İlk defa anal seks deneyecek olanlar neye dikkat etmeli

Soru

Kocamla anal seksi daha önce hiç denemedik ama denemek istiyoruz anal seks nasıl yapılır ve ilk defa deneyeceğimiz için karı-koca nelere dikkat etmeliyiz.

Cevaplar ( 4 )

  1. Öncelikle cinsel birliktelikten önce farklı daha ufak boyutlu şeyler deneyebilirsiniz. En azından ilk deneyim öncesi partneriniz size destek olur. Kayganlaştırıcı şeyler denemeniz iyi olur. Son olarak kadının olabildiğince rahat(kasılmaması) olması, erkeğin olabildiğince anlayışlı olması lazım. Vajina kadar zevk beklemeyin ekstra aktivite gibi düşünebilirsiniz. 1 dildo yardımı ile dolu dolu sevişebilirsiniz.

    • hmm anal kayganlaştırıcı yok sanırım almamız gerekecek bu arada -1 dildo yardımı ile dolu dolu sevişebilirsiniz- bölümünü anlayamadık nasıl yani dildoyla falan ?

  2. Anal kayganlaştırıcı diye özel bir şey var mı emin değilim. Normal kayganlaştırıcılarda iş görebilir muhtemelen ya da oral yardımda olabilir. Dildoyu, anal ilişki vajinal ilişki kadar zevk vermeyeceği için ekstra olması yönünde belirttim. Hem anal hemde vajinal olarak birlikteliği aynı anda tercih ederseniz 1 dildo yardımı ile ekstra mutluluk yaşayabilirsiniz.

  3. selam, anal seks konusunda bilmeniz gereken asıl mesele hijyen ve her iki tarafın bunu isteyerek uygulama konusunda yavaş davranmasıdır. anal seks öyle aceleye gelmez, vajinaya girer gibi hart diye eyleme başlanmaz. erkek bu konuda çok sabırlı, hareketlerinde yavaş olmalı, aynı şekilde kadında bu eylem için kendini hazırlamalı hem ruhsal hem fiziksel. sadece bay bayan olarak anal ilişkilerde değil, belki gay, belki biseksüel tarzda da olabilir ancak genellikle ilk anal deneyimlerde pasif olan taraf ilişki sırasında acı çekebilir. bazıları bir gram canı yansa çok acıdı aman kalsın istemiyorum diyebilir, böyle bir durumda kişiyi zorlamamak ısrar etmemek gerek. lakin kendisi acı konusunda biraz sabırlı olmaya çaba gösteriyorsa bir süre sonra anüs bölgesindeki kasların gevşemesi ile inal ilki daha mümkün ve acısız hale gelebilir. bu noktadan sonra uygun tempo ve doğru uyarım noktalarına temas ederek haz alınabilir anal bir ilişki yaşanabilir. tüm bu süreçte kayganlık verici ürünler, yani penisin anüse girişini kolaylaştıran kaydırıcı kremler, kaydırıcı jeller kullanmak çok faydalı olacaktır. özellikle anal kaydırıcı olarak adlandırılan bazı ürünler vardır. bunlar diğer ürünlere göre yoğunluk, kaydırıcılık özelliği ve dağılma mukavemeti daha fazladır. ek olarak içinde antiseptik, yani bakterilere karşı koruma sağlayan etken maddelerde olabilir. öncelikle girişi kolaylaştıracak rahat pozisyon seçin, aktif kişide aceleci olmadan eylemde bulunmalı. alışmanın sağlanması için beklemeli yavaş hareket etmeli, alışma sağlandıkça tempo biraz daha arttırılabilir. gerisi zaten fantazinize kalmış çokta detaylandırılacak başka bir şey kalmıyor.

Bir cevap bırakın