anal uyuşturucu kremle kocama strapon yaptım

Soru

bir kere deneyelim diye tutturdu, daha önceden de istemişti bende kabul ettim. önce normal denedik olmadı canı acıdı. uyuşturucu krem vardı onu sürdük sonrada kaydırıcı kremi bolca sürüp yaptım. beni boşaltman lazım dedi, bende biraz hızlı ve sert yaptım galiba, hem de bi daha istemesin diye, canı acıdı boşalamadı bıraktık. sabah ereksiyon olmuştu oral yapıp rahatlattım. şakayla karışık bana, bunu saymam bi dahaki sefere daha iyisini yapmak için biraz porno izle öğren dedi. adam bir kere diyordu şimdi bir kere daha diyor, hem bide poposu acımasına rağmen tekrar istiyor. bunda garip bir durum var mı ? gerçekten bunu yaptırmak hoşuna mı gitti ? ya sürekli isterse ? garip şeyler kafamda dolaşıyor.

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  benimde böyle bir karım olsun banada yapsın isterim malesef yok 🙁

 2. 3

  Tam evlenilecek insan herkes kabul etmez bence tadını cikar hahah

 3. 2

  çokta sorun edilecek bir şey değil, daha ilk deneyimde herşeyi mükemmel yapmayı beklemeyin. zamanla deneye deneye ideal koşulları bulur teknikleri keşfedersiniz. pegging farklı bir fantazi, aşağı yukarı bence bir kere deneyen tekrar isteyecektir. yani bu bir defa ile kalmaz tekrar ister. lakin tekar istemenin dozu önemli sürekli sık sık istiyorsa aktif olmayı istemiyor pasif kalmayı tercih ediyorsa bu kadının isteyeceği birşey değil. bu durumda olumsuz ayrışma ortaya çıkar, buda hiç iyi birşey değil ama arada bir bazen istiyorsa normaldir bence.

 4. 4

  Fantazi amaçlı arada bir olabilir. Durağan cinsel hayatı renklendirmenin en çok tercih edilen biçimi peeging sekstir. Siz çok hoşlanmıyorsanız eğer eşiniz bir anal plug takıp öyle de girebilir sizinle ilişkiye. Peeging kadar olmasa da yine anal hazzı duyacaktır. İlk seferde anal sekste pasif olan kadın yada erkek farketmez aktif taraf çok tecrübeli değilse mutlaka yanma acıma sızlama vs olacaktır. Deneyimleyerek harika hazzı zamanla yakalayacaksınız. Ayrıca eşiniz sizden aktif olarak strapon kullanmanızı istiyor ve gidip başka erkeklerle translarla vs ilişki yaşamıyor. Yani fantazilerini eşi olarak sizinle gerçekleştirmek istiyor. Bu durumun iki taraf için de olumlu bir tutum bence. Çok sık olmamakla, gerekli hijyen sağlanarak arada bir yapmak cinsel hayatınız açısından iyi olacaktır göreceksiniz.

 5. 1

  acaba size karşı olan ilgisini kaybeder mi diye bir soru işareti takıldı kafama benimde

Bir cevap bırakın