penisimi kestirmek yani vajinaya çevirtmek istiyorum

Soru

herkese selamlar. ben genç bir erkeğim sizlere bir konu hakkında danışmak istiyorum. ben penisimi kestirmek yani vajinaya çevirmek istiyorum. yıllardır içimde olan bir istek. ilk sorum penisini vajinaya çeviren var mı yada tanıdığı olan ? ikinci olarak zevk alma azalır mi, zevk alamama yada hissizlik benzeri bir durum olur mu ? üçüncü olarak bunu sadece özel hastahanelerden mi yapabiliriz ? öyle ise tahmini olarak ne kadar bir ücret tutar ? cevap yazanlara çok teşekkür ederim şimdiden. (sadece penisi kestirmek istiyorum geri kalan herşey doğuştan olduğu gibi erkek olarak kalsın istiyorum)

Cevaplar ( 7 )

  1. bu dediklerin çok karmaşık işler. öyle keyfe keder kestirmek istiyorum yerine vajina yaptırmak istiyorum gibi bir durum söz konusu değil. parasını versenizde belirli kriterleri sağlamadan bu iziniz alamaz hiç bir yerde böyle bir işlemi yaptırmazsınız. psikologlardan ve uzmanlardan oluşan heyetten geçmeniz onay almanız lazım. buun için hormon yapısının değişmesi, duygusal ve psikolojik sistemin buna uygun olması, bireyin hiç bir şekilde eski durumunda işlev göremiyor olması falan filan gibi uzunca bir gereklilik listesi var. bunlar olmadan resmi olarak bu işe hiç bir yer onay vermiyor. üstelik organ yoksunluk sendromu gibi durumlar söz konusu. misal bir kişi kazada kolunu kaybediyor yada bir sebepten ampute ediliyor kesiliyor. ancak gel gör bu kol olmamasına rağmen beyin ve vücut hala bu kolu arıyor, yoksunluğunu hissediyor, olmayan kol acıyor sızlıyor ağırıyor kaşınıyor. nasıl olur olmayan şey böyle bir şey olurmu diyeceksini ama gerçekten oluyor. bunun için uzunca uyuşturan yatırşıran norolojik psikolojik ilaçlar kullanılıyor. kolay kolay bu sorun aşılamıyor. inanmıyorsanız internette araştırın dediklerimi. kestirdikten sonra olmayan organın acısını yaşayabilirsiniz. üstelik penisin üst yüzeyi hislidir, eğer siz kestirip yerine vajina yaptırırsanız oradaki iç doku hissiz olacağı için hiç bir haz hissetmezsiniz. ne kadar güzel vajinada olsa asla bir kadın gibi içeriye giren bir penisi hissedemezsiniz. ten dokunum hissinden bahsetmiyorum, penetrasyon zevkini kast ediyorum.

    • sorunlar yaşandığını kişilerin pişman olduğunu kiminin tekrar erkeğe dönmek istediğini falan duymuştum ama sizin dediğiniz kadar korkunç sonuçları olabileceğini bilmiyordum. eğer böyle riskler varsa bence vücudunla barışık olabilmeyi bu şekilde yaşayabilmeyi düşünmek lazım.

  2. yuh bu nasıl bir istek. ben saçımı bile kestirmek istemiyorum siz diyorsunuz penisi kestireceğim. kusua bakmayın bana çok aptalca ve korkunç geldi.

  3. bu güne kadar hiç öyle bir düşüncem olmadı, vücudumla tercihlerimle barışık ve mutluyum. ne kadar aktif olarak kullanmasam da seviyorum penisim benim bir parçam. umarım sizde mantıklı düşünür böyle riskli işlerden kaçınırsınız.

  4. eğer pasif bir erkekseniz ya da trans olma yolunda ilerleyen bir erkek penis ameliyatı düşünebilirsiniz. ama anlık bir hevesle bu kadar ciddi bir şeyi yapmak istemek mantıksızca ve salakça geliyor.

  5. bence sakın yapmayın. pek çok kişi pişman oluyor. bir hekime gidip yardım alın.çünkü bu tarz mutlu olan kimse görmedim.

  6. zaten bu bir karşı cinse geçme operasyonu değil karşı cinse benzeme operasyonu. böyle yapsan ne olacak? hormon üretemezsin kadın gibi ömür boyu ancak östrojen takviyesi alırsın. sesin asla incecik olamaz. vs vs üstelik zamanla testislerden de kurtulmak istersin. yorum yapan pek çok kişi iyi açıklamış. kısacası bu ameliyatı yaptırırken en az 2 kere düşünün.

Bir cevap bırakın