anal seks sonrası popom acıyor buna çözüm varmı

Soru

slm ben ve sevgilim 21 yaşındayız. sevgilim anal seksi çok seviyor bende hayır diyemiyorum. penisi 14cm ama biraz kalın alıştım seks sırasında çok sorun olmuyor ama anal seks sonrasında birkaç saat geçince popom çok sızlıyor acıyor hatta kaşınıyor, uyurkende popom sanki daralıp genişliyor, anal sekse devam ediyor, içime penis girip çıkıyor gibi oluyor. anal seks için kremler varmış bunlardan kullansak çözüm olurmu yoksa sizin önereceğiniz birşey varmı

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  selamlar, anal seks yavaş ve doğru yapılınca haz verir. lakin anal sekste vajinaya girer gibi hart diye girilmez. yavaş yavaş alıştırarak sabırlı bir partner ile yapmak hem yapana hemde yaptırana değişik hazlar tattırır. lakin fazlaca uzatmamak lazım, ilişkiyi fazla uzun tutmak tahrişi arttırır acımaya sebep olur. o sebeple yavaş hareketlerle çok uzun sürdürmeden yapılmalı. anal için olan kremlerde genelde lokal anestezik etken maddeler vardır. hani bu dişçiye gittiğinizde dişinizi uyuşturan iğne içindeki ilaç gibi hissizlik yapar. o an acısız anal seks yapmayı sağlar ama sonrasında etkisi geçince çok acımaya başlar. hem hissizlik olursa o anal seksten bir şey anlamaz haz almazsınız, çünkü hissetmezsiniz. bunun yerine normal su bazlı yada yağlı kaliteli kaydırıcı krem kullanın. yavaş ve aceleci olmadığınızda sorun olmaz. seks sonrası ciltte tahrişten kaynaklı popo deliği çevresinde dediğiniz gibi acıma ve kaşınma benzeri durum olur. bunun için kaliteli bir marka vazelin alıp parmağınızla popo deliğinize parmakla sürüp içeriğe doğru biraz parmaklayıp masaj yapın. dediğiniz sorunlar geçer rahatlama olur. hatta anal sekse başlamadan öncede bunu yaparsanız seks sırasında çok kuruma olmaz, böylece seks sırasında ve sonrasında rahat edersiniz.

 2. 3

  sakın arkadaşının tavsiyesine uyup arko krem filan sürme. ben yaptım öyle bir aptallık popoma biber sürmüş gibi oldu yıkadım yıkadım çabukta geçmedi. ben doğal bitkisel masaj kremi sürdüm iyi geldi deneyebilirsin.

 3. 7

  Anal sex sonrası popon acıyorsa,çözüm belli YAPMAYACKSIN.Bu kadar basit.

 4. 5

  Çok acı çekiyorsan uzun süre yapma,ama erkeğinin penisi büyükse yapmayada bilirsin

Bir cevap bırakın