sevgilim beni yapa yapa anal sekse alıştırdı

Soru

herkese slm. üniversite döneminde sevgilim vardı ben istemiyorum desemde söz verir yine ne yapar eder beni tavlar analdan girerdi. bende hep çok kızardım. olmadı yollarımız ayrıldı şimdi 3 yıllık evliyim. kocam sert mizaçlı muhafazakar biri çok sık cinsellik istemiyor. istedimi de 15-20 dk ya işini bitirir çekilir. tamam benide boşaltıyor memnunum ama canım anal seks yapmakta istiyor. bunu kendisine söylemektende çekiniyorum. birkaç defa laf arasında belli etmeden söyledim hiç oralı olmadı. bilmiyorum sevgilimleyken istemezdim şimdi aksine canım çok istiyor ama kocamda hiç yapmıyor. sanırım saçmalıyorum isterseniz silebilirsiniz

yanıtlandı
9 ay4 Cevap2980 defa okundu
  • 41

Cevaplar ( 4 )

  1. selam, bu durumun farklı iki ihtimali var. öncelikle hala eski sevgilinizi özlüyor, kendinize itiraf etmeseniz de hala onu arıyor olabilirsiniz. diğer ihtimal ise insan alışkanlıklarının çocuğudur sözünden de anlaşılacağı üzere gerçekten dediğiniz gibi anal sekse istemiyorum deseniz de gerçekten alıştınız ve bu hazzı tekrar tekrar istiyor ve yaşama arzusu içerisindesiniz. birde ek olarak eşinizin bu konuda olumsuz olması ve kaçınması sizi daha çok isteklendiriyor. belki bir kaç kere yapsa bu durum bu kadar takılmayacak kafanıza, lakin hiç yapmamış olması sizi sanki kamçılıyor. bazen bu kadar çok kafaya taktığın bir şeyi yaşamadan o düşünce dizginlenmez. sizde çözüm olarak farklı fikirler deneyebilirsiniz, mesela dildo alıp kocanız yokken analdan sokup mastürbasyon yapabilirsiniz, dildo olmazsa buna benzer evden bir şey kullanabilirsiniz, belki birkaç parmak sokabilirsiniz. bir başka ihtimal eşinizi bu konuda yönlendirebilirsiniz. söylemek yerine genelde seks oyunları oynamak ise yarayabilir. diyelim ki önce oral ile başlayın, sonra seks yapın, sekste pozisyon değiştirin arada elinizle penisi anala yönlendirin, istekli davranın. benzer pozisyonlarla eğelenmeye zevk almaya bakın. sonuçta kadın istediğini alandır. biraz istediğinizi elde etmeyi bilin, cinsellikte daha aktif olun, onun vermesini beklemeyin, siz alın.

  2. başka bir fikir de benden gelsin, 2 adet el ve göz bağı olacak bi şey bulup kenara koyun, sonra eşinizi yatağa yatırıp ona biraz oral yapın sonra öpücüklerle boynuna doğru ilerleyin, dudağından öpüp daha değişik bir şey yapalım deyip gözünü elini bağlayın. penisini önden sokup üzerinde zıplayın devamında ayaklardan destek alıp squad yapar gibi penise oturup kalkın. arada çıkartıp hiç dikkat çekmeden penisi anala getirip üstüne oturun. işte istediğiniz oldu. bu arada kocanızla yapamazsanız bana yazın ben başka fikirlerde söylerim size 🙂

  3. Alışkanlıklar genel manada 48 saat tekrarlanmaması durumunda vücut üzerinde fonksiyonlarını yitirmektedir. Bu alışkanlık ya da bağımlılık gibi değil de cinsel bir fantezi isteği diyebiliriz. Esasen sağlık açısından çok faydalı bir aktivite olmadığını bilmekte fayda var.
    Eğer kocanız istemiyor ve siz istiyorsanız biraz bencil bir davranışa girer bu konu. Sizin onu, onun da sizi dinlemesine ihtiyacınız var anlaşılan. İletişim kurun. Farklı fanteziler deneyerek başlayın işe. Anal birleşiminde sırası geldiğinde, merakınız olduğunu ve denemek istediğinizi belirtirseniz daha sağlıklı bir iletişimle olayın çözüleceğini düşünüyorum.

  4. Bence kocanızda bunu çok istiyordur ama size söyleyemiyordur. Çünkü anal istemeyen erkekle karşılaşmadım

Bir cevap bırakın