anal seks yaptıktan sonra geçmeyen kanama

Soru

mrb, sevgilimden ayrılmıştım birazda ona karşı kızgındım anlayacağınız kafam bozuktu. t****r uygulamasına girdim yakın eşleşmelere baktım yakışıklı biri vardı mesaj yazdım. cevap yazdı, saygılı saygılı konuşuyordu, biraz konuştuk benden 2 yaş küçüktü. seks istiyorum dedim kabul ettim. arabası ile aldı beni tenha bir yere gittik, önce vajinamı yaladı, bende hadi uzatma gir dedim, arkamı döndüm, sevgilimle zaten öncesinde epey anal yapmıştım alışığım nasıl olsa diye düşündüm. kalınlık fazla geldi canım çok yandı, sonra oral yapıp onu boşalttım bi durakta indim eve gittim. çamaşırıma epey kan gelmiş zaten popomda çok acıyordu. 1 hafta geçti tuvalete çıkınca hala kanama oluyor. sevgilim yaptığında en fazla 2-3 güne geçerdi sorun olmazdı. sanıyorum fazla zorladım kalın geldi, iyileşmesi uzun sürebilir bu sebeple beklemeli miyim ? yoksa bu sefer sorun başka doktora gitmeden geçmez mi ?

Cevaplar ( 7 )

  1. burada ne kullandığınız önemli. kondomlarda biraz da olsa kayganlaştırıcı kullanılır. aynı zamanda anal cinselliğin vazgeçilmez iklisi kondom ve kayganlaştırıcı jellerdir. bunlar olmadan zorlama yaptıysanız problem olabilir. hele ki anüs ve anal bölge kısmı ise. direkt olarak vücudun pisliklerinin çıktığı yer. pisliklerin kan ile teması oldukça problem çıkartabilme ihtimaline sahip. ben derim ki derhal bir doktora gidin. umarım çok büyük bir problem olmadan kısa sürede çözüme ulaşırsınız ve anal cinsellik hakkında biraz daha bilgi edinirsiniz. yazılar kısmında bununla ilgili yazdığım bir yazı mevcut, dilerseniz bakınız. ama lütfen anal cinsellikten uzak durun. ^^ iyi ve sağlıklı günler dilerim ^^

  2. bunun ilk seferi son seferi yok ki. az veya cok bir kere bile olsa zaten genel cerrahiye gitmeniz gerekiyor kontrole. siz gecti zannedip hicbir sey olmamis diye dusunebilirsiniz. ancak icten ice ileride cok buyuk rahatsizliklar verebilecek problemlere yol açabilir anal sekste az veya cok kan gelmesi. derhal randevu alip doktora gorunun bence

  3. doktora gitmende fayda var.. en azından kafan rahat eder… önlem almış olursun

  4. anal fissür/fistül/hemoroid diye 3 tane rahatsızlık var ki allah kimsenin başına vermesin. fissür çatlak, fistül ise iltihap. hemoroid ise balon oluşması gibi bişey. çatlak&hemoroid olduysan belki merhem ve fitille belki halledebilirsiniz ama fistül tamamen cerrahlık bir durum. anal ilişkiden uzak durmak en iyi korunma yöntemidir anal sağlık açısından. vajinadan zevk almaya çalışın, erkeklerin gazına gelmeyin. sefasını erkekler sürüyor cefasını kadınlar çekiyor.

  5. kayganlaştırıcı olmadan anal yapılmaz. isterse kalınlıgı 1cm olsun incecik olsun ama kayganlastırıcı olmadan anal kesinlikle yapmayın. deri sert sürteceği için zedelenmiştir hep. doktora görülün.

  6. çok yanlış yapıyor, vücuduna zarar veriyorsun. biran önce doktora gidip tedavine başla. anal yapma demiyorum ama önlemlerini al, hazırlıklarını yap öyle yaşa. ayrıca kimseye kızıp da kendine bu şekilde zarar verme.

  7. belli ki anüste yırtılma yada anal fissür oluşmuş olabilir. buda iyileşmeyi zorlaştırır, bir türlü tam olarak iyileşmez. kanama durur acıma kesilir, sonra her şey yolunda artık iyileşti sanarsınız, tuvalete çıktığınızda bir anda acıma olur bir bakmışsınız yine kanama oluyor. anüse, aynada yada telefonu ters çevirip video çekip bakın detaylı inceleyin kanama nerden geliyor, dışarıya taşma yapan yoku parçaları var mı diye. buna göre belki doktora gitme konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap bırakın