Anal seks için kaç cm penis gerekli

Soru

sevgilim arkadan yapmak istiyor ama penisim küçük olduğu için utanıyorum. 12 cm olduğunu söyleyemedim. arkadaşım kanka kıza girmez kısa kalır dedi doğrumu, gerçekten 12 cm anal için yetmezmi, kızında poposu biraz büyük ama ?

Cevaplar ( 10 )

 1. 4

  anal seks vajinal seksten çok başkadır farklıdır anal bölge penisin girmesinde zor olur çünkü vajinal kayganlık yoktur kızın popo büyüklüğüyle ters ilişki kolay olmaz

 2. 4

  yok yahu arkadaşın seni korkutmuş kıskanıyormu nedir, doğru pozisyonla 10 cm olsa yine ilişki yaşayabilirsin. kendine güvenmen lazım, böyle korkak davranırsan fırsatları kaçırır ele talım edersin. akıllı adam ne yapar eder o popoyu öper. @love-burcu kuruluk falan demiş doğru söylüyor sen önce bir tane kalitelisinden kaydırıcı krem al hazırda bulunsun.

 3. 2

  Acemilikten zaten giremezsin belki kiz onceden cok yapmissa gevşek olabilir o yüzden o yönlendirir

 4. 3

  arkadaşların dediği gibi bu kadar çok korkarsanız zatan konsantre olup ereksiyona ulaşamazsınız. penis sert olmayınca zaten karizma falan kalmaz. önemli olan poponun ve penisin boyu çapı büyüklüğü değil sizin kendinize olan öz güveninizdir. burdan bakınca şu an öz güven 0 görünüyor. bu endişeleri korkuyu olumsuz düşünceleri bir an önce atman lazım kafandan.

 5. 2

  merhaba, her zaman söylediğimiz söz cinsellik yaşamak için penis boyundan çok işlevi ve kullanan kişinin kabiliyeti becerisi önemli demişizdir. defalarca bunu da açıklayıp anlattık, zaten diğer yanıt veren arkadaşlara buna vurgu yapmışlar. yine siteyi biraz daha inceleyerek yeterince bilgi sahibi olabilirsiniz. korkunuz yersiz biraz öz güveniniz yüksek olsun.

 6. 3

  kaç sandtim olduğu önemli değil, biraz deneyim gerekli, sen olur olmaz birşeyler yap biraz deneyim kazan. ilk ilişkide olur öyle acemilikler başarısızlıklar. çok kafaya takma deneyim kazanmaya bak.

 7. 2

  Bakın ben ilk deneyiminizde biraz zor olabilir zamanla deneyim kazanınca alışırısnız

 8. 3

  Arkadaşlar elinizle penisin başına yakın yerden tutarak destek olmak lazım güzelce kremlemek lazım bu işler tecrübe ile olur he deyince anal yapamaz herkes tüm mesele penisin başını sokabilmektir başı girinde zaten iş bitmiştir

 9. 3

  benim 5 cm yeterli oluyor. bazen zorlanıyorum sokarken azcık büyük geliyor. kız arkadaşımın boyu 140cm olduğundan dolayı zorlanıyorum.

Bir cevap bırakın