erkekler anal seks mi sever yoksa vajinal seks mi

Soru

erkekler daha çok anal seks mi sever neden yoksa vajinal seks mi sever neden açıklama yazamsınız

Cevaplar ( 8 )

 1. 3

  erkeğe delik olsun yeter ister anal ister vajinal ne fark eder

 2. 2

  herzaman anal seks yapılmaz çünkü anal kaslar zarar görebilir bir erkeğin bence vajinal seksi daha çok tercih etmesi gerekir vajina ıslak ve sıcak

 3. 2

  merhaba, bu tip konular aslında anlamsız. çünkü insanlar tek tip değildir. kırmızıyı mı seversin beyazı mı gibi kişisel tercihleri belirten bir durumdur. birde çıkacak sonuca göre ne yapmayı düşünüyorsunuz. diyelim çoğunluk anal seks dedi ne olacak, hiç ! aslında bu tip soruların birazda kutuplaştırıcı tercih yapmaya zorlayıcı yanlış yönlendiren etkisi de var. seks bu yaşanılan ana göre partnerler keyfe keder nasıl bir haz denemek istiyorlarsa öyle devam ederler. belki iki dakika sonra fikirlerini değiştirebilirler. soru şöyle olabilirdi mesela, erkekler en çok anal mı yoksa vajinal seks mi yaparlar. o zaman en başta vajinal gelir sonra anal, en son da oral seks denilebilirdi. bu noktada tercihen anal vajinale göre daha az yapıldığı için daha çekici gelebilir o sebeple erkeklerde anal seks daha çok seviyor denilebilir belki.

 4. 5

  Önden ayri zevk arkadan ayri tatmayan bilmez

 5. 7

  Erkekler adına konuşursam eğer,çoğu ikisini de ister.Kendi adıma konuşursam eğer,cevabım olmaz.Çünkü hiç sex yapmadım.Yapabileceğim bir kızla karşılaşırsam,o zaman öğrenirim.

 6. 3

  erkekler hep anal takıntılı, aslında bizde biraz böyle takıntı var yabancılarda bu kadar seks ve anal takıntısı yok.

 7. 3

  ikisininde yeri ayrı ama anal seksi çok severim. kadınımı yatakta zorlamayı ve sert olmayı çok severim çünkü

 8. 2

  vajinal seks tabiki. arkadan pislik bulaşma riski aklına geldikçe hangi erkek lezzet alabilir?

Bir cevap bırakın