anal seks zevk verir mi

Soru

merhaba 10 yıllık evliyiz kocam seks yaparken bazen analdan penisin baş tarafını sokuyor boşaldıktan sonra ise analdan ilişkiye girdiğimizde o an çok zevk aldığını hep o şekilde yapmak istediğini söylüyor. ben ise tam tersi hiç zevk almıyorum ve canım acıyor. anal seks kadına neden zevk vermiyor.

Cevaplar ( 8 )

 1. 5

  merhaba, erkeklerin anal sekste hem yapan hemde yaptıran olarak zevk aldıkları bilinen bir gerçek. lakin kadınlar tarafında biraz tartışmalı. kimine göre çok zevkli, kimine göre acılı, kimine göre yapılmamalı zararlı, kimi ise hiç bir tercihi yok. olumsuz düşünen kişiler yine fikir değiştirmeye eğilimliler. anal seks konusunda deneyimli bir partner ile anal deneyim yaşadıklarında bu onlara zevk veriyor. ama acemi biri ile yapılınca canı yanıyor ve bir daha istemediğini söylüyor. kısacası tüm fikirler kişilerin deneyimlerine göre şekilleniyor. bu noktada genelleme yapıp bir çok kişinin adına konuşmak zor. burada karar verecek sizsiniz, genelde bayanlar ilişkiyi sürdürülebilir yapmak için bazen istemedikleri şeyleri yapmaya razı olur ve buna ses çıkarmazlar, bunun sonucunda sürdürülebilir bir denge sağlanır. mesela aşırı anal seks yapmak isteyen bir eşe sürekli hayır demek sürekli olumsuz tavır ile çıkışmak iyi olmayabilir, böyle bir durumda çiftler arasındaki ilişki soğumaya başlayabilir. bunun yerine hep olmasa da çok seyrek arada bir buna razı olup uzlaşmacı davranmak sorunun üstesinden gelir. lakin bir konuda aşırı diretmek o konunun daha çok dikkat çekmesine ve gündeme gelmesine sebep olabilir. finalde bir benzetme ile fala inanma falsızda kalma sözüne istinaden tercihinizi siz seçin.

 2. 4

  Anal seks erkek için zevk verir iken kadın için acı verir

 3. 5

  Anal seks nedir ya bana itici geliyor ha birde oral seks madem seviseceksiniz vajinal seksi tercih edin

 4. 6

  aslinda cok zevk verir anal yapip bosalan kadinlar cok fazla

 5. 2

  eşin çok aceleci davranıyor alıştırmıyor olabilir. kendisi boşalmak yerine parmaklarıyla sana uzun uzun zevk vermeyi alıştırsa çok iyi olur

 6. 5

  dediğiniz çok doğru. neredeyse hiçbir kadın zevk almıyor. buradan kadınlara söylüyorum : zevk alacağınız şeyleri erkeklerinize bildirin. seks öncesi konuşmak çok işe yarar.

 7. 3

  tatlım arkadaşım zevki tabiki en iyi hatta tek biz erkekler yaşıyoruz sizler kivranirken

 8. 0

  sevişmenizi ve oral sexi biraz uzun tutun. eşiniz sanırım aceleci ve sizin yükselme noktanızı tam bilemeden yüklenirse evet acı verir..bence kulak verin kontrol onda değil sizde olsun..zevkinizin doruguna ulaşmanıza az kaldıgında kendinizi serbest bırakırsınız eşinize yavaşça girmeyi denrmisin diyebilirsiniz bu ladı duyan bi erkek paldır küldür yapacagını sanmıyorum. vajinal uyarıya devam edilmeli. eşiniz müsait pozisyonda değilse siz kendiniz vajinal uyarıya devam etmelisiniz kesinlikle..ama öncelikli olarak şunun kararını vermelisiniz. evet acıyor düşüncesiz geliyor eşiniz size ama o his başkadır..siz öncelikle ön yargınızı bi nebze yenmelisiniz. eşinizle konusabilirsiniz.. öncelikli olarak kendi psikolojinizdeki acıyacak bencil anlamıyor düşüncesini yenmeniz gerekiyor..

Bir cevap bırakın