cinsel aktivitede penisten zevk suyu gelmemesi normalmi

Soru

Merhaba ben daha önce hiç zevk suyumun geldiğini görmedim. bu her erkekte 100 de 100 gelen bir şey mi veya her ilişkide zevk suyu gelir mi ? son bir kaç gündür cidden psikolojim acayip bir şekilde bozuldu kafaya taktım uyuyamıyorum, yiyemiyorum bana yardımcı olur musunuz ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 5

  o konuda çok bilgim yok ama sanırım herkeste aynı olmuyor, kadınlarda olduğu gibi bazı kişilerde bu daha yoğun, bazı kişilerde daha kuruluk olabilir. başka sorun yoksa diğer işlevler tamsa kaydırıcı kullanarak bu eksiklik kolayca gideriliyor.

 2. 6

  Bence sorun şu knk psikolojik takıntı yapıp zevke odaklanmamışsın buna dikkat et

 3. 5

  zevk suyu doğal bir kayganlaştırıcı olup şeffaf renktedir bu yüzden görmemiş yada fark etmemiş olabilirsiniz

 4. 7

  sal gitsin illa gelecek diye bir kural yok, gelmiyorsa sen bekleme al bir kaydırıcı işi hallet. ne diye bu kadar kafaya takıyor uykusuz kalıyorsunuz. kafa sağlığı penisten daha değerli, relax olun biraz.

 5. 3

  merhaba, bazı kişiler de bu tip sorunlar olabiliyor, salgı bezleri tam çalışmayanlarda er suyu gelmiyor yada az geliyor. boşama sırasında yoğunlukla sperm gelir diğer kıvamlandırıcı sulandırıcı kayganlaştırıcı enzimler eksik olabiliyor. eğer boşalma sırasında meni yeterince sulu ise sorun yok, ancak kıvam çok yoğun ise bazı eksiklikler olabilir bu durumda doktora gitmeniz faydalı olacaktır.

  • 3

   uzun süredir mastürbasyon yapıyorum ve kuru bir şekilde şuan yaşım 18, ağır ergenlik geçirdiğim için 3 yıldır kuru bir şekilde yapıyorum ve günde 2 defa yapıyorum 5 dk geçmiyor ama artık eskisi kadar zevk alamıyorum nerdeyse yok ve yaparken uyuşuyor doktor diğer insanlara göre daha geç uzadığımı ve geliştiğimi söyledi ve penisimde 2-3 cm artış olacağını söyledi acaba bu artışta 5 yıl gibi hic mastürbasyon yapmasam eskisine yakın zevk alabilir miyim ?

  • 3

   @Mehmetttbb doktor ergen olduğunu anlamış ve senin moralini yüksek tutmak istemiş, sana biraz gaz vermiş, iyide etmiş. eğer kendine hakim olur kötü alışkanlıklarını bırakırsan sorunların bir nebze olsun düzelmesi mümkün. ancak unutma ki bedenimiz revize edilemiyor, onarılıp yenilenemiyor. bıçak olsa körelince bilersin sorunu çözersin, lakin yaptığın hatalar sonucu kaybettiğin öldürdüğün hücreleri ve dokuları tekrar canlandırmazsın ne yazık. tabi bu durum moralini bozmasın, zararın neresinden dönersen kardır diye boşa demiyorlar, kalanları ziyan etme sana yeterli gelir. yani cinsel hayatını yeterli ve mutlu şekilde sürdürecek düzeye gelebilirsin.

 6. 5

  aynı sorun bende de var 18 yaşındayım. şuana kadar hiç gelmedi

Bir cevap bırakın