anal seks yapan kızlar zevk alır mı ve sık yapınca ağrı olur mu

Soru

merhaba, benim merak ettiğim bir şey var, bayanlara sormak istiyorum. anal yapınca zevk alıyor musunuz ? analdan almak için hangi yöntemleri yapıyorsunuz ? analı seviyor musunuz yoksa panterinizi memnun etmek için mi yapıyorsunuz ? analdan yapınca zevk alıp boşalma oluyor mu ? tşkler.

Cevaplar ( 10 )

  1. kadınlar analdan zevk almaz, kadınlarda erkekler gibi prostat yok ki zevk alsınlar. erkekler de prostat olduğu için onlar analdan zevk alır. tamda iszin dediğiniz gibi bir kadın analı zorla partneri istediği için onu memnun edeyim diye yapar. analdan zevk alıp orgazm olma diye bir şey yaşanmaz. çünkü az önce söyledim bizde prostat yok. canımızın acımasından başka hiç bir şey yok. ayrıca hastalık bakteri enfeksiyon kapma riski yüksektir mümkünse analı hiç tercih etmeyiz.

  2. iyide bu konu ilk defa gündeme gelmiyor, bununla ilgili sitede benzer bir sürü soru var. orada yazıldı açıklandı falan. uzun lafın kısası kadınlar anal seksten hiç zevk almıyor, haliyle almadığı için yapmakta istemiyor. kadın için anal deme acı çekmek demek. yapıyorsa erkek ısrar ettiği içindir, yoksa kadınlar gel anal yap canım çok istiyor demez, ancak zordan mecburiyetten yapar.

  3. tecrübelerime dayanarak analdan zevk aldıklarını düşünmüyorum en azından ilişkiye girerken almıyorlar ama o bölgenin yalanması aşırı zevk veriyor yani gireceğine dil at ikiniz içinde daha verimli olur ben hep öyle yaparım

  4. erkekler kendileri anal seksten zevk aldıkları için kadınlarda çok zevk alır sanıyorlar ancak yanılıyorlar. sebebini zaten yazmışlar, erkeklerde prostat olması onların anal ilişkiden zevk almasını hatta boşalmasını sağlıyor. mesela bir erkeğe takma penisle anal yapınca zevkten penisine hiç dokunmadan boşalabiliyor ama bir kadın analdan orgazm olamaz. anal seksi daha çok bakire kızlar yapıyor, sevgilisinin seks ısrarı ile mecbur kalıyor, vajinadan yapamadığı için oda analdan yapmaya razı geliyor. tabi bu deneyim onlar için kabus oluyor, çünkü anal seks kadınlar için çok acı veren bir deneyim. hiç bir kadın mecbur hissetmese kendini asla anal yapmaz. genelde erkekler çok merak ediyorlar anal yapmayı, çoğu mast yaparken kendi anüsün parmaklıyor yada dildo vibratör kullanıyor.

  5. sizinkiside sorumu şimdi, insana acı veren bir şeyi yapmaktan kim neden zevk alsın. anal seks kadına zevk vermez, vermediği gibi acı verir, sadece ilişki anında değil bittikten sonra da günlerce haftalarca acı ve ıstrap çektirmeye devam eder. böyle bir şeyden keyif alan canının yanmasından hoşlanan sadist kadın kaç kişi var. yapıyorsa zaten zordan yapıyordur, öyle çok isteyerek yapan zor bulunur.

  6. yok bende istemem kalsın. bence analı bunu merak eden erkekler yapsın 🙂 ne diyeyim yanı onlarda prostat var, onlar çok zevk alıyorlar anal yaptırmaktan. nasıl olduğunu deneyimlemiş olur 🙂

  7. evet kadınların anal seksten zevk aldıklarını ben de düşünmüyorum. kaydırıcı maydırıcı palavra. çünkü eninde sonunda arkada yara bere çıkmaması imkânsız. ağrı sızı olmaması imkânsız. uzun müddet bunu yaptıran kadınların ileride zarar göreceği de muhakkak. kadınların arkalarına ufak ufak elle dokunmak hatta özel kalça masajı onları daha çok tahrik edecektir. zâten anüsten penis ucuna pislik değme riski de had safhada.

  8. sıcacık yumuşacık sılı vajina varken, anal seks takıntısı nedir anlamıyorum bu erkekleri. çokmu güzel oluyor bu arkadan b*k yolundan yapmak. hem birde kadınlar hiç zevk almıyor üstüne acı çekiyorken bu ısrar, bu sadizim niye. adam olana vajina yeterde artar bile, yetmeyen ve analı çok zevkli bulan erkek varsa gay olsun kendine anal yapatırsın. bize dokunmasın kendi kendine takılsın.

  9. evet çok zevk aliyoruz çok guzel ben seviyorum ozellikle doggy pozisyonda tam hissediliyor çok keyifli erkekler de çok seviyor bence harika

  10. valla ben bu zamana kadar 3farklı kız arkadaşımla anal sex yaptık, 2’sinin zevk aldığı belliydi zaten diğeride çok az zevk alıyorum zevkten kat kat canım acıyor ama sen istediğin için yapıyorum demişti. ve zaten anal sexte hem zevk alır hem acı çeker ben bunu gördüm yani. sadece kişiden kişiye bazen az acı çok zevk olur bazen de tam tersi..

Bir cevap bırakın