mastürbasyondan artık zevk almıyorum penisim hissizleşti

Soru

Merhabalar ben kısaca anlatım lütfen yardımcı olun, 18 yaşındayım 2022 girdiğimizde beri hatta öncesinde var. artık mastrbsyn yaptığım zaman zevk almıyorum, sanki boşaldığım zaman su çıkartıyor. his yok gibi ve gün içinde penisim kalkardı, azaldı eskisi gibi kalkmıyor. uyuşma değil de hissizleşti gibi. testosteronum mu düştü yada çok mu mastürbasyon yapıyorum. bana lütfen kesin cevaplar verin, herşeyi yaparım. bu arada moodumu çok düşürdü bu olay kaç aydir ?

Cevaplar ( 9 )

  1. bro kesin bilgi erkekliğin bitiyor, hiç zevk almayacaksın artık hiç kalkmaz olacak. siteyi okusaydın öyle olacağını görürdün. mastürbasyon yapmak erkekliği bitiriyor, sende yapa yapa kendini bitirmişsin. bazıları 3 yılda biter bazıları 5 yılda herkesin bünyesi farklı, senin cinsel gücünde zayıfmış zaten bitmeye başlamış. istediğin doktora git sor tek çare var mast yapmayı bırkacaksın, elini bile sürmeyeceksin. ne olacak deyip bir kere bile yapsın işin tamamen biter çünkü artık kredin dolmuş erkekliği bitirmişsin.

  2. artık gerçek seks yapma zamanının geldiği gösterir en iyi masturbasyon en kötü seksin yerini bence tutmaz ten tene değmeli

    • birey sertleşme ve haz olma konusunda sorunları olduğunu belirtmesine rağmen, seks yapma konusunda tavsiyede bulunmak pek yersiz olmuş. hissizlik olmuşsa penis sert olmuyorsa vajinaya girme konusunda başarısız olur, buda aktif bir erkek olmasını zorlaştırır.

  3. Burada size kimse kesin bir cevap veremez. En fazla öneri ve tavsiye verebilir. Çünkü sizin durumunuz tıbbi bir durum ve bunu tedavi edecek olan da hekimlerdir. Ancak sorduğunuz üzere şunu tavsiye edebilirim. Mastürbasyon yapmayın. Tamamen unutun en az 2 ay. Aşırı mastürbasyon sinirleri ve dokuyu etkileyip haz reseptörlerini bozabilir. Ama dediğim gibi mutlaka bir doktora(ürolog) görünün kan ve hormon değerlerinize baktırın. Devamına doktorunuz karar verir. Allah şifa versin inşallah.

  4. hep aynı hata hep aynı sorun, gençler bu işi bilmiyor, hepsi kuduruk eli şeyinde geziyor koparana kadar çekiyorlar sonra ne oldu bu koptu elimizde kaldı işe yaramıyor napalım ? koptuysa ver kedilere yesinler 🙂 şaka bir yana gerçekten mast yapmayı bırakman lazım sana zarar veriyor sınırdasın artık. porno ve mastürbasyonu kendine yasakla belki bir ihitmal gelecekte biraz toprlanma olur. böyle devam edersen umursamaz davranırsan, gelecekte ne sevgilin olur ne karın olur, iktidarsız bir erkek olur çıkarsın.

  5. daha gençsin bilmeden hatalar yapmış kendini yıpratmışsın. böyle bir durumda tek çare yapılan hatadan tez zamanda vazgçemek ve bir daha tekrarlamamktır. sözün özü mastürbasyon yapmak size kendinize zarar veriyor ivedilikle bu alışkanlığı tek edin hiç yapmayın. nasıl ki ellerimizle yürümüyor, yürümek için ayaklarımızı kullanıyorsak, aynı şekilde ayağımızla bardağı tutup su içmiyorsak, peniside seks yapmak için kullanalım, elle oynamak tatmin olmak için değil. cinsel tatmin yöntemi el değil gerçek cinsel ilişki, diğer adıyla seks yapmaktır. sevgilim yok ne yapayım, o zaman evlenene kadar dayan kendini tut. ama ben yapamıyorum, o zaman işte bu sorunları yaşamya mahkumsun. işte o zaman dedikleri gibi erkeklliğini kaybedersin. o halde bile bile yapıyorsan, erkekllik gitti diye ağlamayacaksın.

  6. Masturbasyona biraz ara ver. Başka şeylerle ilgilen. Hobi edin. Belli bir zaman geçince kendiliğinden sorun çözülür.

  7. bende de aynı sıkıntı var gün içinde penisim sertleşmiyor ve sarkık duruyor ve sertleştirmeye çalışınca da sertleştiremiyorum bi ara penisimi büyük gözüksün diye sıkıştırmıştım ondan olabilir mi ve bunu düzeltmenin bi yolu varsa söylermisiniz

  8. zaten fazla 31 zararlı bir şey. üstüne üstlük kuru kuruya yaptıysan daha kötü. o yüzden bundan sonra daha az yap ve gelinlik bir kız bulmaya çalış. bulana kadar 31 olacaksa tükürük ya da kayğanlaştırıcı eşliğinde ama en fazla 2 ayda bir falan yap. daha gençsin hemen korkuya kapılma.

Bir cevap bırakın