kızlar kocamın penisi büyük ama anal seks denemek istiyoruz

Soru

slm kızlar yeni evliyiz seks konusunda fazla bilgimiz yok. internette ifşa videolarında görüyorum hep arkadan yani anal seks yapıyorlar. kocamda görünce çok heyecanlanıyor. bir kere denedik biraz girmedi çok acıdı bıraktık, çünkü kocamın penisi çok büyük. acımadan yapmak için bir teknik varmı nasıl yapabiliriz acısız anal seks kremi diye birşeyler satılıyor bunlar işe yararmı ?

Cevaplar ( 4 )

  1. büyükse zor olur tabi girmez, zaten alıştırmadan ilk defa birden girmesi mümkün değil çok canın acır. hem o krem falan dedikleri geçici çözüm. şöyle bişi onlar içinde anastezik uyuşturucu gibi birşey var kullanınca hiç bişi hissetmiyorsun isterse erkek elini soksun hiç acımaz, ama etkisi geçince öyle bir acır ki durmazsın acısı dinsin diye tekrar tekrar kullanırsın. arkadaşım bilmeden kullanmıştı sonraları kız resmen ağladı. anal yapmak için yavaş yavaş alıştırarak her seferinde azıcık ilerleyerek yapmanız lazım bir kerede yapmayın olmaz. büyüksede zaten kolay alışmaz alamazsın. bence en iyisi siz yapmayın, size pek uygun değil gibi.

  2. ne diyorsun sen ya bazıları anala kolunu sokuyor (tabi pornolarda)

  3. Anal sekste öncelikle kontrol kadında olmalı. Mesela yatakta diz üstünde deneyin. Eşin hiç kımıldamadan dursun ve senin kontrolünde çok yavaş ve sakin hareket ederek deneyin. Okey markasının kayganlaştırıcısı var. Ondan alarak deneyebilirsiniz. Her seferinde milim milim sakince girerek alıştırmak lazım. Onun dışında kadının psikolojisi ve anal seksi istemesi de bi o kadar önemli. Süreyi uzatın mesela 45 dk boyunca her seferinde çok azar azar girmesi lazım. Sabır isteyen bir seks türü.

  4. merhaba, anal seks tekniği biraz bilinçli ve sabırlı olmayı gerektiriyor. aksi takdirde hem can acıtıcı hem de anüs ve bağıl sistemde zarar hasar verici olabilir. çok aşamalı yavaş ilerleyen alıştırmalar yaparak tam bir anal ilişki yaşanabilir. kayganlaştırıcı kullanımına ve hijyene dikkat edilmelidir. gerisini zaten aranızda kendiniz çözebilirsiniz.

Bir cevap bırakın