uyuşturmayan geciktirici sprey var mı

Soru

merhaba arkadaşlar. aşırı derece erken boşalma var. bende çare olarak sprey alıp kullanıyorum. penis sertleşince ilişkiden 3-5 dk önce bolca sıkıp o şekilde sekse başlıyorum. bu sayede 5 dk falan içerde kalabiliyorum. yoksa sprey kullanmazsam daha girerken boşalıyorum. yalnız sprey iyi güzel ama hissizlik ve uyuşturma yapıyor buda zevk almamı azaltıyor. bazen düşünüyorum vajinayı hissetmezsem ne anlamı var. onun yerine silikon bi vajina alsam aynı hesap oluyor. demek istediğim bu geciktirici spreylerin uyuşturmayanı var mı ? hepsi uyuşturuyor mu ?

Cevaplar ( 2 )

  1. zaten geciktirici spreylerin olayı bu. aşırı olan hissiyatı azaltarak haz almanı engellemek ve geç boşalmanı sağlamak. haliyle tüm spreyler içinde benzer etken maddeler biraz uyuşma ve hissizlik yapar. diğer türlü olursa zaten hiç bir işine yaramaz sahte bir ürün olur. bir geciktirici spreyinde sahte olup olmadığını anlama yöntemi uyuşturup uyuşturmadığına bakmaktır.

  2. geciktirici spreyler lidocaine denen bir etken madde içerirler bu etken madde yapısı itibari ile lokal anestezik bir üründür. kullanıldığı yerde ciltte dokularda hissizleşmeye neden olur. eğerki spreyler uyugn gelmiyorsa bu durumda hap türü ürünlere yönelebilrisiniz.

Bir cevap bırakın