz bazı konularda evet haklı, ancak kaydırıcı kremler bu kadar kolay uygun fiyatlı ve ulaşılabilir iken, kaydırıcı olmadan anal seks yapmaya çalışmanın ne anlamı var. sonuçta zevk için, haz almak için yapılıyor, bu bir imkansızlık yada rekor denemesi değil, imkansızı başarmaya çalışmak değil, ne diye böyle anlamsız maceraya giriyor ki. imkansızı gerçekleştirmek için hatta hiç tükürüğe bile gerek yok, kadının yeterince uyarılması sonucu vajinal sularının akması, erkeğin yoğun haz alması ve popoya belli bir süre sürtünmesi sonucu penisinden gelen er suyu denen kaygan sıvılar sayesinde yeterli kayganlık yakalanıp anal seks mümkün olur. diğer konularda haklı anal seksi erkek iyi yapmayı becermeli, yazdığı tüm aşamalar tamda olması gerektiği, bayanı anal sekse hazırlamak için tam yerinde tespitler. aksine atmıyor ne yaptığını biliyor. tabi kadında biraz buna istekli olmalı, gönlü yoksa razı değilse erkek ne kadar başarılı olsa her iki tarafta haz alamaz, tatsız tuzsuz bir cinsellik olur. kadın çekingen olmazsa istekli olursa, erkekte işini bilirse o zaman herkes bu seksten zevk alır. her şey bir yana anal seks yapacaksanız alın bir krem güzel güzel fantazinizi yaşayın, anlamsız iddialarla heyecanınızı kaçırmayın.

 2. 4

  way way ne adamlar varmış ya o zaman bizimkisi öküz. hart diye sokmaya çalışıyor kaç kere patakladım.

 3. 4

  krem olmadan anal seks yapılmaz

  • 3

   Dogumlarimdan once hic gerekli degildi.cokta zevk aliyordum.vajina gibi acilirdi dogumlardan sonra hic bisey eskisi gibi olmadi.yanlis dogumlarda kadinlarin anal bölgesinde sıkıntı çıkıyor ne yazikki.krem illa gerekli degil aslinda.

Bir cevap bırakın