anal seksmi yoksa vajinal seksmi sizce hangisi daha zevkli

Soru

Sizce hanımlar ve gaylar, eşcinsellerde cevap verebilir. Anal mi daha zevkli vajinadan mi sizce zevkli. Sizin tercihiniz neresi olurdu? Anal denemediniz ise niçin?

Cevaplar ( 10 )

 1. 4

  genelde kadınların çok az kısmı anal yapmayı tercih ediyor. hatta erkekler israrcı olmasa istemese büyük ihtimal %99.99 asla hiç anal istemez. erkeklerin zoru ile mecburiyetten razı oluyorlar. emin olun anal kadınlar için hiç birşey ifade etmiyor bildiğin onlar için işkence olarak düşünüyorlar. erkekler gibi prostatı falan olsa onlarda zevk alacak bir şey olsa o zaman onlarda muhtemelen ister.

 2. 1

  anal güzeldir zevklidir diyemiyeceğim, niye yapıyorsun o zaman dersen partnerim çok istiyor bu konuda aşırı yoğun istekli. bildiğin resmen deliriyor kuduruyor, bazen anal yok istemiyor deyince çok gergin oluyor. sekste bile sürekli neden bu güzellikten beni mahrum bırakıyorsun diye sayıklıyor. eli dili sürelki popomda avuçlayıp avuçlayıp of çekip titriyor içi gidiyor. kıyamıyorum bende tamam hadi yap diyorum hele o zaman iyice uçuyor. neyse sert yapmıyor yavaş soft davranıyor çok acıtmadığı için tahammül ediyorum bir şekilde. bir kadın anal istemiyorsa ona ısrar etmemek gerek. tüm bunlar bir yana vajinal fantaziler beni benden alyor, vajinam aşırı hassas parmağının ucu ile bile dokunsa bir daire çizse kendimden geçiyorum, zevk tüm vücudumu kaplıyor.

 3. 3

  erkeklere sorsak onlar anal seks derler bizim adımıza karar verirler hemen, kadınlar ise tam tersini düşünüyor. erkek egomanyası işte bu konuda ezici zorlayıcı davranarak istediğini elde ediyor. bende soru sorayım kadınların gözünde en iyi erkek hangisidir ? el-cevap eşinin istemediği şeyi yapmayan erkektir.

 4. 5

  hiç anal denemedim çünkü bunu aşağılayılayıcı buluyorum, vajinamın neyi eksik yada onun neyi fazla yada özel ki benden ters birşey isteme hakkını buluyor ? kadın erkeğin cinsel doyum oyuncağı değildir. adam olan sorunu olmayan her erkek gayet doyuma ulaşabilir. yeterli gelmiyorsa onun eksikliğidir. erkekliği güçlü değilse başarısız oluyorsa onun egosunu şişirmek için 80 takla atacak değiliz. buda benim değerlendirmem.

 5. 2

  tatlım sen bu işleri çok merak ediyorsun, bana zevk düşkünü haz beşinde bir adammışsın gibi geliyor ama imkansılıklar sababi ile hap bu haz arayışın düşüncede kalıyor sanki. öylemi yoksa böylemi karar veremiyorsun, bence hoş bir travesti ile anal seksi dene kadınlar ne hissediyor zevklimi fikir sahibi olursun. kim bilir bakarsın belki çok hoşuna gider, arada değişik fantazilere takılırsın, bu sayede cinsel hayatını renklendirirsin.

 6. 5

  nedir bu bizim erkeklerin anal sevgisi, herşeyi anal ile değerlendiriyorlar. kızın sevgisi sadakati anal ile ölçülür, anal vermiyorsa o kız en kötüsüdür. zaten bizim erkeklerin gogle de en çok aradığı yetişkin içerik genç kız anal cümlesiymiş. san fernando vadisinde porno endüstrisinde bile bu kadar çok anal muhabbeti geçmiyor.

 7. 2

  Onca zaman birlikteliğim oldu ama hiç anal ilişkim olmadı hep bende merak ettim ama mantıken anal vajinadan daha dar olduğu için erkeklerde daha zevkli olur. Kadınları ise bilemiyorum.

 8. 5

  Yani vajinal zevki bilemeyeceğim ama bizimkinden kat kat zevkli olduğu söyleniyor bu yüzden tabii ki de vajinal. Ama maalesef toplumumuzda şu bakirelik mevzusu yüzünden çoğu kızı anala zorluyorlar. Bu yüzden konuşmamız gereken ilk şey aslında bakirelik mevzusunu sorun eden her bireyden uzak durulmasıdır. Anala gelince pegging seven biriyim, başkasıyla deneyimim olmadı ama bireysel anal deneyimim oldu. Düz bir şekilde anal ilişki zevk vermez acıtır ama anal kayganlaştırıcı ile baya zevk alınabilir. Tabii sonrasında bi gün yine ağrınız olur ama bunu sıklıkla yaparsanız sorun olmuyor.

 9. 7

  ya vajina gibisi varmı onun suyu kokusu harika etmeden yalamadan yapmayacaksın

 10. 3

  elbette vajinal seks. anal seksle asla beraber olmadık. strapon mtraponla zaten işim olmaz.

Bir cevap bırakın