geciktiricili prezervatiflerin etkisi nasıl

Soru

Merhaba, geciktiricili prezervatiflerin etkisi var mı gerçekten. Ve tamamen uyuşturuyor mu? Birde sadece penisin g noltasını uyuştursam ne kadar geciktirir.

Cevaplar ( 2 )

  1. 4

    geciktiricili prezervatif kaliteli markalarınkini almak çok önemli ilk başta ben kullandığımda süre yani erken boşalma süresini uzatıyor peniste uyuşturma evet yapıyor hissizleştiriyor fakat bir süre sonra penis bu duruma uyum sağlıyor ayrıca geciktici spreylerden de aynı etkiyi görebilirsiniz

  2. 4

    merhaba, bu tip ürünler genelde sahte olmadıkları sürece faydalı olmaktadır. lakin kişilerin atladıkları nokta boşalma denetimini öğrenememiş kendini kontrol edemeyenlerin bu tip ürünlerden fayda görmeyecekleridir. düşünün 20 yaşına gelmişsiniz bu güne kadar hiç yürümediniz bir adım atmadınız, yürümeyi bilmiyorsunuz ilk defa yürüyeceksiniz. yürümeye çalıştınız yere kapaklandınız, bakın şimdi bir hap tuttunuz birden yürümeye başlamanız mümkün mu elbette ki hayır, ne olması gerekiyor pratik yapa yapa yürümeyi öğrenmelisiniz. işte boşalma denetimi de böyle eğer siz bu yaşa gelip bunu kontrol etmeyi öğrenemediyseniz, sizi hap yada geciktiricili prezervatif falan kurtarmaz. bu arada uyuşturmakta çok iyi birşey değildir. ilişkiden haz alamazsınız, zevk alamadığınız bir ilişkiden de mutlu olamazsınız.

Bir cevap bırakın