Gebe yada hamile kalma ihtimali olmayan durumlar

Son dönemde internette gençler tarafından bu tipte hayli fazla soru soruluyor. Bu gençler tarafından, cinsel bilgisi olmadan acemice hatta bazısı aptalca olan cinsel eylemler yaşanıyor. Bu eylemler sonucunda hiç beklemedikleri şekilde istenmeyen gebelikler ortaya çıkıyor. Evli bile değilken ilk acemi cinsel deneyimlerinde gençler gebe kalıp hayatlarının kabusunu yaşıyorlar. Bizde madde madde daha önce sorulmuş soruları kısaca yanıtlayarak sizlere bir rehber hazırlamak istedik.

Burada metin içinde değişken kalıplar mevcut örneğin sevgilim, erkek arkadaşım, partnerim, eşim, kocam gibi kişiler için biz kısaca erkek diyeceğiz.

S: Mastürbasyonla yada sürtünmeyle ilişki yaşadık, erkek göbeğime, göğüslerime, kalçama, popoma, sırtıma, yüzüme, bacağıma, ayağıma elime boşaldı,  hissetmedim fark etmedim acaba vajinama damlamış akmış gelmiş olabilir mi gebelik ihtimali var mı ?

C: Bu şekilde nereye boşalsa çokta sorun değil vajinaya akmakla üstüne falan birkaç damla gelmekle gebe kalınmaz, kalınma ihtimali belki %1 dir.

 

S: Erkek ile cinsel ilişkiye girdik prezervatif kullanmadık ama dışarıya boşaldı, erkeğin zevk suyundan hamile kalınabiliyormuş acaba hamile kalır mıyım ?

C: Bu şekilde ilişkide gebelik ihtimali azalır ancak imkansız değildir. Bir oran vermek gerekirse %10 gebe kalabilirsiniz.

 

S: Bakireyim erkek vajinamın üstüne boşaldı spermler içine gidip hamile kalır mıyım yada kızlık zarı spermlerin girmesini engelleyip beni gebelikten korur mu ?

C: Bakireliğin gebe kalmaya yada kalmamaya doğrudan etkisi yoktur. Eğer spermler sızar vajina içine giderse bakireyken bile hamile kalınabilir, buradaki kriter ne kadar spermin içine gittiği ve ilahi takdirdir. Lakin gebelik  ihtimali düşüktür oran olarak % 15 diyebiliriz.

 

S: Erkeğe mastürbasyon yaptım yada spermleri sildim, spermlere dokundum, sperm elime geldi sonra unuttum elimi yıkadım sildim falan fark etmeden vajinama dokundum gebelik ihtimali varmı ?

C: Sperm olayını yanlış anlıyorsunuz, spermler bakteri yada virüs değillerdir, dokunma yolu ile bulaşıp hamile bırakma ihtimalleri yok denecek kadar azdır. Oran yazmak gerekirse ihtimal %1 dir.

 

S: Erkekle giyinik olarak fantazi yaşadık, sürtündük oynaştık mastürbasyon yaptık falan külotuma, donuma, eteğime, çorabıma, pantolonuma, gömleğime, elbiseme giysiye bir yere boşaldı. Buradan akıp sızıp damlayıp bulaşıp içine altına geçip vajinaya değerse gelirse falan gebe kalır mıyım ?

C: Bu şekilde vajina dışında bir yere boşalıp spermin vajinaya dokunma değmesi ile gebe kalınmaz. Yine ihtimal %1 gibi çok düşüktür.

 

S: Erkekle anal seks yaptık içime boşaldı, anal yoldan gebe kalır mıyım yada penisini çıkartırken spermler vajinama geldi gebelik ihtimali var mıdır ?

C: Anal sekten gebe kalınmaz, ancak spermler vajinaya giderse giden spermlerin oranı da önemli bu durumda gebelik ihtimali biraz daha artacaktır. İhtimal olarak %15 demek mümkün.

 

S: Partnerim ile seviştikten sonra elimle vücuduna boşaldım lakin vajina üzerine damlamış olma ihtimalinden şüpheleniyorum bu durum karşısında ne yapmam gerekiyor ne gibi bir tedbir alabilirim ?

C: Genelde bu tip durumlara gebelik ihtimali olmayacak kadar azdır. vajina üstüne damlamakla akmakla falan gebelik zor ihtimal oranı belki %1 olabilir. Çok takıntılıysanız illa bir şey yapacaksanız bayan bu durma karşı tedbirden ertesi gün hapı kullanabilir.

 

S: Erkeğin üzerinde çamaşır ve şort benim üzerim çıplak sürtünme yolu ile boşaldık. uzun süre sürtününce kıyafetten sperm geçer mi, hamile kalma ihtimali var mı ?

C: Sperm yoğun kıvamlı bir yapıdadır, kıyafet gibi şeylerin üzerinden sürtünmeyle falan geçmez, ıslaklık spermi koruyan sıvılardan kaynaklanır. spermin vajina derinliklerine akması gerekli ki gebe kalınsın. Gebelik ihtimali %1 gibi çok düşük bir orandır.

 

S: Erkek olarak kendi göbeğime boşaldım ve peçete ile sildim, sonra sevgilim çıplak göbeğimin üzerine oturdu spermden dolayı azıcık nemliydi sevgilim bu sebeple hamile kalır mı ?

C: Her zaman yazıyoruz, gebelik için vajina içine boşalma olması gerekli, spermin üzerine oturmakla nemli olmakla gebe kalınmaz, ihtimal nerdeyse yok %1 den bile azdır. Hamile kalmaz.

 

S: Mastürbasyon yapıp elime avucuma boşalınca peçete ile sildim. Sonra elimi yıkamadan kızın vajinasını okşadım, parmakladım yada g noktasına dokundum hamilelik riski var mı ? Gebe kalır mı ?

C: Spermleri zaten sildiğiniz için eliniz nemlide kalsa vajinaya üsten dokunmakla yada parmakları içine sokmakla bu şekilde gebe kalınmaz. Gebelik ihtimali %1 ancak olur. Ancak elinizden spermler akıyor damlıyorsa silmeden vajina içine parmaklarınızı sokarsanız bu şekilde olursa ihtimal artar bu durumda ihtimal %30 civarına yükselir.

 

S: Erkek arkadaşımla seks yaparken prezervatif delindi spermlerin bir kısmı içime gitti, ertesi gün hapı aldım hamile kalır mıyım ?

C: Prezervatif delinmesi olağan bir şey değildir, bu durum acemice ilişki yaşadığınızı gösterir. Eğer spermler vajina içine gittiyse gebelik ihtimali artar. Ertesi gün hapı kullanmak riski azaltır ancak etkisi kesil değildir. Hap kullanılsa da %10-%25 arasında gebelik riski vardır.

 

S: Erkek arkadaşımla ilişki sırasında prezervatif yırtıldı, daha boşalmamıştı zevk suyundan hamile olabilir miyim ?

C: Prezervatif delinmesi olağan bir şey değildir, bu durum acemice ilişki yaşadığınızı gösterir. Eğer zevk suyunda bulabilecek spermler vajina içine gittiyse gebelik ihtimali artar. Ertesi gün hapı kullanmak riski azaltır ancak etkisi kesil değildir. Hap kullanılsa da %10-%25 arasında gebelik riski vardır.

 

Yine benzer sorular soruldukça bu alan güncellenecektir. Bu sebeple gebelikle ilgili sorunuz yayınlanmazsa bu sayfayı takibe alın. Güncellenmesi hemen olmayabilir yoğunluğa göre gecikme yaşanabilir. Ayrıca sizde varsa sorma istediğiniz faklı gebelik sorusu bu konunun altına sorun. Haliyle aynı benzer daha önce sorulmuş şeyleri soruyorsanız hem yayınlanmaz hem cevaplanmaz, o sebeple sorunuza benzer bir şey daha önce sorulmuş mu iyi okuyup ona göre sorun. Gerekli görüldüğü durumlarda bazı sorularınızda silinerek bu konu altına taşınabilir.

Ne kadar ecemi de olsanız hiç bir zaman korunma yöntemlerini ihmal etmeyin, haplara güvenip nede olsa hap var, sonra yutulur bir hap her şey hallolur diye düşünmeyin işi garantiye alın prezervatif kullanın.

Bu bilgileride okumalısınız

uzun süre vajinada kalmak gebelik ihtimalini arttırmı
hamile kalmak istiyorum parmağımla sperm yerleştirdim
banyoda sürtünmeyle zevk suyundan hamile kalma ihtimali
pantolon yada boxer üzerinden sperm geçer gebelik ihtimali olurmu
hamile kalmak için ilişkide çiftlerin ikiside boşalmak zorundamı
erkeğin geçiktiric sprey kullanması hamile kalmaya engel olurmu

Yorumlar ( 127 )

 1. 1 buçuk senedir vajinismus um 3 ay önce bunu yendim ve hâlâ tedrgınım 3 kere gebe kalmayı denıyorum adetıme 10 gün war ve kahverengi lekeler geliyor hamilemıyım siZce

  • bazen adet önceden de olabilir bazen kısada sürebilir bazen düzensiz lekelenmelerde olabilir. anlayacağınız kesin gebesiniz yada değilsiniz demek imkansız. bu tip sorular için çok erken, aceleci davranmaya evham yapmaya gerek yok. eğer gebe iseniz zaten ilerleyen günlerde bunu daha belirgin olarak fark edebilirsiniz. zaten değilseniz bir süre sonra yine adetiniz başlar gebe olmadığınızı anlarsınız. kişilerin sorunu gebe kalıp kalmamak değil aşırı stres yapmak aşırı beklenti içinde olmak, havadan nem kapıyor dedikleri durum bu, bu psikoloji ile vücut kendini mutlu ve buna hazır hissetmez, bu sefer olacağı varsa da olmaz tutunamaz. kafanız rahat olsun, takılmayın, hayatı akışına yaşayın, pozitif olun, vakti gelince sonuçlar kendiliğinden ortaya çıkar, internette o mu, bu mu diye boşuna aramayın, sabırlı olun.

 2. merhabalar.sevgilimle üzerimizde iç çamaşırları vardı.aramızda sürtünme falan olmadı.bikaç kez birbirimizi elle tatmin ettik.bi kere de o sırt üstü yatıyorken kucağına oturdum.ama vajina bölgem tamamiyle onun penisine değmiyordu.hafif bir oturma şeklindeydi.o sırada hafif bi oturma ile zevk suyu benim iç çamaşırıma geçerse risk oluşturur mu?

  • gebelik penisin vajina içinde iken boşalması ile gerçeklik kazanabilir. dediğiniz şekilde yüzeysel olarak ihtimal %1 gibi çok düşüktür.

 3. Sevgilimle ilişkiye girdim fakat yanlışlıkla içine boşaldım yaklaşık 10dakika sonra ise microgynon adından doğum kontrol hapı aldık ve içti yani ayağa kalktı hemen zaten temizlendi vs hapı bugünde içecek bir şey olur mu.

  • prezervatif kullanılmayan tüm cinsel birleşmelerde gebelik ihtimali vardır. hele ki içine boşalma durumu oluşmuşsa bu oran %90 lara çıkar. kullanılan haplar ihtimali azaltır, ama kesin etkili değildir, ortalama %50 risk devam eder. yani gebe kalabilir de, kalmayabilir de. umursamadığınız çok basit bir korunma yöntemi olan prezervatif kullanmadığınız için ne yazık istenmeyen sürprizlerle karşılaşma ihtimaliniz var.

 4. Sevgilimle bu ay ilk defa ilişkiye girdik ilkinde korunmasızdı içime boşalmadı ama ertesi günü hapı kullandım bir kaç hafta sonra prezervatifle yine ilişkiye girdik bir ara prezervatif içimden çıktıktan sonra patladı ama daha boşalmamıştı sonra bir iki dakika prezervatif kullanmadan oldu daha sonrasında yenisini takti ve boşalmadan önce prezervatif olduğu halde yine de geri çekildi 2 gün önce regl olmam lazımdı ertesi günü hapı yüzünden ve stresten gecikti diye düşünüyorum sizce hamile kalma olasılığım var mi strese girdik yardımcı olurumsunuz?

  • gebelik ihtimali yok denecek kadar az olur, sebep sizin de dediğiniz gibi kullandığınız haplar stres ve değişken hava şartları olabilir. ancak hiç ihtimal yok denemez %5 te olsa düşük bir ihtimal her zaman vardır. genelde bu ihtimal evli olmayan genç bireylerde daha çok artıyor, çünkü genç yaşta embriyonun tutunma ihtimali çok daha fazla yükselir. genç evli çiftlerde hemen çocuk olmasının da bir sebebi budur. dolayısı ile evlilik dışı ilişkilerden kaçının ki kısacık heyecanlar için günleriniz ayarınız zehir olmasın.

 5. Çok teşekkür ediyorum cevabınız için.

 6. sevgilim spermli elini vajinama sürdü, erkek arkadaşım kendi eline boşaldı ve sonra atletle elini sildi aradan bi kaç dakika geçti parmağını vajinama sokup çıkardı ve 2 dakika falan sürdü. ertesi gün de sürtünürken penisinin ucu vajina girişime baskı uyguladı hemen bıraktık ve ertesi gün hapı aldık. gebe kalma durumum var mıdır?

  • Bence kalmazsin bosunada ertesi gunu hapi alip hormanlarini bozmussun bende kullandim bu benim durum daha farkli gereksiz yere icmedim ama senide anliyorum bi kiz olarak ne olursa olsun icinde bi şüphe oluyor korkacagin bsiy yok insallah sorun olmaz

  • bazen fazlaca anlamsız korkuya kapılıyorsunuz. çocuk isteyen onca kişi anne olmak isterken en ideal şekilde bile gebe kalamazken, siz el değmesi ile gebe kalacağınızı düşünmeniz mantıklımı ? şuda ayrı bir gerçek evlilik dışı ilişkilerde gebe kalma oranları çok daha yüksek. bunun sebebi ilk seferde fazla korkmak, sonraki seferlerde bu korku geçtikçe yok ya nasılsa birşey olmuyor diye cahil cesaretiyle hataya düşmekten kaynaklanıyor. tabi birde bazen imkansız olmaz gebelik mümkün değil denebilecek durumlarda ilahi takdir bir sürpriz yapabiliyor. o sebeple hep söylüyoruz bizce evlilik dışı ilişki yaşamaktan korkun ve kaçının. çünkü illa o hatta oluyor başınız ağırıyor.

 7. Merhaba Ben 25 yaşında bir erkeğim nişanlım 21 aralık günü regl oldu 24 aralık bitti. Biz 25 aralıkta oral yoldan ilişki yaşadık. Kendisi bakire. Kesinlikle bir sürtünme olmadı fakat ben penisime dokunmuştum ve hazırlık sıvısı vardı muhtemelen. Elim kuruyken bi süre sonra yaklaşık 5 dk diye tahmin ediyorum vajinaya dokundum. Herhangi bir beklenmedik hamilelik olma durumu var mıdır? Yumurtlama dönemi bildiğim kadarıyla adetin 1. Gününü sayarak 14. Günde başlıyor acil cevaplarsanız çok sevinirm.

  • merhaba, tüm bunlar birer risk teşkil etmektedir. hamile kalmaz demek mümkün değil aldatıcı bir cevap olacaktır. kesin kalır da diyemeyiz çünkü kalmama ihtimalide vardır, ancak doğurganlığının ve gebeliğe elverişlilikte en ideal günlerinde, tutma ihtimalinin yüksek olduğu zamanlar. anlayacağınız bunu siteden yada tıp dünyasından hiç kimse size söyleyemez. ancak varsayımlar, her gelen kendince kalır yada kalmaz der ama size hiç bir faydası olmaz. doktorlar bile kalır kalmaz diyemez, test yapar kaldıysa kaldı, kalmadıysa kalmadı der. olay neticelenmeden hiç bir şey bilemeyiz, tek bilen yaradandır. bundan dolayıdır ki bir hata yapmamak için tatsız sürprizle karşılaşmamak için evlilik öncesi ilişkiden kesinlikle uzak durun. 4-6 hafta sonra test yaptırın.

 8. Siz ne kadar bi ihtimal veriyorsunuz kendi tecrübelerinize dayanarak yüzdelik diliminde?

  • herkes duymak istediğini bekliyor, siz kalmaz dememi istiyorsunuz, hadi gönlünüz olsun ben hamile kalmaz diyeyim fark etmez, benim diyeceğim bir şey değiştirmiyor. ama siteden birçok kişi siz öyle dediniz ama sevgilim 1 aylık hamile ne yapacağız diye geri geldi. hayırlısı ne diyelim…

 9. merhaba bugün sevgilim öpüşürken vajina mı okşadı elinde kendi menisi varsa böyle bi yoldan hamile kalma ihtimalim var mı varsa ertesi gün hapı kullanmalı mıyım yoksa regl olmayı mı beklemeliyim?

  • merhaba, her türlü cinsel eylemde risk vardır, hiç fark etmeden unutulup bir anlık hata ile vajinaya elle yada herhangi farklı bir hareket ile sperm bulaştırmak ve gebe kalmak mümkün. ne yazık günümüz gençleri bu risklerin farkında olmadıkları için sıkça bu hataları işleyip istenmeyen gebelik ile karşı karşıya kalmaktadırlar. üstüne üstlük zararın neresinden dönülürse kardır olan olmuş deyip ailelerine söylemek yerine kendi başlarına bir hata daha yapıp saklamak gizlemek kürtaj aldırmak gibi daha fena hatalar yapıp ölümün eşiğine gelirler. diğer cevaplarda yazdığımız gibi, kesin kalırsınız demek zor, kalmazsınız demekte zor. yarı yarıya ihtimal vardır. 30 lu yaşlarda olsanız ihtimal belki azalır, 40 larda hayli azalır. ama genç ergenlik dönemi sonrası kızlarda doğurganlık zirvede ve tutunma hamile kalma çok daha yüksektir. doğanın değiştirilemez kanunu, bünye bu şekilde çalışır. o sebeple evlilik öncesi cinsellik önerilmemektedir.

 10. Kız arkadaşımla sürtünmeli birliktelik yaşadık bundan dolayı hamile olacağını düşünmüyorum fakat sildikten sonra vajinasına dokundum ama içeriye değil okşama yönüyle ve adetinin 4 gün geciktiğini bir de et gibi kan geldiğini söyledi hamile kalma olasılığı var mı.

  • selamlar, mütemadiyen herkese aynı cevabı yazmak durumunda kalıyoruz, ya okumuyorlar yada onlar duymak istediklerini yazmamızı bekliyorlar. sizin de duymak istediğiniz hayır gebe kalmaz dememiz, lakin biz ne kadar desek de yüzlerce kez yazsak da olası ihtimaller hiç değişmiyor. aksine tam tersi oluyor gebe kalınıyor çünkü genç kızlarda doğurganlık ve gebelik tutunma ihtimali katsayısı yüksektir. bu sebeple genç gebelerin sayısı hayli fazladır. genç vücut gebeliğe en elverişli haldedir. biz kalmaz diyelim gönlünüz olsun ama, risk epey yüksektir. bu sebeple her zaman öneriyoruz acemisiniz korunmayı bilemiyorsunuz evlilik öncesi cinsellikten uzak durun başınıza iş açılmasın, hayatınız kararmasın.

 11. nefse hakim olamayıp acemilik ettik evet bundan dolayı pişmanım zaten ama bu reglın gecikmesi ve bu et gibi kan gelmesi bununla ilgili bir şey olabilir mi

  • merhaba, daha öncede yazdığım gibi biz ne desek boş, olurda olmazda. hiç bir kesin bilgi yok, bir tek yaradan bilir sonucunu. sizin de öğrenmek için beklemekten başka bir çareniz yok. bir anlık gafletin sonucu bu yani, günlerce belki de aylarca altında ateşler olan o sırat köprüsünde gidip geleceksiniz mecbur bizim bir etkimiz yok ne yazık.

 12. Merhaba, Sevgilimle 27 Aralık tarihinde bir şeyler yaşadık. Sevişme esnasında penisimi düzelttim penisimde de zevk suyu vardı ve hemen sonra sevgilimin vajinasına dokunmaya başlamıştım, o esnada ele zevk suyu bulaştıktan sonra vajinasına 10-20 saniye dokununca hamilelik ihtimali var mıdır? Birde sevgilim polikistik over hastası ve adetleri düzensiz şekilde 7-10 gün gecikmeli şekilde oluyor. Bu ilişkiyi ise ilk adet gününden 16 gün sonra yaşadık bu tarihlerde gebelik ihtimali var mıdır? Şu an ise en son adet tarihinden 42 gün geçmiş bulunmakta hafif karın ağrısı benzeri şeyler bir kaç gündür var ancak henüz adet olmadı sorumu cevaplarsanız çok teşekkür ederim şimdiden çok teşekkür ederim.

  • merhaba, genelde karın ağrısı adet sancısına işaret edebiliyor. sürelerinde düzensiz olduğunu yazmışsınız. lakin tüm bunlar bize gebe kalır yada kalmaz gibi bir bilgi vermiyor. her zaman gebelik riski yüksek, gebe kalabilir dediklerimiz kalmıyor, gebe kalmaz dediklerimiz bir bakıyorsun 2 ay sonra yazıyorlar gebe kaldık ne yapacağız diyorlar. anlayacağınız bizlerin atıp tutması hiç bir işe yaramıyor. o sebeple en doğrusu tadınız kaçmasın diye evlilik öncesi bu tür ilişkilerden kaçınmak. yoksa hatanın bedelini dönüşsüz olarak çok ağır ödüyorsunuz. her türlü ihtimal var. ne yazık tek çareniz sonucu beklemek başka kimsenin yardımı faydası dokunmaz.

 13. Eşimle adetim bittikten 3 gün sonra birlikte olduk korunmasız bir şekilde. Eşim boşaldıktan sonra elime sperm bulaştı ve o esnada anlamadan vajinamı temizlerken vajina deliğime denk elim geldi elimdeki spermde bulaştı ertesi günde kasıklarımda sızlama, yumurtalıklarımda batma gibi bir his hissettim. İlişkiyi 19 ocakta yaşadık. Hamile olma ihtimalim var mıdır ? Ne kadar süre sonra kan testi vermeliyim?

  • her zaman böyle şeyler olabiliyor, rahat olun kısmet neyse o, kalırsınız kalmazsınız bunun bilgisini kimse size söyleyemez. tahmini 5-7 hafta diyorlar test zamanı için. siz 2 ay bekleyip test yapın acele etmenin bir anlamı yok. artık herşeyin hayırlısı deyin bekleyin ne olursa kaderinize. boşuna kafayı bozmayın.

 14. Eşim mastürbasyon yaparken kendi iç çamaşırına boşaldı daha sonra eliyle vajinamla oynadı elinde sperm kalmışsa gebelik olabilir mi kendi iç çamaşırına silerken elinde sperm kalmış olabilir mi veya kalmışsa gebelik mümkün mu ? İç camasirindaki sperm ele bulaşabilir mi yani iç çamaşır üzerinden gebelik mümkündür ?

  • gebelik konusunda hiç bir şey imkansız değil her zaman beklenenin aksine riskler vardır. anlattıklarınızdan yola çıkarak gebelik olmaz gibi görünüyor. lakin olmaz deyip de tam aksi çıkan birçok durumda var. her şey kader kısmet olacağı varsa oluyor. en iyisi sakince beklemek her şey kendiliğinden sonuçlanıyor. gebelik endişeniz varsa bu konuda biraz daha dikkatli davranmanızda fayda var.

 15. reglim in 1 .günü (çok az kan gelir 1.günleri ) şu an 2.günüm reglim kan normal neyse sevgilim evime geldi oral yaptık o göğsüme boşaldı neyse ıslak mendil ile sildik ama emin değilim ben tam silindi mi ne biliyim orda kalır falan kurur beyaz kalır ya aklıma takıldı neyse sildik 10dk geçti geçmedi boşaldığı ve sildiğimiz ver göğüslerimi yani orayı yaladı emdi falan sonra bana oral yaptı benim sorum korkum şu sildik ama ya kaldıysa kalan sperm ağzından benim orama geldiyse diye tribe girdim (olaylar reglim in 1.günü oldu ) ??

  • hayatım anlattıklarına bakılırsa gebelik ihitmali yok gibi görünüyor. risk olsada düşük bir ihtimal, kanımca gebe kalmazsın. tabi takdiri ilahi bilinmez varsa alın yazında gebede olabilirsin. sahsi fikrim bir sorun yok yani.

  • çok teşekkürler bir sorum dahavar onuda yazdım ama daha bekliyor buraya yazsam olur mu ?

  • Regl in 1. günü nasıl oral yapabiliyor anlamadım.. Sakıncalı bir durum..

 16. Gebelik olmaz diye biliyorum ama tam emin değilim bir sonrakinde prezervatif kullan

 17. Merhaba ilk öncelikle dalga geçmeyin lütfen bilgisizim ve bilgilenmek istiyorum sevgilimle sevişirken penisi yanlışlıkla vajinamdaki girmesini gereken yere değdi birkaç saniye ama boşalmadan çok önce hamile kalma ihtimalim var mı ?

  • bu şekilde gebelik ihtimali azda olsa yine hiç ihtimal yok olmaz olmaz denemez. sonuçta korunmadan yapılan cinsel eylemlerde gebelik riskleri her zaman yüksek olabiliyor. kesin gebe kalırsınız diyemediğimiz gibi kalmazsınız da diyemeyiz. korunsanız da unuttuğunuz mutlaka bilinçsizce acemice yaptığınız hatalar illa olacaktır. bu sebeple evli olmadan cinsellik yaşamayı sağlıklı görmüyoruz. yoksa evli olsanız en kötü hat bile olsa ortaya çıkacak sonuç çokta problem olmayacaktır. lakin evlilik dışı bir çocuk olması sizleri epey yıpratabilir. hataya düşüp kendinizi üzmeyin.

 18. Merhaba benim erkek arkadaşım üstümde kıyafet varken, boşaldı ve beş dk sonra pantolonumun ıslak olduğunu gördüm ve genital bölgeme elledim hamile kalma olasılığım var mı?

  • hiç ihtimal yok demek yanlış olur ihtimal var ama düşük bir ihtimaldir. daha yüksek ihtimalle gebe kalmazsınız. ancak bu tür evlilik dışı ilişkilerde çok dikkatli olmak hatta evlenmeden cinsellikten kaçınmak gerek, bu sefer olmaması bir dahaki sefer başınıza bir şey gelmeyeceği anlamına gelmez. aslında bazen işaretler emareler olur başına iş geleceğini bağıra bağıra söyler ama biz duymaza alırız sonra gerçekleşince de neden böyle oldu ne hapta yaptık neden başıma bu geldi deriz. geleceğiniz aydınlık olsun, kararmasın istiyorsanız bu tür ilişkilerden kaçınmanız çok yerinde olacaktır.

 19. merhabalar sevgilimle evde 1 gün kaldık ikimizin üstündede elbise varken üstüme çıktı sadece sürtünme oldu ama üstümüzde normal elbiselerimiz vardı daha sonrasında gittim klozete meni bıraktım ama peçeteyle temizledim 10 dk sonra arkadaşım tuvaletini yaptı hamile kalır mı?

  • gebelik için cinsel birleşme yada spermin vajinaya ulaşması gerekir. dediğiniz şekilde gebelik olması çok düşük ihtimal. ancak evlenmeden bu tür şeylerden kaçının risk almayın, bu sefer olmazsa bir dahaki sefer olabilir, başınız derde girebilir.

 20. erkek arkadaşımla birlikte olmayı denedik ancak tamamen bi birliktelik gerçekleşmedi 1 kez falan girdi sonrasında bir daha denemdik ve 5 dk sonra mastürbasyon ile boşaldı. zevk suyundan hamile kalma ihtimalim nedir? regl zamanım geldi ancak henüz olmadım

  • gebe kalma durumu olacağını sanmıyorum ancak azda olsa bu tip ihtimaller oluyor. %90 gebelik olmaz diyebiliriz. lakin kaderinizde varsa o küçük ihtimal bile gerçek oluyor. kesinlikle etkili şekilde korunun ve evlilik dışı ilişkilerden uzak durun çünkü ne kadar korunsanız da illaki bir hata oluyor sonra tadınız kaçıyor, ki sitede örnekleri epey çok maalesef.

 21. Merhabalar ilişkiye girmeden önce herhangi bir ön sevişme olmadı ilişkiye girmeden kondomu taktım vajinanın içine girdim daha sonra vajina da spiral olduğunu öğrendim vajinanın içindeyken boşalacağımı anladım dışarı çıktım kondomun içinde meni vardı herhangi bir hamilelik durumu olur mu rahatlatırsanız çok sevinirim teşekkürler.

  • merhaba, zaten bayan spiral ile korunuyormuş, halihazırda sizde prezervatif takmışsınız. bu durumlar göz önüne alındığında gebelik ihtimali yok gibi. ki olası spermler prezervatif içinde kalmış.

 22. Sevgilimle cinsel ilişkiye girdik ve çok zorlandı nerdeyse yarısını bile zor aldı zaman zaman ara verdik ve tahriş olmuş gibi hissediyorum dedi 2 kere denedik her seferinde 10 dk flan sürdü boşalma olmadı hamile kalabilir mi ?

 23. İyi günler bugün sevgilimle birlikte olurken yarısını içeriye boşaldım ama hiç bir şekilde hap falan kullanmadı gebe kalma riski var mıdır varsa yüzde kaçtır ?

  • durumunuz sıkıltılı görünüyor az yarım bütün fark etmez penis vajina içindeyken prezervatif yoksa zevk suyundan bile hamile kalabilir, ki zaten siz bir miktar boşalmışsınız spermler içeriye gitmiş. bilemem ama oran %95 gibi görünüyor. ancak net olarak 20 gün sonra kan testiyle falan ortaya çıkar. korunmamanız büyük hata olmuş.

  • sizede sevgilinizede yazık nasıl böyle düşüncesiz işler yapıyorsunuz. kızcağız şimdi hamile kalacak. üstelik evli değilken. kendi başınızı yaktınız bır anlık zevk için. şimdi aylarca büyük buhran yaşayacaksınız.

 24. erkek arkadaşımla bireyler yaşadık fakat içime girme durumu olmadı. göbeğimin üst kısmına boşaldı ve bende peçeteyle sildim. sildikten sonra elimi vajinama değdirdim. ve elimde nemlilik vardı yani sperm miydi bilmiyorum. içine mi değdi dışına mı değdi şuan o kadar paniğim ki hatırlamıyorum. ertesi gün hapı almayı düşünüyorum 24 saat içinde sizce hamile miyim çok korkuyorum lütfen cevap verin yaşım 18 evet bir hata yaptım ama çok korkuyorum lütfen ?

  • canım geçmiş olsun keşke böyle şeyler yapmasan riske girmeseydin. durumun ne olur ben söyleyemem ama çok yakın arkadaşım sizin dediğiniz gibi sevgilisiyle birbirine elle tatmin yapıyorlarmış unutup kendi vajinasını okşamış gebe kaldığını fark etmemiş sonradan öğrendi, aldıramadı ailesi öğrendi alel acele evlendirdiler. şimid 3 yaşında kızı var. hakkında hayırlısı başına gelecek varsa çare yok yaşıyorsun. ama keşke bu yaşta evlenmedne böyle şeyler yapmasaydın. birde bu yaşlarda hap kullanmak çok zararlı diyorlar, hormon dengesini bozuyormuş kalp krizi riski varmış, birde kanama geçirip hiç çocuğun olmayabilir böyle riskleride var. yine siz hapı alırken eczanede eczacıya sorun, yaşım daha genç bu hapları kullanmam sakıncalı mı diye size anlatsın tehlikelerini. hata üstüne hata yapmayın.

  • inanamıyorum ya, nasıl böyle şeyler yaparsınız, birde hamile kaldıysanız şimdi hayatınız karacak. olacak gibi sevgilinizde kaçar kabahatini üstlenmez. daha kötüsü reşit değilseniz tam yaşınız 18 değilse günü ne gün tutmuyorsa tecavüz davası falan eyvah halinize. gençler kudurmuş ne yaptıklarının farkında değiller.

 25. Sevgilimle 17 mayısta ilişkiye girdik prezervatif çıktı zaten tamamı içerde değildi dışardaydı hemen çıkardık ucu dışarda olduğu için ama bacağıma boşalmış o öyle söylüyor 20 mayısta 70 saat sonra ertesi gün hapı içtim hiç bir kanama falan da olmadı hamile kalma olasılığım var mı çok stres yaptım lütfen yardımcı olun

  • bende hapları içtim açtım ama ne kadar içersem içeyim çoktan olan olmuş. neyse sorun değildi 2. çocuğumu 4 ay önce doğrudum. evli olmadan sizin yaptığınız iş resmen delilik, kaç gün olmuş gebelik itimali var, yakın zamanda kanama olursa tutunma kanaması dedikleri durumu yaşarsınız. siz tahimini 7 haziranda felan kan testi yaptırın. baktınız gebe kalmışsınız sevgilinize söyleyin yıldırım nikahı içni size gün alsın. birde aldıracam diye uğraşıp bi hata daha yapıp masada kalmayın. çok tehlikeli, cidden deli cesareti tebrikler yani.

  • Kesin olarak içine gelmemiş prezervatifin içine de boşalmamış bacağıma boşalmış 1haziranda Regl olmam gerek içine de gelmemiş ki kendisi de baktı içine gelmedi dedi ve zaten prezervatifte olsa bile yarısı içerde lastik kısmı dışardaydı içine gelmediğini söyledi

  • İlacı içeli 1 hafta oldu önceki ilişkimizde e**a içmiştim 2 gün sonra; 2 ,3 gün sonra kanama olmuştu 1 kaç gün devam etmişti bunda öyle bir sorun olmadı kanama olmadı ki ilişkiye girdiğimiz gün yumurlama dönemim geçmişti birde geçen ay e**a kullandıktan sonra 1 ayda 3 kere regl görmüştüm

 26. Sevgilimle ilişkiye girmeden prezervatifi taktık içime girdi içimde prezervatife boşaldı fakat ben hiçbirşey hissetmedim icimde var yada yok arası gibi birşeydi zaten 1 dk az sürdü boşalması. Prezervatifin üstünde de tarih vardı 2021.10 diye ben tarihinin geçtiğini düşünüyorum hiçbirşekilde sprem sızması falan olmadı ama hamile kalma ihtimali var mı

  • prezervatifler için önerilen son kullanma tarihleri vardır her ürün gibi, tarihi geçtikten bir süre sonra prezervatifler kurumuş toprak gibi kurumaya kırılmaya çatlamaya ve dağılmaya başlarlar. lakin öyle hemen biter bitmez değil son kullanma tarihinden sonra en azından ambalajı içinde 10 yıldan fazla daha sağlam durabilir. sizin için en kötü ihtimal prezervatif bir yerden biraz delinmiş sızdırmış olabilir. ki zaten bu yeni üretim prezervatifler içinde bir risktir. anlayacağınız önerilen tarihi geçmişte olsa sızdırma delinme yırtılma yoksa sağlamsa gebelik riski de yoktur. bu arada sevgilinizin ileri derece erken boşalma sorunu var, bu gün çok dikkat çekmiyor olabilir ancak gelecekte istenemeyen, cinsel yönden başarısız erkek durumuna düşecektir.

 27. lütfen dalga geçmeden cevaplarsanız sevinirim, kız arkadaşımla elle ilişkiye girdik. kendi elime az miktarda dol geldi, peçeteyle sildim. bundan 1-2 dk sonra elimi kız arkadaşımın vajinasına soktum 1-2 kere çıkarıp yıkadım ve devam ettim gebe kalma ihtimali var midir ?

  • cinsel bilgi eksikliği başınıza bela olmuş. elinize boşalıp peçeteyle sildikten sonra spermler geçmez, en basidi tırnak kenarlarında aralarında kalır. suyla yıkamaklada geçmez, çünkü su öldürücü değildir. geçmesi için ellerin sabunla iyi yıkanmış olması lazım. elinizde parmağınızda cildimizdeki kırışıklıklarda tırnak arlarında kalan spermleri elinizi vajinaya sokunca içine bulaştırmışsınız. yani bildiğin kızı gebe bırkamak için elinizden geleni yapmışsınız. şimdi siz söyleyin gebe kalırmı kalmaz mı ?

 28. spermlerin olme ihtimalide mi yok yani bir damla dol meni bile yoktu elimde tirnak arama kacma ihtimalide yok gibi cunku parmagimin baslangic noktasina geldi orayi sildim

 29. erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yasadık boşalma sonrası yumurtlama günüme 2 gün varken ama nasıl diyeyim çok temas etmedi penisi vajinama zaten kayganlaştırıcılar falan sürmüştük bir sürü hamile kalma olasılığım var mı ?

  • Çok zor ihtimal ama ne olur ne olmaz diye hap kullanmaktan zarar gelmez;)

  • riskli hareketlerden uzak durmak lazım. siz ne kadar değmedi etmedi deseniz de illa bir hata yapacak gebe kalacaksınız. su testisi kırılmadan önlem almak lazım kırıldıktan sonra yapıştırmaya çalışmanın anlamı yok. evlilik öncesi cinsel eylemlerden kaçınmak en iyisi.

 30. merhaba ben 2 gün önce erkek arkadasimla yakınlaşma yaşadım ama hiçbir şekilde cinsel birlikteligimiz olmadı boşalma da olmadı benim sorum şu ben onun cinsel organına dokundum boxeri üzerinden daha sonra 15 Dakika sonra lavaboya tuvalet ihtiyacımi gidermek için gittim önce peceteyle vajinami sildim daha sonra elimi suya tutup bir de suyla vajinami sildim çünkü unutmuştum daha sonra aklıma geldi böyle bir şey sonuxu hamilelik olur mu lütfen cahilliğime verip cevaplar misiniz korkuyorum bakireyim reglime 10 gün var ve reglim yaklaştığında hep sarı akıntım olurdu yine o oldu ama bu sefer tedirgin oldum içimi rahatlatır mısınız sürekli düşünüp duruyorum

  • bu şekilde gebelik mümkün değil. ancak siz yine de böyle şeyler yapmayın. bir hata olur gebe kalırsanız hayatınız çok tatsız bir hal alır.

 31. Yaklaşık 1 hafta önce kız arkadaşımla sex içermeyen bir ilişkiye girdik daha doğrusu seviştik diyelim. Anal kısımlara penisimle baskı uygularken çok kısa bir süreliğine 3 saniye içinde olan bir olay, penisim (sadece baş kısmı) kız arkadaşımın vajinasına girdi sex yapmadığımız için prezervatif yoktu o anki zevk suyu ile hamilelik kalma olasılığı nedir herhangi bir boşalma kesinlikle söz konusu değil dediğim gibi sadece organım oradaydı ve öpüşürken anlık olarak kayıp içine girdi. Hamile kalır mı 1 2 gündür midesinin bulandığını söylüyor ancak ben strestendir diyorum eğerki ihtimali varsa ilişkiden kaç gün sonra kan tahlili ile doğru sonucu alırız?

  • bu tür durumlarda penisin kaç santimetre içeri girdiği yada kaç saniye değdiği değil, önemli olan zevk suyundaki olası spermlerdir. gençlik dönemleri kızların gebeliğe en elverişli kolayca spermlerin tutunma ve gebe kalma ihtimalinin olduğu zamanlardır, tesadüf eseri böyle bir durumda kolayca gebe kalabilir. ilişkiden 3 hafta sonra kan gebelik testi ile doğru sonuç almak mümkün olabiliyor. idrar testleri çok çok daha ileri zamanda ancak doğru sonuç verir. her zaman dediğimiz gibi, evlilik öncesi cinsellik büyük bir hata, elinde sonunda bu sefer olmazsa bir dahaki sefer bir hata yapacaksınız, kız arkadaşınız gebe kalacak. en azından evli olsanız gebe kalsa da çok sorun etmezsiniz. üstelik evlilik dışı gebelikte ilk hatayı yaptınız kız gebe kaldı, peşine aldıralım kürtaj yaptıralım diye düşünüp çok bilmişlikle bir hata daha yapıyorsunuz. bu süreçte bir sürü komplikasyonlar yaşanıyor. masada kalma riski var, sakat kalma riski var, bir daha hiç çocuğu olmama riski var, enfeksiyon kapma riski çok çok var, daha bir sürü bela. böyle belalar yaşamak için saçma bilinçsiz yanlış cinsel eylemlere gerek var mı ?

 32. Kız arkadaşımla tektim ve cinsel bir ilişkiye girdik fakat bakirelik bozma falan olmadan göbeğinin oraya doğru sprem geldi ve onu temiz şekilde sildi sonra duşa girip sabunla yıkadı göbek tarafını korkum şu acaba hamile kalma ihtimali var mı suyla beraber vajinaya girme ihtimali vs cevaplarsanız cok sevinirim tövbe ettim böyle şeylere bugünden sonra.

  • bu tür bir senaryoda gebelik ihtimali yok gibi, tabi biliyorsunuz imkansız demek mümkün değil ama %99 oranla gebe kalmaz. sizde bunun bilincinde olun bu tür hatalar yapmaktan kaçının yoksa bu sefer olmazsa bi daha ki sefer mutlaka bir hataya düşer gebelik durumu olur sonra hayatınız stresli geçer.

 33. erkek arkadaşımla üzerimizde çamaşırlar varken sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. 2 gün sonra kanamam oldu. Ertesi gün de regle benzer 3-4 gün kanamam devam etti. Yani bu ay ilk defa 2.kez regl oldum. çok korkuyorum hamile olma ihtimalim var mı? psikolojik olarak çok kötüyüm uyuyamıyorum

  • bu şekilde gebelik olmaz, en azından olsa bile ihtimal çok çok düşük binde bir olur. stres yapmanıza gerek yok. ancak cinsel etkileşim sonucu vücudunuzdaki uyarım fonksiyonları hassaslaşmış regl dengeniz bozulmuş. zamanla düzene girecektir, en azından bir daha bu şekilde eylemlerde bulunmayın risk almayın. ancak gebeliğe ilişkin ciddi şüpheleriniz varsa en doğrusu 21 gün sonrasında kan testi yaptırmanızdır.

 34. 1 aydır doğum kontrol hapı kullanıyorum. Her gün aynı saatte alıyorum ve hiç unutma durumu olmadı. Hapı kullanmaya reglimin ilk günü başlamıştım. Ve kullandığımdan beri kanamam geçmedi şu an çok az bir şekilde kahverengi kan geliyor. Bu durumdayken erkek arkadaşımla prezervatifsiz ilişkiye girersek ve içime boşalırsa hamile kalma olasılığım var mı? Birkaç kez üst üste içime bosalirsa hamile kalma olasılığım ne kadar artar?

  • eğer düzenli kullandıysanız hapları hormonlarınız dip yapmıştır haliyle hormon olmayınca 50 kerede boşalsa tutmaz gebe kalmazsınız. prezervetif kullanmak istemeyen erkekler için, bayanın kullanacağı haplar anternatif ancak uzun süreli kullanımda hormonları baskıladığı için gelecekte hapları bıraksanızsa gebe kalmakta zorlanırsınız. çünkü haplar doğal dengeyi baskılayıp bir süre sonra körelmesine neden olabiliyor.

 35. Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik daha sonra boşalmamda ise eline ve kendi göbeğime geldi peçete ile temizledik, İç çamaşırlarımızı giydik daha sonra hiç çıkarmadık ama yaklaşık 30 dakika içinde iç çamaşırlarımız üstümüzde tekrar sürtünmeye devam ettik sabahleyin de aynı şekilde. Çıplak iken 1 2 ufak sürtünme olmuştur. İçimde çok fazla korku var ve huzursuzluk gitmiyor. ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür ediyorum.

  • kalmaz diyemeyeceğim tehlikeli, doğum kontrol hapı yada prezevatif kullanmadıysanız sürtünemde olsa terleme ve vajinal sulunma ile spermler vajinaya ulaşır. hele birde yaşı gençse sevgilinizin tam güçlü doğurganlık zamanlarını yaşıyordur en verimli dönem gözle göremdiğiniz 1 spermden gebe kalıp çocuk doğurabilir. neyse isterseniz 20-25 gün bekleyip test yaptırın daha net olur.

 36. Kız arkadaşım regli 12 temmuzda bitti 15 temmuzda bakire olduğu için sürtünme yoluyla ilişkiye girdik boşalma oldu fakat vajinaya değmedi zevk suyu değdi bir tek ilişki sonrasında vajinasını yıkadı 5 saat sonra ertes72 hapını aldık ve kullandı sonrasında yan etkileri yorgunluk halsizlik ara lekelenmeler mide bulantısı tarzında oldu dün yani 23 temmuz da adet olur gibi kanaması var bu hapın etkisimidir zaten adet düzensizliği vardı 10 gün sonra tekrar adet olabilir mi normal adet olur gibi kırmızı kan geliyor hamile olma riski nedir ?

 37. Merhaba 12 temmuzda partnerimi regli bitti 15 temmuzda bakire olduğu için sürtünme yoluyla ilişki yaşadık boşalma oldu fakat vajinaya değmedi zevk suyundan şüphelendiğim için 5 saat sonra ertes72 hapını kullandık sonrasında yan etkiler bulantı, halsizlik, yorgunluk lekelenme olarak devam etti 23 temmuz da regl gibi kanama başladı kırmızı renkte herhangi pembemsi veya kahverengi şekilde değil bugün 3.gün ve kanama devam ediyor kırmızı şekilde pıhtı geldi hamilelikle alakası varmı regl 12 temmuzda bitti 10 gün sonra tekrar regl olma gibi bi ihtimal var mı yoksa ara kanamamıdır bilgi verirseniz sevinirim ?

 38. Kız arkadaşım 11 temmuzda regl olmuştu biz 1 ağustosta birlikte olduk korumalı bir şekilde fakat birlikte olmadan önce de hafif hafif kanlar.geliyordu çok az da olsa birlikte olduktan sonra da geldi bir kaç gündür bazen az bazen çok olaraka geliyor bu ne demek acaba bilen varmı ?

  • düzensiz adet göreme, bünye cinsel eylemden fazla etkilenmiş hormonlarda dengezilik oluşmuş buda adet düzensizliğine yol açmış bence.

 39. Erkek arkadaşımla yakınlaştığimız zaman ben onun penisini ağzıma almıştım bosalmamişti ama zevk suyu vardı sonra öpüştük ve o benim vajina mi yaladı acaba benim ağzımdan onun ağzına ve sonrasında vajinama sperm gelmiş olabilir mi bunun ihtimali nedir sperm tükürükte yaşarmı ıslak bir ortam sonuçta cevap verirseniz çok sevinirim

  • geçmiş sorularu okuyun benzeri soruldu zaten. orada da gebelik riski var demişlerdi. çünkü sperm nemli ortamda yaşamaya elverişlidir.

 40. Merhaba sevgilimle sevişiyorduk o sırada parmak ucu kadar küçük bir zevk suyu geldi kesinlikle boşalmadım daha sonrasında elimle silip kumaşa sürdüm hatırladığım kadarıyla elimin arkası ile silmiştim 5-10 dakika sonra elim kuruydu sonrasında sadece sevgilimin vajina etrafına ellemiştim kesinlikle parmağımı içeri sokmadım ve sevgilim bakire sizce hamile kalabilir mi akşamdan beri kafayı yiyorum

  • anlattıklarınıza göre gebelik riski yok gibi görünüyor. tabi hiç bir şey garanti değil ne kadar olmaz imkansız denilenın olduğunu daha önce bu sitede gördük. siz gebelik olmaz gibi düşünün ama en azından bi daha böyle hatalı acemice işler yapmayın neme lazım olurmu olur başınız yanar.

 41. Merhaba sevgilimle yakınlaşmamız oldu 3 ağustosta parmakla parmağında bişey kalmış mıydı hatırlamıyoruz bakireyim ilişkiden 15 gün sonra regl oldum sonrasında mide bulantım oldu özellikle çok yemek yiyince midem bulanıyor Spor yapıyorum spor sonrası sağ kasığımda ağrı oldu sporda ters hareket mi yaptım yoksa gebelik belirtisi mi bilmiyorum bir kaç gün önce eczaneden test aldım yaptım negatif ama midem bulandığı için emin olamadım acaba hamilelik olabilir mi ?

  • sanmıyorum bu şeklde gebelik olmaz gibime geliyor. tabi ihitmal yok değil azda olsa gebelik ihtimalı var. birde idrar testleri için daha erken bu kadar çabuk sonuç çıkmıyor genelde. belki bulantı mevsimsel yada psikolojiktir. ilişkiden 20-25 gün sonra kan testi ile daha net sonuç almak mümkün.

 42. Biz sevgilimle ilişkiye girdik adettim biteli bir gün olmuştu ve az da olsa içime boşaldı hemen ardından tuvalete gidip çişimi yapıp temizeldim fakat hamile miyim bilmiyorum bu konuda rahatlatırsanız çok sevinirim ayrıca bir hafta sonra sağ kasığımda küçük çaplı ağrılar vardı sizce durum nedir ?

 43. hayatım adetli iken cinsel ilişki olmaz vajina ve rahimde mikrop bakteri kapma ihtimalin çok yüksek hamileliğe gelince hamile kalma ihtimalin de olabilir şuanlık siz hamile kalmazsınız diyerek rahatlatmak isterdim ama her türlü sürprize açık olamanız gerek

 44. Adetim yok denecek kadar azdı zaten ondan pek dert etmemiştim ancak teşekkür ederim

 45. Merhaba sevgilimin penisine elledim sonra zevk suyu geldi tabi elime sonra ustumde sildim vajinama dokundum dokunmadan önce elimi üstüme filan dokundum zevk suyunda sprem içerdi için soruyorum vajinamın içine soktum ama elim kuruydu sorun olmaz deil mi ?

  • sevk suyunda sperm oluyor, eğer ellediysen eline bulaşır. sonra sen sildim dersin ama parmak tırnak aralarında kalır sen görmezsin. haliyle parmağını vajinay değersen bu kalan spermler vajinal sıvılarla birlikte elverişli ortam oluşur ve gebelik riski artar.

 46. sevgilimle karşılıklı mast yaparken ben elime boşaldım sonra banyoya gidip elimi iki defa sabunla yıkayıp duruladıktan sonra havluya elimi güzelce silip sevgilimi parmaklamaya başladım hamile kalma gibi bir durum olur mu? yani boşalıp temizlendikten sonra sevgilimi parmakladım hamile kalır mı ?

  • genelde sperm tırnak arası gibi yerlerde kalır, eğer iyi yıkadıysan muhtemelen gitmiştir, sevgilin hamile kalmaz. tabi şans o ya %99. 99 olmaz deyip geri kalan %0. 01 ihtimal bazen gerçek oluyor, nasılsa 1 tanecik sprem kalır oda gider sevgilini gebe bırakır. sonra nasıl oldu bu inanamıyorum dersin. eğer öyle başına gelecek bir bela yoksa gebe kalmaz. tabi dikkatli ol bi dahaki sefere hataya düşebilirsin.

 47. sevgilimle hiç cinsel bir ilişki yaşamadık sadece sürtündük, ve o boşaldığında kalçama üstüne boşaldı ve ben üstünden akıp vajinaya girdiğini düşündüğüm için endişeye kapıldım. bu ilişkiden 5 gün sonra idrarda gebelik testi yaptırdım 2 defa negatif çıktı gebe kalır mıyım?

 48. sevgilimin isteği üzerine kondom takmadan önce sevgilimin vajinasına bi iki defa soktum sonra kondom taktım hamile kalma olasılığı kaç kendi istedi sonra korktu içime şüphe düşürdü?

 49. merhaba, sevgilimle 17 ocakta korunmasız şekilde cinsel ilişkiye girdik ve anal şekilde boşaldım. ertesi gün hapı e**a aldık ve hemen içti. 19 ocakta ise regl oldu ve 3-4 gün fazla şekilde kan geldi. normalde azala azala kesiliyordu ama bu sefer çat diye kesildi hamile kalma olasılığı var mı?

  • genelde gebelik durumunda böye kısa süreki kanama olur, yerleşme yada tutunma kanaması derler. normal adet gibi olmaz, kısa süre kanama olur kesilir. sizinde traif ettiğiniz duruma çok benziyor. hadi gözünüz aydın galiba baba oluyorsunuz. 3 hafta sonra gidin doktordan randevu alın kan testi yaptırın. idrar testleri çok güvenilir olmuyor.

 50. regl zamanı 1 hafta falan oynuyor ama regl olmasından bi hafta önce gelmiş

 51. sevgilimle anal(ters ilişki) yasadık her seferinde içime boşalmadan çıktı. fakat ben kendimi 3-4 gündür iyi hissetmiyorum, kasıklarımda ağrı var. hamile kalma olasılığım var mıdır ? sadece 1 defa terste içime boşalacakken ben çekildim. vajinaya sperm damladıysa sıkıntı olur mu ? acil cevaplamanızı rica ediyorum lütfen, korkuyorum hamilelikten o yüzden bu kadar uzun yazdım. vajinaya hissettiğim kadarıyla sperm gitmedi, sadece tükürük ve yağ vardı o kadar. yani hamile kalma olasılığım yüzde kaç veya kalır mıyım ? ihtimal düşük mü hiç fazla bilgim yok bu konularda. elbette yapmasaydın diyen olacaktır ama anlayan olmayacaktır. tşkler.

  • hamile degilsin. emin ol. rahat ol. anal hosuna gitmiyorsa da zorlama. sevgilin icin bunu yapmak zorunda degilsin. cocuk yapmak okadar kolay olmuyor. rahat ol.

 52. 13 gün önce erkek arkadaşımla ilişkiye girdik boşaldıktan 10 dk sonra tekrar ilişkiye girdik ikinci kez ilişkiye girmeden önce penisini peçeteyle iyice temizlemişti adet olmama iki üç gün var gebe kalma ihtimalim var mı?

 53. gebelik olmaz diye biliyorum ama tam emin değilim bir sonrakinde prezervatif kullan

 54. merhabalar sevgilimle oral ilişkiye girdik sonradan göbeğime boşaldı bende ön bölgemi peçeteyle sildim 10 15 dakika sonra da tuvalete gidip idrarımı yaptım ve suyla temizledim hamile kalır miyim ve zevk suyundan da hamile kalınır mi ?

  • bu şekilde gebelik olmaz, korkmanıza gerek yok. tabi siz işi garantiye alın bu tip eylemelrden uzak durun. olmaz olmaz derken sonunda oluveriri başınız yanar.

 55. erkek arkadaşım sürtünme yoluyla anal kısma boşaldı ama ben vajinama da geldi diye düşünüyorum adetimden 1 hafta sonra bu olay oldu boşaldıktan hemen sonra kuru bir bezle sildim kasıklarım ve mide bulantısı var hamile kalma olasılığım var mı ?

  • sanmıyorum böyle gebellik olma ihtimali düşük gibi belki mide bulantısı psikolojik olabilir ama imkansız değil tesadüfe bu şekilde gebe kalanlar var. yine siz 2-3 hafta sonra bi gebelik testi yaptırın garanti olsun.

 56. merhaba kız arkadaşım adet günün 1 veya 2. gunundeydi biraz seviştik ben de kıyafet yoktu onda ped iç çamaşırı üstünde ise short vardı çok kez short üstünden sürtündüm daha sonra boşaldım ancak shortun üstüne de geldi bacağına falan da geldi yani üstünde ped + iç çamaşırı+ short varken ben çıplaktım sadece sürtündüm ve shorta 1 2 damla boşalma sıçradı hamile kalma riski var mı ve sonrasında vajinanın orayı gidip yıkamış yani bacağındaki spermi falan da yıkadı acaba hamile riski var mı

 57. sevgilimle 12 gun once ovulasyon haftamin ilk gunu korumasiz iliskiye girdik, 24 saat gecmeden ertesi gun hapini kullandim (abalevo) 4-5 ay once 2 kere ella kullanmistim, ilk kullanisimdan sonra adet duzensizligim basladi, suan reglime 1 hafta var ve karin agrisi, meme hassasiyetim var hamile olma olasiligim % kactir??

  • korunmasız ilişkilerde özellikle gençlik döneminde gebelik ihtimali %90 larda olur. bi ihtimal belirtiler gebelik ile ilgili olabilir. daha kesin net olması için 2-3 hafta sonra kandan gebelik testi yaptırmanız gerekir. herşey bir yana korunmadan ilişkiye girmek tam bir akılsızlık değil mi ? tabi niyetniiz zaten buysa gebe kalmak istiyorsanız ona bir şey diyemem, o zaman doğru yapmışsınız.

 58. üç gün önce sevgilimle iç çamaşırlarımız varken sürtünmeli ilişki yaşadık. boşalma olmadı. boxerında zevk suyuda görmedim ama mutlaka bir kaç damla zevk suyu bulaşmıştır boxerına. ordan benim kiloduma ulaşıp vajinama girme ihtimali var mı? bugün yarın adet olmam gerek daha olmadım? çok stres yaptım.

  • bu kadar saçma şekilde gebelik olmaz boşuna korkmayın bu gün bişi olmaz ama gelecekte mutlaka olacaktır. çünkü siz bundan cesaretle birşey olmadı diye rahat duramayıp bu cinsel ilişki olayını ilerleteceksiniz sonunda sürtünme derken cinsel birleşmeye ordanda olay gebe kalmaya gidecek. eğer ders alır aklınız kullanırsanız bir daha cinsel eyleme girmezsiniz. kusura bakmayın aptalsanız aynı şeylere devam eder sonunda gebe kalırsınız. gerçekler malesef acıdır. kalbiniz kırılmasın diye gerçekleri örtecek size yalan söyleyip pışpışlayacak değilim. doğruyu öğrenin hataya düşmeyin.

 59. merhabalar 22 yaşında erkeğim sevgilim ise 23 yaşında ikimizde hiç cinsel ilişkiye girmedik ağustosun 15 i gibi sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ikimizin üzerinde de iç çamaşırı vardır, üzerine vs boşalmadım. boşalmaya yakın tuvalete gidip boşaldım ve temizlenip yeni bir iç çamaşırı giyip tekrar geldim. şuan tarih 7 eylül ve sevgilimin regl dönemi 10 gün gecikti ve hala gelmedi. sevgilim hamile miyim diye strese girdi ve sanmıyorum ama beni de etkiledi rüyalarıma girmeye başladı lütfen birisi bana açıklasın olma ihtimali var mı ?

  • korkunun ecele faydası yok demişler. oynaşırken elleşirken sürtüşürken çok heyecanlı ve güzeldi değil mi ? yasak olan herşey çok güzel lezzetli heyecanlı görünür ama her şey yiyene kadar, yedikten sonra öyle acı gelir ki, bu acılığın tadı hayatın boyunca ağzından gitmez. rüyama girdi falan da, bazı şeyler kişiye malum olurmuş, acaba geliyor mu gelmekte olan sürpriz, yasak ilişkiden baba mı oluyorsunuz ? okuynalar ders alsınlar başına gelecekleri görsünler uzak dursunlar. 2 hafta sonra doktora gidip kan verip gebelik testi yaptırın.

 60. sorum şu erkek arkadaşımla ilişkiye girdik korunmalı boşandıktan hemen sonra tuvalete gitti işedi yıkadı geldi korunmasız girdik ama boşalma olmadı zevk suyundan hamile kalma ihtimalim var mı ama işedi

 61. sevgilimle ilişkiye girdik. ılkinde bosaldiktan sonra kondomu çıkardım. 2. kez yapmak planda yoktu. yikamadan etmeden 15 dk sonra 2. yi yaptik. risk varmıdır

 62. sevgilimle uzun süredir beraberiz. geçen sarılırken temas etmeye başladık birbirimize. kendimizi tutamadık özel bölgelerimizi ellerken penisimi çıkarttım. penisimi elledi benimde elim deydi. sonra vajinal bölgeye dokundum, elledim. ama bende meni, zevk suyu bir şey gelmedi. hamile kalınmaz biliyorum ama aklıma çok takıldı sizce böyle bir şeyden hamile olunur mu ?

  • önden bir sıvı çıkmadıysa hiçbir şey olmaz. ama olur ya daha önceden bir damla sperm idrar yoluyla atılırken ucunda kalmıştır. o açıdan dikkat et.

 63. ilk öncelikle merhabalar kız arkadaşımla ilişkiye girmeden mastürbasyon yoluyla ilişki yaptık göbek bölgesine boşaldım ayağa kalkmadan direk peçete ve ıslak mendil ile temizledik sadece 1 gün geçti kız arkadaşım biraz endişelendi göbek deliğine boşala durumunda bir sıkıntı olur mu ?

  • merhaba, göbek üzerine boşalma ile gebellik olmaz, tabi siz şimdi göbek yarın başka yerlere boşalırsınız sonra sürpiz bir gebelik olur aklınız başınıza gelir. sakınılan göze çop batar derler tamda öyle olacak. size tavsiyem olmadık işler yapmayın başınıza bela almayın. olmaz olmaz derken bir olur görürsünüz.

 64. merhaba nişanlımla prezervatif kullanıyoruz ama benim onun üstünde olduğum pozisyonu beceremiyorduk deneyelim dedik tam soktuk gitti bir geldi derken geldim dedi hemen çıktım üstünden ve penisin ucunda akmaya başlamıştı kendini temizledi hamile olasılığı olur mu

  • merhaba, eğer tüm bunlar yaşanırken prezervatif takılıysa sorun yok bir şey olmaz. lakin prezervatif yoksa az girdi hemen çıktı falan hikaye boşalmasa bile zevk suyundaki spermlerden gebelik oluyor. bu şekilde çok fazla gebe kalan insana var. hele ki prezervatif yok birde boşalma başlamışsa zaten gebelik ihtimali çok yüksek. 3-4 hafta sonra idrar testi yaptırarak gebelik var mı, yok mu anlaşılabilir. daha öncesinde tespiti çok mümkün değil.

 65. kız arkadaşımla birşeyler yaşadık ben peçete ile temizlendikden sonra aradan 20 dakika falan geçti kız arkadaşım farkında olmadan o peçete ile kendini temizlemiş ama peçete nemliydi sadece sperm yoğunluğu yoktu hamile kalma durumu var mı ?

  • peçetede sprem kalıntısı varsa elbetteki gebelik riski olablir. tabi öyle kesin %100 olur gibi değilde % 25 ihitimal gibi düşünün. daha dikkatli olmanız ve korunmanız lazım yoksa hataya düşürsiniz, olmaz bir şey gibi düşünürken tamda o zaman kız arkadaşını hamile kalır. çoğu kişi bu şekilde oluyor ciddiye almıyorlar olmaz bişi gibisinden rahat davranıyorlar, bu konulardada bilgi sahibi olmadıkları için kız gebe kalıyor. şüpheniz varsa 3-4 hafta sonra kan testi yaptırabilirsiniz.

 66. merhabalar arkadaşlar kız arkadaşım ile seviştik benim penisim açık bir vaziyette onun üzerinde iç çamaşırı ve eşofman varken ben vajinasına 3- 4 kez zorladım oda ıslanmıştı onun ıslaklığı iç çamaşırınıda ıslatmıştı bende zevk suyu akerken onun vajinasını ıslak olması onu hamile yapar mı? %1 ihtimal diyorlar ama onda iç çamaşırı ve eşofman varken ben hiç olmaz diyorum sizce?

  • öncelikle yaptığınız çok aptalca biliyorsunuz değil mi ? penisi kumaşa sürtüp sürüp tatmin mi oluyorsunuz, yaşınız kaç kuzum sizin ? sizce o penis kumaşa sürtmek için mi tasarlandı, olmadık yerlere sürtüp penisteki hisli dokuları öldürüyorsunuz farkında değil misiniz ? 10 yıl sonra sizce ne olacak, yine siteye gelip cinsellikten zevk alamıyorum hissedemiyorum tatmin olamıyorum mu yazacaksınız ? şimdi şehvetini yüksek hep böyle mi olacak sanıyorunuz, saçma seyler yapıp boşa yıprattığınız penisiniz işgörmez olup erkeklik bitince ne yapacaksınız. cinsellik nedir biliyor musunuz ? korunma tekniklerini biliyor musunuz ? hiç bir şey bildiğini yok ama seks yapmaya çalışıyorsunuz, insanın paçasına kerkinen minnoş köpekler gibi davrandığınızın farkında mısınız ? bir gram bilginiz olmadan bolca hata yapıyorsunuz, birde kendinizden eminsiniz bence hiç olmaz hamile kamaz diyorsunuz. emin misiniz ? isterseniz siteyi iyice bi daha oyuyun sizin gibi aynı hataları yapıp hamile kalan sonra ne yapacağım diyen kişilerin sorularını bir okutun bakalım sizin bildiğiniz gibi mi ? ah ah genclik demek cahillik demek. asıl ben kıza üzülüyorum, siz erkekler sıyrılır işin içinden çıkarsınız, olan kızcağıza olur hayatı kararır.

 67. sevgilim parmağını vajinama soktu zevk suyu olmasından şüpheleniyoruz ama öncesinde pantolonuma ve iç çamaşırıma dokundu sonra parmağını vajinama soktu böyle bir durumda gebelik ihtimali var mıdır

  • tabi gebelik ihtimali hiç bir zaman 0 olmaz, kimse böyle bir durum için gebe kalmazsınız diye garanti veremez. lakin bu ihtimal anlattıklarınıza göre düşük bir olasılıktır. muhtemelen gebe kalmazsınız diyebiliriz. tabi siz daha dikkatli olun böyle yanlış şeyler yapmayın, olmadı olmadı, bir bakarsınız bi daha ki sefer olur tutar, sıkıntıya girersiniz.

Cevap yazın