cinsel aktivitede penisten zevk suyu gelmemesi normalmi

Soru

Merhaba ben daha önce hiç zevk suyumun geldiğini görmedim. bu her erkekte 100 de 100 gelen bir şey mi veya her ilişkide zevk suyu gelir mi ? son bir kaç gündür cidden psikolojim acayip bir şekilde bozuldu kafaya taktım uyuyamıyorum, yiyemiyorum bana yardımcı olur musunuz ?

yanıtlandı
10 ay7 Cevap7120 defa okundu
  • 40

Cevaplar ( 7 )

  1. o konuda çok bilgim yok ama sanırım herkeste aynı olmuyor, kadınlarda olduğu gibi bazı kişilerde bu daha yoğun, bazı kişilerde daha kuruluk olabilir. başka sorun yoksa diğer işlevler tamsa kaydırıcı kullanarak bu eksiklik kolayca gideriliyor.

  2. Bence sorun şu knk psikolojik takıntı yapıp zevke odaklanmamışsın buna dikkat et

  3. zevk suyu doğal bir kayganlaştırıcı olup şeffaf renktedir bu yüzden görmemiş yada fark etmemiş olabilirsiniz

  4. sal gitsin illa gelecek diye bir kural yok, gelmiyorsa sen bekleme al bir kaydırıcı işi hallet. ne diye bu kadar kafaya takıyor uykusuz kalıyorsunuz. kafa sağlığı penisten daha değerli, relax olun biraz.

  5. merhaba, bazı kişiler de bu tip sorunlar olabiliyor, salgı bezleri tam çalışmayanlarda er suyu gelmiyor yada az geliyor. boşama sırasında yoğunlukla sperm gelir diğer kıvamlandırıcı sulandırıcı kayganlaştırıcı enzimler eksik olabiliyor. eğer boşalma sırasında meni yeterince sulu ise sorun yok, ancak kıvam çok yoğun ise bazı eksiklikler olabilir bu durumda doktora gitmeniz faydalı olacaktır.

  6. aynı sorun bende de var 18 yaşındayım. şuana kadar hiç gelmedi

Bir cevap bırakın