Her gece tutkuyla seks yapmak mümkün mü ?

Daha tutkulu bir şekilde yatakta seks hayatı mı istiyorsunuz? O halde partnerinizle direkt sevişmeye geçmeden bilinmesi gereken tüyolar vardır. Bazı çiftler yatakta sadece iyi, bazılarıysa mükemmeldir. Genelde flört oyunlarıyla karşınızdakini büyülemeyi tercih edin.

Seks güzel bir duygu ve ten uyumu açısından inanılmaz bir deneyim yaşamak herkesin hayalidir. Fakat pek çok kişi seks yapmayı zamanla market alışverişi yada halı saha maçı arasına  dar bir vakit gibi bir aktivite olarak görme sizi seks artık eskisi gibi zevki ve çekiciliği yavaş yavaş kaybolur. Eğer yeniden bedeninizde seks ateşinin cayır cayır yanmasını istiyorsanız dar vakitleri sıkıştırmamanız gerekiyor.

Son zamanlarda seks hayatınızda büyük beklentileri olmadığından mutsuz tutkusuz olabilirsiniz. Şunu yapın, bunu yapmayın. Harika bir seks yaşayacaksınız demenin mümkün olmadığı ancak sizi memnun eden basit şeyleri düşlemek gerekiyor.

Seks değerlidir ve sizin duygularınızda. Seks, önem vermediğiniz ya da tanımadığınız biriyle yapılamayacak kadar özeldir. Karşılaştığınız herhangi biriyle tesadüfen seks yapmak daha sonra acı çekmenize neden olabilir.

Bunların yanında işte bu noktadan sonra size daha tutkulu yoğun bir cinsellik için ufak bazı önerilerde bulunabiliriz;

İlk olarak cinselliği başlatan kişi siz olun, en son ne zaman sevgilinizin yanına uzanıp dokunarak onu uyardınız? Şimdi içinizden ‘ilk hareketi kimin yapacağı önemli değil ki’ diye geçirdiğinizi duyar gibiyiz. Fakat sevişmeyi sizin başlatmanızın onun çok hoşuna gideceğinden emin olun. Eğer her defasında ilk hareket ondan geliyorsa içinden ‘beni artık istemiyor mu?’ diye düşünebilir. Erkekler partnerlerinin kendileri gibi ne istediğini bilen ve direk hedefe yönelen kadınlar olmasını ister bunu hiçbir zaman unutmayın. Bunun yanı sıra bazen işlerimizin yoğunluğu, stres ya da başka nedenlerden dolayı partnerimizi reddedebiliyoruz. Böyle zamanlarda unuttuğumuz bir şey var o da o an yakaladığımız tutkunun bizi sevdiğimiz erkekle rutinin dışında farklı bir zevk yaşatacağı gerçeği. Eğlencenin, erotizmin ve bunların getireceği yakınlığın ellerimizin altından kayıp gitmesini izlemek yerine bu anların tadını çıkarmaya çalışalım.

Aşk yenilikleri sever, farklı şeyler denemeye hazır olun, insanlar alışkanlıklarıyla yaşamayı seven yaratıklardır. Bir şeyden zevk aldığımız zaman ondan nefret edene kadar aynı şeyleri yaparız. Ön sevişme yatak odasının dışında başlar. Seks hayatınızdaki klişeleri kırmaya bu noktada başlayabilirsiniz. Örneğin ona hiç beklemediği bir anda tutkulu bir öpücük verebilir ya da iş yerindeyken onu arayarak gece eve geldiğinde ona neler yapacağınızı söyleyebilirsiniz. Ankete katılan erkeklerden biri bu konuyla ilgili olarak bakın neler söylüyor: ‘Sevgilim beni gün içinde arasa ve beni istediğini söylese bu çok hoşuma gider’.
Birbirinizin vücuduna dokunmayalı ne kadar zaman oldu? İlk sevişmeleriniz de birbirinizi keşfetmek için hiçbir ayrıntıyı kaçırmamaya dikkat ediyordunuz. Ama uzun süredir süren birlikteliğinizde bir şeyleri keşfetmenin güzelliğini kaçırmaya başladınız. Ankete katılan erkeklerden biri konuyla ilgili şunları söylüyor: ‘Sevgilimin yeni seks teknikleri öğrenmesini isterdim. Çünkü ne zaman sevişmeye başlasak tek odaklandığı yer penisim oluyor’.

Bazen çılgınlık yapmak seks dünyanızı ateşleyebilir, tabi bu yazacaklarımız sadece bir fikir ve başınız belaya girebilir. Bazen onunla çok ‘kötü’ şeyler yapmalısınız. Birçok çifti baştan çıkaran seks maceralarından biri topluma açık bir yerde sevişmektir. Ankete katılan kadınlardan biri: ‘Sevgilimle yapabildiğimiz her yerde seks yaptık. Bir alışveriş merkezinin tuvaleti dahil. Seksi her zaman eğlenceli bir şey olarak görmeye çalışmak gerekiyor. Yapılması gereken bir iş olarak bakıldığında tüm çekiciliğini yitiriyor’ diyor. Ayrıca fantezilerinizi sevgilinizle paylaşmak da yatağınıza sonsuz bir macera deneyimi katar. Bir gün onu arayarak bir bar adresi verin ve gece oraya gelmesini söyleyin. Orada yeni tanışıyormuş gibi davranın ve o gece sizi eve götürmesini sağlayın. Bu, çiftlerin çok sevdiği fantezilerden bir tanesidir.

Oral seksi neredeyse herkes sever, yapan için biraz zor olsa da yapılan kişi bundan gayet de mutlu olur, bazıları kendilerine oral seks yapılaması ister. Bazıları ise oral seksi reddeder. Oral seks ortak yapılan bir eylem değildir. Bu tarz sekste bir taraf verici bir taraf alıcı durumundadır. Fakat gerçek şudur ki seks hayatınızın renklenmesi ve yatakta birlikte farklı bir frekansa geçmek için denenmesi tavsiye edilen metotlardan biri olabilir.

Zaman, iş yada çocukları bahane etmeyin, uzun zamandır evliyseniz çocukların ödevleri, işinizin yoğunluğu, ev işleri derken eşinizle eskisi gibi renkli bir seks hayatı yaşayamıyor olabilirsiniz. Fakat eşinizin böyle bir durumda kendisini eskisi kadar arzulamadığınızı düşünebileceğini unutmayın. Dolayısıyla ilişkinizin sağlığı açısından rutin işlerinize gösterdiğiniz özeni eşinize de göstermeye çalışın ve flört ettiğiniz dönemlerde yaşadığınız heyecanları, birlikte olduğunuz senelerde biriktirdiğiniz deneyimlerle zenginleştirerek onunla sevişin.

Bu bilgileride okumalısınız

her gün seks yapmak tutkuyu azaltır mı
evliliğin ilk yıllarında daha çok seks yapmak beraberinde mutluluğu getirir mi
moral bozukluğu seks yapmaya engel olur mu
evlilik aşkı da seksi de bitiriyor sizce de doğru mu
nişanlım soruyor ilk gece seks yapmasak olurmu
grup seks yapmak itiraf edilir mi

Yorumlar ( 9 )

  1. her gece her gece seks ilişkinin ilk 2 yılında veya ilk 3 yılına kadar maksimum mümkün olabilir bunun içinde cinsel hayal dünyanızın geniş olması gerekir

  2. Kadın için mümkün değil erkek sorun değil çünkü erkek istekli kadın isterse

  3. her gece seks muayyen günlerden dolayı tabiki mümkün değil ama en azından öpüşme koklaşma olmalı. eşinden bunu bile esirgeyen insanlar varsa yazıklar olsun. 🤫🤐😬😳😟🤬

  4. her gece seks muayyen günlerden dolayı tabiki mümkün değil ama en azından öpüşme koklaşma olmalı. eşinden bunu bile esirgeyen insanlar varsa yazıklar olsun.

  5. mümkün değil bıkarsınız, tutku kalmaz göreve dönüşür ardından tiksintiye

  6. hayır sevgili iken bile 1 kaç oy sonra düşer bu heyecan her gece kimse yalan konuşmasın ben sex bağımlısıyım galiba arkadaşım bana kanka artık dur diyor. ama ben duramıyorum 43 yaşına geldim şimdi sertleşme sorunu yaşıyorum. haftada 1 yada 2, 3 yapıyorum. bazen de eskort çağırıyorum. bunun içinde epimundyum içeren ürünlerden bol bol alıp 3 bardak su içip sabaha kadar roket oluyorum deneyin. ama alkol sakın almayın.

  7. her geçe sex olur kadın arzulu olursa sınır tanımazsa her gece farklı pozisyonlar uygulanırsa her gece harika geçer arzulu karşılıklı ön sevişme çok önemli öpüşmek her noktaya dil ile temas etmek anı dolu dolu yaşamak

  8. evet ben ikinci eşimle 10 yıl evli kaldım hiç bir günümüz boş geçmedi bazen birbirimizden veya dışaridan tahrik olduğumuzda da birden fazla olduğu günlerde çok fazladır mesela piknik tabiat v. s yerlerdede libido birden değişiyor tutku şehvet ihtiras sevgi saygı aşk çercevesinde….her gün

  9. eğer ki iki tarafında gerçekten libidosu yüksek ise ve birbirlerine olan istekleri arzuları bitmediyse her gün olması ve bunun bu şekilde devam etmesi çok normal ve olası birşeydir

Cevap yazın