Femboy Nasıl Olunur, Femboy Clothing, Femboy Wiki

Femboy konusunda epey yazdık çizdik, kimi zaman bende femboy olmak istiyorum ne yapmam lazım diye soruyorlar. Diğer bir tezat ise ben femboy’um diyen crossdresser bireyler. Siz femboy değilsiniz deyince kızıyorlar, peki ya nasıl olurum diyorlar. Ne demiştik daha en başta femboy olmak için belirli kriterler olması gerekiyor.

Genç olman, kadınsı fiziğe ve hatlara sahip olman temel esas, eğer kıllıysan o zaman bende ağda yaparım öyle femboy olurum diyemezsin, çünkü doğal yapı itibari ile kadınsı narin hoş estetik görünmen lazım, sonradan makyaj yaparak değil.

Diyelim bu gereksinimleri karşılıyorsun, hani arkadaşın der ya of of sen kız olsan afet olursun diye işte öyle biriysen o altyapıya sahipsin demektir. Bu aşamada yapman gereken birazda kadınsı takılmak, erkek gibi sert mizaçlı değil, daha narin çıt kırıldım, tatlı bir baygınlık ve marshmallow kıvamında hareket etmelisin. Kanka hadi halı saha yapalım gibi aktiviteler sana uygun değil haberin olsun.

Birazda giyim tarzını revize etmen lazım, öyle kumaş pantolon, üstüne maskülen ceket, ağır kol saati, erkeksi saç tıraşı gibi tarzları unutmalısın, gizli femboy olamam mı diyen varsa peşinen söyleyeyim, bu gibi seçimler gizli değil bir anlık fantazi amaçlı değil, topluma herkese açık olarak kabul görüyor. Akşam oldu işten geldin giyip seksi giysileri evde kadın gibi dolaşıyorum bende femboy’um diyemezsin, bunu yapıyorsan sen cd’sin.

Yine giyim tarzında köylü güzeli kezban gibi takılamazsın, femboy olduğunu açıkça belli ediyor olman lazım. Ne bulursam giyerim tarzı olmaz epey seçici olmalısın.

Ne giyeceğim o halde ? İşte bu sorunun cevabı epey uzun, ne giyilir diye liste yapmaya kalksak 3-5 sayfa doldurur lakin bu hiç işlevsel olmaz. En kolayı araştırma yapmak ve örneklerden esinlenmek. bunun için arama motorlarına yndex olur gogle olur “femboy clothing” yada “femboy selfie” yazarak(” tırnaklar olmadan) resimler/görseller içinde aratın ve çıkan sonuçlar içinde örnek alabileceğiniz epey trend var.

Kendinize uygun bir tarz oluşturun, illa birebir aynı taklidi yapmak zorunda değilsiniz, siz kendi vücudunuza yakışanı üzerinize oturanı tercih edin. Bunlar dışında femboy akımı içinde kıyafet tercihinde son dönemde roleplay ve anime gibi konseptler çok revaçta. Ne olduğuna uzun uzun değinmeyeceğim, siz kelimelerin anlamını ve örneklerini araştırarak bulabilirsiniz.

Son bölüme girerken Femboy Wiki konusundan bahsedelim. Wiki deyince zaten herkesin aklına kütüphane tarzı bilgi paylaşım platformu geliyordur. İşte bu sitelerde tam olarak bunu yapıyor, ancak bir farkla, sadece femboyluk üzerine bilgiler derleyerek paylaşıyorlar. Giyim, kuşam, makyaj, cilt bakımı, davranış, sosyoloji, genel kültür, gündem ve femboylar için faydalı olabilecek püf noktaları gibi daha bir çok kategoride bilgi içerikte yer alıyor. Bireyler bu tip sitelere çok giriyorlar çünkü bir trendi ve gelişmeleri takip ederek kendilerine uyarlıyorlar.


Femboy konusunun devamı:

  1. Femboy Nedir, Fem Boy Ne Demek Açılımı
  2. Femboyluk Ne Demek Kadın Kıyafetli Erkekler
  3. Femboy Nasıl Olunur, Femboy Clothing, Femboy Wiki
  4. Femboy Test, Femboy Flag, Femboy Hooters ve Daha Fazlası
  5. Türk Femboy, Topluluk ve Femboy Hikaye Arayanlar
  6. Femboy Resim ve Kıyafet Örnekleri Galerisi

Bu bilgileride okumalısınız

bi femboy erkek sissygasm yaparak nasıl rahatlatılır
jigolo nasıl olunur kaç para kazanırım
sahibe nasıl olunur lezbiyen sevgili
kız arkadaşım penis kafesi taktığımı öğrendi ve anahtarlarını aldı
femboylar sizce de kızlardan çok daha çekici değil mi
sissy travesti sex hikayeleri okumak zararlı mı

Yorumlar ( 2 )

  1. buradaki anlatan arkadas gercekten iyi bilgiler vermis yukaridada söyledigi gibi femboy olunmaz ancak dogulur 😉

    • kesinlikle öyle femboy olunmaz femboy doğulur 😄 keşke etrafımızda daha çok femboy olsada insanlar bu konu hakkında bilgilense

Cevap yazın