Peniste uyuşma glans hassasiyeti nedir ?

Glans hassasiyeti dokunma ya da uyarma hissiyle g hissedecekleri hisleri hissetmediğinde, penis uyuşmuştur. Bununla beraber basınç uygulayabilir ve sinirleri veya kan damarlarını geçici olarak peniste uyuşmaya neden olabilir. Peniste uyuşma glans hassasiyeti nedir ? @
Devamını Oku

Soru
geciktirici spreyden sonra penisim kalkmadı @volcano41 delay sprey erken boşalma geciktirici krem geciktirici mendil geciktirici sıkınca sertleşme geciktirici sprey geciktirici sprey hissizlik geciktirici uyuşturdu süre uzatan sprey uyuşturmayan geciktirici Sorun sende degil.
yanıtlandı
8 ay3 cevap2160 okuma

Soru
Penisim çok hassas olduğu için erken boşalıyorum ne yapmalıyım? …sprey kullanmaktır, bu spreyler sıkıldıkları bölgede birkaç dakika içinde hissizlik uyuşma yaparlar bu sayede hassas bölgeden alınan duyu his haz azalma gösterir bu sayede… Erim Güven erkelerin en hassas bölgesi penis ucu yani glans adı verilen bölgedir.
yanıtlandı
2 sene2 cevap11086 okuma

Soru
içinde etken madde olan ürünler uyuşturma yapıyorlar, anal bölgeye birkaç defa sürdükten sonra biraz yanma yapıyor ama bir süre sonra uyuşma ve hissizlik oluyor. önemli birkaç sorun daha var bu anala sürdüğünüz krem penise bulaşınca aynı hissizlik durumu erkeğede geçiyor bu sebeple boşalma zorluğu başlıyor.
yanıtlandı
2 sene3 cevap6598 okuma